|
|
Kenneth P. Klaasen, Michael F. A'Hearn, Michael Baca, Alan Delamere, Mark Desnoyer, Tony Farnham, Olivier Groussin, Donald Hampton, Sergei Ipatov, Jianyang Li, Carey Lisse, Nickolaos Mastrodemos, Stephanie McLaughlin, Jessica Sunshine, Peter Thomas e
|
|
|
|
|
J. Xiao, Y. Gao, X. Zhang, D. Lu, W. Hu, M. Gao, W. Chen, and Y. Zou
|
|
|
|
|
Daisuke Hashimoto and Kaoru Shimizu
|
|
|
|
|
A. Modin, S. M. Butorin, J. Vegelius, A. Olsson, C.-J. Englund, J. Andersson, L. Werme, J. Nordgren, T. Käämbre, G. Skarnemark, and B. E. Burakov
|
|
|
|
|
Thorsten Kamps, Andre Arnold, Daniel Boehlick, Marc Dirsat, Guido Klemz, Dirk Lipka, Torsten Quast, Jeniffa Rudolph, Mario Schenk, Friedrich Staufenbiel, Jochen Teichert, and Ingo Will
|
|
|
|
|
Victor Rodriguez-Santiago, Mark V. Fedkin, and Serguei N. Lvov
|
|
|
|
|
Liangbin Xia, Xiaoping Ouyang, Qunshu Wang, Kejun Kang, and Xinjian Tan
|
|
|
|
|
V. Kanarov, D. Siegfried, P. Sferlazzo, A. Hayes, and R. Yevtukhov
|
|
|
|
|
A. Majumder, B. Dikshit, M. S. Bhatia, and V. K. Mago
|
|
|
|
|
K. Harres, M. Schollmeier, E. Brambrink, P. Audebert, A. Blażevic, K. Flippo, D. C. Gautier, M. Geißel, B. M. Hegelich, F. Nürnberg, J. Schreiber, H. Wahl, and M. Roth
|
|
|
|
|
A. Moorti, P. A. Naik, P. D. Gupta, and R. K. Bhat
|
|
|
|
|
Atshushi Kojima, Kensaku Kamiya, Harukazu Iguchi, Takaaki Fujita, Hideto Kakiuchi, and Yutaka Kamada
|
|
|
|
|
J. W. Oosterbeek, A. Bürger, E. Westerhof, M. R. de Baar, M. A. van den Berg, W. A. Bongers, M. F. Graswinckel, B. A. Hennen, O. G. Kruijt, J. Thoen, R. Heidinger, S. B. Korsholm, F. Leipold, and S. K. Nielsen
|
|
|
|
|
Albert Greiche, Wolfgang Biel, Oleksandr Marchuk, and Rainer Burhenn
|
|
|
|
|
Aruna Thakar, Ajai Kumar, Jinto Thomas, and Chhaya Chavda
|
|
|
|
|
Ben Longmier and Noah Hershkowitz
|
|
|
|
|
T. Ma, A. G. MacPhee, M. H. Key, S. P. Hatchett, K. U. Akli, T. W. Barbee, C. D. Chen, R. R. Freeman, J. A. King, A. Link, A. J. Mackinnon, D. T. Offermann, V. Ovchinnikov, P. K. Patel, R. B. Stephens et al.
|
|
|
|
|
Horst Maurer, Ralf Basner, and Holger Kersten
|
|
|
|
|
N. R. Devarapalli, A. G. Lynn, M. Gilmore, and M. E. Savage
|
|
|
|
|
Marko Arciaga, Roy Tumlos, April Ulano, Henry Lee, Jr., Rumar Lledo, and Henry Ramos
|
|
|
|
|
D. Jiménez-Rey, B. Zurro, J. Guasp, M. Liniers, A. Baciero, M. García-Muńoz, A. Fernández, G. García, L. Rodríguez-Barquero, and J. M. Fontdecaba
|
|
|
|
|
M. R. Gomez, J. C. Zier, R. M. Gilgenbach, D. M. French, W. Tang, and Y. Y. Lau
|
|
|
|
|
Oleksiy Svitelskiy, Ning Liu, Vince Sauer, Kar-Mun Cheng, Eric Finley, Miro Belov, Mark R. Freeman, and Wayne K. Hiebert
|
|
|
|
|
Stephan T. Koev and Reza Ghodssi
|
|
|
|
|
M. Chirtoc, J. Gibkes, R. Wernhardt, J. Pelzl, and A. Wieck
|
|
|
|
|
Christian R. Ast, Maximilian Assig, Alexandra Ast, and Klaus Kern
|
|
|
|
|
Reimar Waitz, Olivier Schecker, and Elke Scheer
|
|
|
|
|
J. Lauwaert, J. Van Gheluwe, and P. Clauws
|
|
|
|
|
Hui-Meng Lu, Da-Chuan Yin, Hai-Sheng Li, Li-Qiang Geng, Chen-Yan Zhang, Qin-Qin Lu, Yun-Zhu Guo, Wei-Hong Guo, Peng Shang, and Nobuko I. Wakayama
|
|
|
|
|
Muhammad Miftahul Munir, Ferry Iskandar, Khairurrijal, and Kikuo Okuyama
|
|
|
|
|
Jason M. Underwood and John C. Price
|
|
|
|
|
C. R. H. Bahl, T. F. Petersen, N. Pryds, and A. Smith
|
|
|
|
|
Avishek Ghosh, Marc Smits, Jens Bredenbeck, Niels Dijkhuizen, and Mischa Bonn
|
|
|
|
|
Sebastien Couet, Thomas Diederich, Kai Schlage, and Ralf Röhlsberger
|
|
|
|
|
L.-M. Lacroix, J. Carrey, and M. Respaud
|
|
|
|
|
Patricia Aparecida Ana, Walter F. Velloso, Jr., and Denise Maria Zezell
|
|
|
|
|
Denis Filenko, Tzvetan Ivanov, Burkhard E. Volland, Katerina Ivanova, Ivo W. Rangelow, Nikolay Nikolov, Teodor Gotszalk, and Jerzy Mielczarski
|
|
|
|
|
Jing Ma, Jose M. Lopez-Pedrosa, and Mark Bradley
|
|
|
|
|
Robert S. Tranter and Binod R. Giri
|
|
|
|
|
Guorong Wu, Weiqing Zhang, Huilin Pan, Quan Shuai, Bo Jiang, Dongxu Dai, and Xueming Yang
|
|
|
|
|
|
Noah Ribeck and Omar A. Saleh
|
|
|
|
|
M. D. Nornberg, H. Ji, J. L. Peterson, and J. R. Rhoads
|
|
|
|
|
R. A. Aspey, I. S. McDermid, T. Leblanc, J. W. Howe, and T. D. Walsh
|
|
|
|
|
Limin Li, Lie Liu, Qifu Xu, Jianchun Wen, and Yonggui Liu
|
|
|
|
|
Richard R. Mett, Jason W. Sidabras, Iryna S. Golovina, and James S. Hyde
|
|
|
|
|
Russell Burdt and Randy D. Curry
|
|
|
|
|
Tian-lin Dong and Dan Xia
|
|
|
|
|
Jie Luo and Dian-Hong Wang
|
|
|
|
|
A. Karbassi, D. Ruf, A. D. Bettermann, C. A. Paulson, Daniel W. van der Weide, H. Tanbakuchi, and R. Stancliff
|
|
|
|
|
V. J. Law, V. Milosavljevic, N. O'Connor, J. F. Lalor, and S. Daniels
|
|
|
|
|
Ravibabu Mulaveesala, Jyani Somayajulu Vaddi, and Pushpraj Singh
|
|
|
|
|
Kannan Krishnaswami, Bruce E. Bernacki, Nicolas Hô, Paul J. Allen, and Norman C. Anheier
|
|
|
|
|
Mu-Ping Nieh, Zahra Yamani, Norbert Kucerka, John Katsaras, Darcy Burgess, and Hugo Breton
|
|
|
|
|
Guimin Chen, Xiaodong Shao, and Xinbo Huang
|
|
|
|
|
T. E. Engin, A. V. Powell, R. Haynes, M. A. H. Chowdhury, C. M. Goodway, R. Done, O. Kirichek, and S. Hull
|
|
|
|
|
Koo-Hyun Chung, Stefan Scholz, Gordon A. Shaw, John A. Kramar, and Jon R. Pratt
|
|
|
|
|
J. J. Chapman, B. G. Norton, E. W. Streed, and D. Kielpinski
|
|
|
|
|
R. T. Schaefer, J. A. MacAskill, M. Mojarradi, A. Chutjian, M. R. Darrach, S. M. Madzunkov, and B. J. Shortt
|
|
|