|
|
Ching-Hsien Ho, Long-Jing Wu, Zhen Lu, Bo-Yi Lu and Yang-Chi Lan
|
|
|
|
|
Shuang Li, Peng Hao, Chengcheng Yu and Gengkun Wu
|
|
|
|
|
Ioannis G. Mamoutos, Emmanuel Potiris, Elina Tragou, Vassilis Zervakis and Stamatios Petalas
|
|
|
|
|
Pierluigi Carbonara, Andrea Bellodi, Walter Zupa, Marilena Donnaloia, Palma Gaudio, Cosmidano Neglia and Maria Cristina Follesa
|
|
|
|
|
Jose M. Gonzalez-Ondina, Lewis Sampson and Georgy I. Shapiro
|
|
|
|
|
Youngjin Choi, Youngmin Park, Minbum Choi, Kyung Tae Jung and Kyeong Ok Kim
|
|
|
|
|
Qingze Gao, Lifei Song and Jianxi Yao
|
|
|
|
|
Taewoong Hwang and Ik-Hyun Youn
|
|
|
|
|
Donghan Woo and Namkyun Im
|
|
|
|
|
Vitalijus Kondrat, Ilona ?akurova, Egle Baltranaite and Loreta Kelp?aite-Rimkiene
|
|
|
|
|
Minji Lee, Hyejoo Ro, Yun-Bae Kim, Chan-Hong Park and Seung-Ho Baek
|
|
|
|
|
Liyang Xu, Zihai Yan, Jiajia Yan, Qiliang Xu, Jiancai Zhu and Riqing Xu
|
|
|
|
|
Peipei Yang, Zhou Hu and Qiang Shu
|
|
|
|
|
Pinyan Xu, Yunfei Du, Qiao Zheng, Zhumei Che and Jicai Zhang
|
|
|
|
|
Kunyu Han, Xide Cheng, Zuyuan Liu, Chenran Huang, Haichao Chang, Jianxi Yao and Kangli Tan
|
|
|
|
|
|
Jianbo Zhou, Jun Tang and Yixin Yang
|
|
|
|
|
Yuh-Ming Tsai and Cherng-Yuan Lin
|
|
|
|
|
In-Young Ahn, Francyne Elias-Piera, Sun-Yong Ha, Sergio Rossi and Dong-U Kim
|
|
|
|
|
|
Mingyuan Ma, Hong Zhang, Dong-Sheng Jeng and Chien Ming Wang
|
|
|
|
|
Dan Yu, Keyi Wang, Yeqing Jin, Fankai Kong, Hailong Chen and Can Yang
|
|
|
|
|
Ali H. Saleh, Mohamed Gad, Moataz M. Khalifa, Salah Elsayed, Farahat S. Moghanm, Adel M. Ghoneim, Subhan Danish, Rahul Datta, Moustapha E. Moustapha and Magda M. Abou El-Safa
|
|
|
|
|
Sheng-Yuan Teng, Nan-Jay Su, Ming-An Lee, Kuo-Wei Lan, Yi Chang, Jinn-Shing Weng, Yi-Chen Wang, Riah Irawati Sihombing and Ali Haghi Vayghan
|
|
|
|
|
Ruoyun Liu and Zhenglin Li
|
|
|
|
|
Miguel Uh Zapata, Damien Pham Van Bang and Kim Dan Nguyen
|
|
|
|
|
Chun Chen, Zhi-Hua Hu and Lei Wang
|
|
|
|
|
Alexander Pérez, Gerardo Cebrián-Torrejón, Noemí Montoya, Joan Piquero-Cilla, Christian J. Sanders, Antonio Doménech-Carbó and Wilson Machado
|
|
|
|
|
Luis Laguna-Zarate, Héctor Barrios-Piña, Hermilo Ramírez-León, Raudel García-Díaz and Rocio Becerril-Piña
|
|
|
|
|
Giuseppe Giorgi and Sergej Antonello Sirigu
|
|
|
|
|
Vladimir Silkin, Alexander S. Mikaelyan, Larisa Pautova and Alexey Fedorov
|
|
|
|
|
Roberto Vettor, Giovanni Bergamini and C. Guedes Soares
|
|
|
|
|
Hamid Abdollahnia, Mohammad Hadi Alizadeh Elizei and Kazem Reza Kashyzadeh
|
|
|
|
|
Zhizun Xu, Maryam Haroutunian, Alan J. Murphy, Jeff Neasham and Rose Norman
|
|
|
|
|
Aleksandr Zolotnitsky, Nataliy Sytnik, Sergei Chernyi and Natalya Logunova
|
|
|
|
|
Francisco Silveira, Carina Lurdes Lopes, João Pedro Pinheiro, Humberto Pereira and João Miguel Dias
|
|
|
|
|
Fan Yang, Pengcheng Chang, Yao Yuan, Na Li, Rongsheng Xie, Xiaowen Zhang and Zhikang Lin
|
|
|
|
|
Laura Lemke and Jon K. Miller
|
|
|
|
|
Niki Evelpidou, Alexandros Petropoulos, Anna Karkani and Giannis Saitis
|
|
|
|
|
Valentina Laface and Felice Arena
|
|
|
|
|
Shueei-Muh Lin, Yang-Yih Chen and Chihng-Tsung Liauh
|
|
|
|
|
Dongrui Ruan, Jiawang Chen, Hao Wang, Xiaoqing Peng, Peng Zhou and Weitao He
|
|
|
|
|
Ernst Uzhansky, Omri Gadol, Guy Lang, Boris Katsnelson, Shelly Copel, Tom Kazaz and Yizhaq Makovsky
|
|
|
|
|
Elena Tobisch and Alexey Kartashov
|
|
|
|
|
Zhiyong Zhang, Yakun Guo, Yuanping Yang, Bing Shi and Xiuguang Wu
|
|
|
|
|
Yuqin Dong, Nailong Wu, Jie Qi, Xinyuan Chen and Chenhua Hua
|
|
|
|
|
Xiaolin Ou, Junjiang Zhu, Sanzhong Li, Yonggang Jia, Zhongjia Jia, Shengsheng Zhang, Shaoyu Zhang, Ruixue Chen, Xingquan Chen, Dong Ding, Huilin Xing, Yanhui Suo, Pengcheng Wang and Yongjiang Liu
|
|
|
|
|
Pascal Bernatchez, Geneviève Boucher-Brossard, Maude Corriveau, Charles Caulet and Robert L. Barnett
|
|
|
|
|
Carlos A. Chan-Keb, Claudia M. Agraz-Hernández, Román A. Pérez-Balan, Eduardo J. Gutiérrez-Alcántara, Raquel Muñiz-Salazar, Jordán E. Reyes-Castellano and Juan Osti-Sáenz
|
|
|
|
|
Nicola Petacco, Danilo Pitardi, Carlo Podenzana Bonvino and Paola Gualeni
|
|
|
|
|
Fabio Di Nunno, Francesco Granata, Francesco Parrino, Rudy Gargano and Giovanni de Marinis
|
|
|
|
|
Lucjan Gucma, Andrej Androjna, Kinga Lazuga, Peter Vidmar and Marko Perkovic
|
|
|
|
|
Linda Barelli, Dario Pelosi, Dana Alexandra Ciupageanu, Panfilo Andrea Ottaviano, Michela Longo and Dario Zaninelli
|
|
|
|
|
Guangxin Zhou, Qian Sheng, Zhen Cui, Tianqiang Wang and Yalina Ma
|
|
|
|
|
Yihan Xing, Marek Jan Janocha, Guang Yin and Muk Chen Ong
|
|
|
|
|
Hammad Tariq Janjuhah, George Kontakiotis, Abdul Wahid, Dost Muhammad Khan, Stergios D. Zarkogiannis and Assimina Antonarakou
|
|
|
|
|
Guoqing Jin, Zhe Sun, Zhi Zong, Li Zou and Yingjie Hu
|
|
|
|
|
Liqian Wang, Shuzhen Fan, Yunxia Liu, Yongfu Li, Cheng Fei, Junliang Liu, Bohan Liu, Yakui Dong, Zhaojun Liu and Xian Zhao
|
|
|
|
|
Marin Micunovic, Sanja Faivre and Mateo Ga?parovic
|
|
|
|
|
Han Li, Qiaogao Huang, Guang Pan, Xinguo Dong and Fuzheng Li
|
|
|
|
|
Suthep Jualaong, Mitila Pransilpa, Siriporn Pradit and Prawit Towatana
|
|
|
|
|
Shenyu Xuan, Chengsheng Zhan, Zuyuan Liu, Qiaosheng Zhao and Wei Guo
|
|
|
|
|
Ousmane Sarr, Richard Kindong and Siquan Tian
|
|
|
|
|
Shuang Liu, Jia-Xin Sun, Chao Lyu, Ta-Jen Chu and He-Xu Zhang
|
|
|
|
|
Yanli Chen, Wei Zhu, Wengang Qi and Wenbo Ma
|
|
|
|
|
Gennady Stroykov, Yurii N. Vasilev and Oleg V. Zhukov
|
|
|
|
|
Peter R. Møller, Werner W. Schwarzhans, Henrik Lauridsen and Jørgen G. Nielsen
|
|
|
|
|
Tao Song, Jiarong Wang, Danya Xu, Wei Wei, Runsheng Han, Fan Meng, Ying Li and Pengfei Xie
|
|
|
|
|
Daniel Pauly, Cui Liang, Weiwei Xian, Elaine Chu and Nicolas Bailly
|
|
|
|
|
Fuzheng Li, Qiaogao Huang, Guang Pan, Denghui Qin and Han Li
|
|
|
|
|
Kaidong Tao, Xueqian Zhou and Huiolong Ren
|
|
|
|
|
Huiting Li, Yongxue Liu, Chao Sun, Yanzhu Dong and Siyu Zhang
|
|
|
|
|
Cuiping Kuang, Xin Cong, Zhichao Dong, Qingping Zou, Huaming Zhan and Wei Zhao
|
|
|
|
|
Su-Hyung Kim, Chun-Ki Lee and Yang-Bum Chae
|
|
|
|
|
Kefeng Jiao, Feihong Yun, Zheping Yan, Gang Wang, Peng Jia, Liquan Wang, Dong Liu and Xiaoquan Hao
|
|
|
|
|
Xingkun Xu, Joey J. Voermans, Qingxiang Liu, Il-Ju Moon, Changlong Guan and Alexander V. Babanin
|
|
|
|
|
Matteo Sanguineti, Carlo Guidi, Vladimir Kulikovskiy and Mauro Gino Taiuti
|
|
|
|
|
Alessandro Capone, Fabio Di Felice and Francisco Alves Pereira
|
|
|
|
|
Kanoknate M. Supasri, Manoj Kumar, Anna Segecová, Janice I. McCauley, Andrei Herdean, Matthew P. Padula, Tim O?Meara and Peter J. Ralph
|
|
|
|
|
Emmanuel OlaOluwa Eresanya and Yuping Guan
|
|
|
|
|
Ryan J. K. Dunn, Jordan Glen, Hsin-Hui Lin and Sasha Zigic
|
|
|
|
|
Iosif Progoulakis, Paul Rohmeyer and Nikitas Nikitakos
|
|
|
|
|
Pei-Chi Wu and Cherng-Yuan Lin
|
|
|
|
|
Mohsin Murad, Imran A. Tasadduq and Pablo Otero
|
|
|
|
|
Luu Viet Dung, Truong Huu Duc, Le Thi Khanh Linh, Trinh Thi Dieu Ly, Hoang Anh Duong and Nguyen Thi My Hao
|
|
|
|
|
Hongli Ge, Zhenlu Wang, Bingchen Liang, Zhaozi Zhang, Zhiduo Yan and Ziwang Li
|
|
|
|
|
Fenlian Wang, Gaowen He, Xiguang Deng, Yong Yang and Jiangbo Ren
|
|
|
|
|
Dipak Pandey, Takahiro Matsubara, Taiju Saito, Yukinori Kazeto, Koichiro Gen, Tetsushi Sakuma, Takashi Yamamoto, Miyuki Mekuchi and Rie Goto
|
|
|
|
|
Yuichi Preslie Kikuzawa, Chin Soon Lionel Ng, Shu Qin Sam, Tai Chong Toh, Koh Siang Tan, Poh Leong Loo and Loke Ming Chou
|
|
|
|
|
Pawel L. Manikowski, David J. Walker and Matthew J. Craven
|
|
|
|
|
Nan Si, Zhaokuan Lu and Alan Brown
|
|
|
|
|
Jingyuan Li, Qinghe Zhang and Tongqing Chen
|
|
|
|
|
Ruigeng Hu, Xiuhai Wang, Hongjun Liu and Yao Lu
|
|
|
|
|
Syed Kamran Ali, Hammad Tariq Janjuhah, Syed Muzyan Shahzad, George Kontakiotis, Muhammad Hussain Saleem, Usman Khan, Stergios D. Zarkogiannis, Panayota Makri and Assimina Antonarakou
|
|
|
|
|
Min-Yuan Cheng and Yung-Fu Wu
|
|
|
|
|
Yiyang Zou, Yingjun Zhang and Zhihong Ma
|
|
|
|
|
Weida Xia, Yuxiang Ma, Guohai Dong, Jie Zhang and Xiaozhou Ma
|
|
|
|
|
Eun Ju Kang, Sukyeon Lee, Juhyun Kang, Hanbi Moon, Il-Nam Kim and Ju-Hyoung Kim
|
|
|
|
|
Xiangqian Zhu, Mingqi Sun, Tianhao He, Kaiben Yu, Le Zong and Jin-Hwan Choi
|
|
|
|
|
Fadong Gu, Yadong Huang and Desheng Zhang
|
|
|
|
|
Ho Namgung and Joo-Sung Kim
|
|
|
|
|
Jianting Guo, Yongbin Zhang, Xiangqian Bian and Sheng Xu
|
|
|
|
|
Lisha Zhang, Shimin Zhang, Xin Liu and Yinsuo Sun
|
|
|
|
|
Xiaolong Zong, Ruzhen Zhang, Shuwen Zhang, Fangjing Deng, Wei Zhou and Zhaoyun Chen
|
|
|
|
|
So-Sun Kim, Gyeong-Sik Han, Hae-Kyun Yoo, Ki-Tae Kim, Soon-Gyu Byun, Min-Min Jung, Woo-Jin Kim and Sung-Don Hwang
|
|
|
|
|
Wei Wang, Xi Wang, Zhengwei Wang, Mabing Ni and Chunan Yang
|
|
|
|
|
Siru Chen, Yao Shi, Guang Pan and Shan Gao
|
|
|
|
|
Pengfei Wang, Weiqiang Wang, Sanlong Zheng, Bingbing Chen and Zengliang Gao
|
|
|
|
|
Qinglian Hou, Cheng Zhou, Rong Wan, Junbo Zhang and Feng Xue
|
|
|
|
|
Yi Hu, Lifei Song, Zuyuan Liu and Jianxi Yao
|
|
|
|
|
Enjin Zhao, Lin Mu, Zhaoyang Hu, Xinqiang Wang, Junkai Sun and Zhiyong Zhang
|
|
|
|
|
Philippe Bagot, Nicolas Huybrechts and Philippe Sergent
|
|
|
|
|
Guillermo Figueroa-Muñoz, Carlos Molinet, Manuel Díaz and Patricio De los Ríos-Escalante
|
|
|
|
|
Dagoberto De León-Gordillo, Noé Amir Rodríguez-Olivares, Leonardo Barriga-Rodríguez, José Luis Sánchez-Gaytán, Jorge Alberto Soto-Cajiga, Guillermo Ronquillo-Lomelí and Tomás Salgado-Jiménez
|
|
|
|
|
Zhi Yung Tay, Januwar Hadi, Favian Chow, De Jin Loh and Dimitrios Konovessis
|
|
|
|
|
Lianjie Zhang, Jishun Yan, Bo Zhao, Xia Lin, Peng Wang, Chi Zhang, Yonghai Yu and Pan Zhang
|
|
|
|
|
Nima Amiri, Mohammad Shaterabadi, Kazem Reza Kashyzadeh and Mahmoud Chizari
|
|
|
|
|
Hyeonsu Nam, Gun Woo Kim, Hyunyong Lee, Byung Chul Choi, Gilltae Roh and Youngseung Na
|
|
|
|
|
Jessie Louisor, Jérémy Rohmer, Thomas Bulteau, Faïza Boulahya, Rodrigo Pedreros, Aurélie Maspataud and Julie Mugica
|
|
|
|
|
Jinn-Shing Weng, Li-Chi Cheng, Yun-Sin Lo, Jen-Chieh Shiao, Jia-Sin He, Ming-An Lee and Kwang-Ming Liu
|
|
|
|
|
Vasileios Takavakoglou, Apostolos Georgiadis, Eleanna Pana, Pantazis E. Georgiou, Dimitrios K. Karpouzos and Konstantinos V. Plakas
|
|
|
|
|
Franck Schoefs, Michael O?Byrne, Vikram Pakrashi, Bidisha Ghosh, Mestapha Oumouni, Thomas Soulard and Marine Reynaud
|
|
|
|
|
Muye Ge, Urban Svennberg and Rickard E. Bensow
|
|
|
|
|
Tao Xiang and Denis Istrati
|
|
|
|
|
Sunarti Sinaga, Hsueh-Jung Lu and Jia-Rong Lin
|
|
|
|
|
Xue-Bin Zheng, Yul-Seong Kim and Young-Ran Shin
|
|
|
|
|
Nadezda Karaseva, Madina Kanafina, Mikhail Gantsevich, Nadezhda Rimskaya-Korsakova, Denis Zakharov, Alexey Golikov, Roman Smirnov and Vladimir Malakhov
|
|
|
|
|
Hongran Chen, Mengyang Zhai and Lei Xue
|
|
|
|
|
|
Mohamed Ashour, Hamdy A. Abo-Taleb, Abdel-Kader M. Hassan, Othman F. Abdelzaher, Mohamed M. Mabrouk, Mohamed A. Elokaby, Othman M. Alzahrani, Samy F. Mahmoud, Mohamed M. M. El-feky, Walaa M. Shaban and Abdallah Tageldein Mansour
|
|
|
|
|
Hiroshi Kuroda, Tomonori Azumaya, Takashi Setou and Natsuki Hasegawa
|
|
|
|
|
Hyojin Lee, Heegab Lee and Hyunsoo Rho
|
|
|
|
|
Juhyung Lee and Jinung Do
|
|
|
|
|
Susana Llorens-Escrich, Elena Tamarit, Sebastián Hernandis, Noela Sánchez-Carnero, Miguel Rodilla, Isabel Pérez-Arjona, Marek Moszynski, Vicente Puig-Pons, José Tena-Medialdea and Víctor Espinosa
|
|
|
|
|
Tomohiro Suzuki and Corrado Altomare
|
|
|
|
|
Bang-Fuh Chen and Yi-Jei Huang
|
|
|
|
|
Haolin Xue, Xiang Chen, Ruo Zhang, Peng Wu, Xudong Li and Yuanchang Liu
|
|
|
|
|
Ahmed E. Alprol, Mohamed Ashour, Abdallah Tageldein Mansour, Othman M. Alzahrani, Samy F. Mahmoud and Samiha M. Gharib
|
|
|
|
|
Changjie Liu, Ziyue Zhong, Yiqing Xiao, Xiaoqi Chen and Minghui Yu
|
|
|
|
|
Nexhat Kapidani, Sanja Bauk and Innocent E. A. Davidson
|
|
|
|
|
Anh T. K. Do, Nicolas Huybrechts and Philippe Sergent
|
|
|
|
|
Guoqing Xia, Xianxin Sun and Xiaoming Xia
|
|
|
|
|
Stavros Karamperidis, Chronis Kapalidis and Tim Watson
|
|
|
|
|
Aikaterini P. Kyprioti, Ehsan Adeli, Alexandros A. Taflanidis, Joannes J. Westerink and Hendrik L. Tolman
|
|
|
|
|
Lifei Song, Xiaoqian Shi, Hao Sun, Kaikai Xu and Liang Huang
|
|
|
|
|
Xunmeng Li, Kai Wang, Jianqu Chen and Shouyu Zhang
|
|
|
|
|
Gustavo Gonçalves Garcia, Antônio Jorge Vasconcellos Garcia, Maria Helena Paiva Henriques, Rafael Mendes Marques and Rui Pena dos Reis
|
|
|
|
|
Ruirui Hu, Lijun Yao, Jing Yu, Pimao Chen and Dongliang Wang
|
|
|
|
|
Huan Wang, Erzheng Fang, Mingze Wu, Lianjin Hong and Zongru Li
|
|
|
|
|
Yunxia Guo, Dongxue Mo and Yijun Hou
|
|
|
|
|
Ching-Chih Chang and Yi-An Tsai
|
|
|