|
|
Artur Iluk, Kazimierz Malcher, Wiktor Slomski, Maciej Chorowski, Jaroslaw Polinski, Thomas Eisel, Branislav Streicher and Peter Spiller
|
|
|
|
|
Nicu Bizon, Mihai Oproescu, Phatiphat Thounthong, Mihai Varlam, Elena Carcadea, Mihai Culcer, Mariana Iliescu, Maria Simona Raboaca and Ioan Sorin Sorlei
|
|
|
|
|
Thomas Willms, Thomas Echterhof, Stefan Steinlechner, Matti Aula, Ahmed Abdelrahim, Timo Fabritius, Davide Mombelli, Carlo Mapelli and Stefan Preiss
|
|
|
|
|
Farid S. El-Askary, Sara A. Botros and Mutlu Özcan
|
|
|
|
|
Klaus Voit, Oliver Zeman, Ivan Janotka, Renata Adamcova and Konrad Bergmeister
|
|
|
|
|
Gexiang Zhang, G. Samdanielthompson, N. Gnanamalar David, Atulya K. Nagar and K.G. Subramanian
|
|
|
|
|
Michel Darmon, Vincent Dorval and François Baqué
|
|
|
|
|
Chenglong Zhou and Ming Chen
|
|
|
|
|
Syamsiah Syam, Yung-Chieh Cho, Chung-Ming Liu, Mao-Suan Huang, Wen-Chien Lan, Bai-Hung Huang, Takaaki Ueno, Chi-Hsun Tsai, Takashi Saito, May-Show Chen and Keng-Liang Ou
|
|
|
|
|
Paolo Renna and Michele Ambrico
|
|
|
|
|
Hao Qiu, Shuhong Wang, Naming Zhang, Fengju Sun, Zhiguo Wang, Xiaofeng Jiang, Hongyu Jiang, Xu He and Shuya Ning
|
|
|
|
|
Adriana Florescu and Sorin Adrian Barabas
|
|
|
|
|
Eun Soo Park and Min Seo Park
|
|
|
|
|
Yuliana Jiménez-Gaona, María José Rodríguez-Álvarez and Vasudevan Lakshminarayanan
|
|
|
|
|
Promise M. Emeka, Lorina I. Badger-Emeka, Hairul-Islam M. Ibrahim, Krishnaraj Thirugnanasambantham and Jamal Hussen
|
|
|
|
|
Malen Etxeberria-Etxaniz, Santiago Alonso-Quesada and Manuel De la Sen
|
|
|
|
|
Wenhe Xing, Xueping Ju, Jian Bo, Changxiang Yan, Bin Yang, Shuyan Xu and Junqiang Zhang
|
|
|
|
|
Defeng Yang, Guobin Xu and Yu Duan
|
|
|
|
|
Ngo Van Hien, Ngo Van He, Van-Thuan Truong and Ngoc-Tam Bui
|
|
|
|
|
|
Anuj Kumar Singh, Arun Solanki, Anand Nayyar and Basit Qureshi
|
|
|
|
|
Alexander A. Zhgun, Gulgina K. Nuraeva and Ivan A. Volkov
|
|
|
|
|
Angela Catizone, Caterina Morabito, Marcella Cammarota, Chiara Schiraldi, Katia Corano Scheri, Francesca Ferranti, Maria A. Mariggiò and Giulia Ricci
|
|
|
|
|
Kun Fan, Chungin Joung and Seungjun Baek
|
|
|
|
|
Nicola Moretti, Xiang Xie, Jorge Merino, Justas Brazauskas and Ajith Kumar Parlikad
|
|
|
|
|
Nicolas Bailly, Yvan Petit, Jean-Michel Desrosier, Olivier Laperriere, Simon Langlois and Eric Wagnac
|
|
|
|
|
Francesco Martino, Domenico D. Bloisi, Andrea Pennisi, Mulham Fawakherji, Gennaro Ilardi, Daniela Russo, Daniele Nardi, Stefania Staibano and Francesco Merolla
|
|
|
|
|
Fokion Kaldis, Denise Cysneiros, James Day, Kimon-Andreas G. Karatzas and Afroditi Chatzifragkou
|
|
|
|
|
Kamalaselvan Arunachalam, Balasubramanian Madanmohan, Rajesh Rajamani, Natarajan Prabaharan, Hassan Haes Alhelou and Pierluigi Siano
|
|
|
|
|
Milosz Zardzewialy, Natalia Matlok, Tomasz Piechowiak, Józef Gorzelany and Maciej Balawejder
|
|
|
|
|
Luís B. Elvas, Carolina F. Marreiros, João M. Dinis, Maria C. Pereira, Ana L. Martins and João C. Ferreira
|
|
|
|
|
Baoxi Song, Dongsheng Du, Weiwei Li, Shuguang Wang, Yue Wang and Decheng Feng
|
|
|
|
|
Elisa Fiume, Gianpaolo Serino, Cristina Bignardi, Enrica Verné and Francesco Baino
|
|
|
|
|
Eric Fujiwara and Cristiano M. B. Cordeiro
|
|
|
|
|
John Restrepo, Nelson Correa-Rojas and Jorge Herrera-Ramirez
|
|
|
|
|
Berat Kurar Barakat, Rafi Cohen, Ahmad Droby, Irina Rabaev and Jihad El-Sana
|
|
|
|
|
Kefang Qian and Libo Qian
|
|
|
|
|
Nicoletta Nuzziello, Arianna Consiglio, Rosa Gemma Viterbo, Flavio Licciulli, Sabino Liuni, Maria Trojano and Maria Liguori
|
|
|
|
|
Alexandros Emmanouilidis, Ingmar Unkel, Joana Seguin, Kleoniki Keklikoglou, Eleni Gianni and Pavlos Avramidis
|
|
|
|
|
Win-Jet Luo, Kuen-Suan Chen, Chun-Min Yu and Ting-Hsin Hsu
|
|
|
|
|
Jalal Sahebkar Farkhani, Mohammad Zareein, Arsalan Najafi, Rui Melicio and Eduardo M. G. Rodrigues
|
|
|
|
|
Hongwu Wang, Raghuveer Chandrashekhar, Josiah Rippetoe and Mustafa Ghazi
|
|
|
|
|
Tobias T. Tauböck, Matej Par, Thomas Attin and Phoebe Burrer
|
|
|
|
|
Aneta Mrozek-Szetela, Piotr Rejda and Katarzyna Winska
|
|
|
|
|
Figen Ece Demirer, Chris van den Bomen, Reinoud Lavrijsen, Jos J. G. M. van der Tol and Bert Koopmans
|
|
|
|
|
C. Aris Chatzidimitriou-Dreismann
|
|
|
|
|
Stanislav A. Eroshenko, Alexandra I. Khalyasmaa, Denis A. Snegirev, Valeria V. Dubailova, Alexey M. Romanov and Denis N. Butusov
|
|
|
|
|
Sang-Woo Kim and Kil-Hee Kim
|
|
|
|
|
Agostino Igor Mirulla, Stefano Di Paolo, Francesco Di Simone, Tommaso Ingrassia, Vincenzo Nigrelli, Stefano Zaffagnini and Laura Bragonzoni
|
|
|
|
|
Assadawoot Srikhaow, Teera Butburee, Weeraphat Pon-On, Toemsak Srikhirin, Kanchana Uraisin, Komkrit Suttiponpanit, Suwilai Chaveanghong and Siwaporn Meejoo Smith
|
|
|
|
|
Ewa Zawislak, Anna Olejnik, Roman Fratczak and Rafal Nowak
|
|
|
|
|
Ruitao Yang, Hao Sun, Haisu Lv, Jian Xu, Jinxuan Wu, Pengcheng Hu, Haijin Fu, Hongxing Yang and Jiubin Tan
|
|
|
|
|
Carlos Gracián-Alcaide, Jose A. Maldonado-Lobón, Elisabeth Ortiz-Tikkakoski, Alejandro Gómez-Vilchez, Juristo Fonollá, Jose L. López-Larramendi, Mónica Olivares and Ruth Blanco-Rojo
|
|
|
|
|
Katsufumi Hashimoto, Tomoki Shiotani, Hiroyuki Mitsuya and Kai-Chun Chang
|
|
|
|
|
Adam Gauci, Alan Deidun and John Abela
|
|
|
|
|
Marco Mozzati, Giorgia Gallesio, Margherita Tumedei and Massimo Del Fabbro
|
|
|
|
|
Ala Hijazi, Sameer Al-Dahidi and Safwan Altarazi
|
|
|
|
|
Javed Ahmad, Mohammad Zaid, Adil Sarwar, Chang-Hua Lin, Shafiq Ahmad, Mohamed Sharaf, Mazen Zaindin and Muhammad Firdausi
|
|
|
|
|
Roberta Mota-Panizio, Manuel Jesús Hermoso-Orzáez, Luís Carmo-Calado, Victor Arruda Ferraz de Campos, José Luz Silveira, Maria Margarida Gonçalves and Paulo Brito
|
|
|
|
|
M. M. Hafizur Rahman, Mohammed Al-Naeem, Mohammed N. M. Ali and Abu Sufian
|
|
|
|
|
Zhaohua Wang, Nan Wu, Qingguo Wang, Yongxin Li, Quanwei Yang and Fenghe Wu
|
|
|
|
|
Bor-Ren Lin and Kun-Yi Chen
|
|
|
|
|
Mengqi Shao, Lei Zhang and Xuezhi Jia
|
|
|
|
|
Lihua Yuan, Xiao Zhu, Quanbin Sun, Haibo Liu, Peter Yuen and Yonghuai Liu
|
|
|
|
|
Lukasz Miazio and Grzegorz Zboinski
|
|
|
|
|
Katsuaki Dan, Katsuyuki Fujinami, Hajime Sumitomo, Yasuaki Ogiwara, Shigehiko Suhara, Yoshiharu Konno, Mitsuhiro Sawada, Yusuke Soga, Atsushi Takada, Keita Takanashi, Kenji Watanabe and Tatsuo Shinozuka
|
|
|
|
|
Kyuhwan Oh, Jaeik Lee, Junhyeok Choi and Yonggul Park
|
|
|
|
|
Ignacio Rodríguez-Rodríguez, José-Víctor Rodríguez, Domingo-Javier Pardo-Quiles, Purificación Heras-González and Ioannis Chatzigiannakis
|
|
|
|
|
Lorena Zichella, Eldho Choorackal, Michela Airoldi, Pier Paolo Riviera, Rossana Bellopede and Ezio Santagata
|
|
|
|
|
Paolo Oresta, Laura Fabbiano and Gaetano Vacca
|
|
|
|
|
Ale? Vysocký, Richard Paprok, Jakub ?afarík, Tomá? Kot, Zdenko Bobovský, Petr Novák and Václav Sná?el
|
|
|
|
|
Jiaoyan Huang, Aiguo Xia, Shenao Zou, Cong Han and Guoan Yang
|
|
|
|
|
|
Rab Nawaz Jadoon, Aamir Shahzad, Syed Ayaz Ali Shah, Muhammad Amir Khan, Tallha Akram and WuYang Zhou
|
|
|
|
|
Minsoo Park, Daekyo Jung, Seungsoo Lee and Seunghee Park
|
|
|
|
|
Cláudia Ferreira, Ana Silva, Jorge de Brito, Ilídio S. Dias and Inês Flores-Colen
|
|
|
|
|
Peisong Wu and Jinping Ou
|
|
|
|
|
Olivier Douhéret, Didier Théron and David Moerman
|
|
|
|
|
Pei-Chun Lin and Hung-Chieh Chang
|
|
|
|
|
Snezana Agatonovic-Kustrin and David W. Morton
|
|
|
|
|
Jing-Wen Zhang, Hong-Hai Liu, Lin Yang, Tian-Qi Han and Qin Yin
|
|
|
|
|
Mengmeng Gao and Shuang Li
|
|
|
|
|
Petar Piljek, Denis Kotarski and Matija Krznar
|
|
|
|
|
Carlos Duran-Hernandez, Rene Ledesma-Alonso and Gibran Etcheverry
|
|
|
|
|
Borja Valverde-Marcos, Ignacio Rubio, Jacobo Antona-Makoshi, Anoop Chawla, José Antonio Loya and Marcos Rodríguez-Millán
|
|
|
|
|
Eftychios Protopapadakis, Ioannis Rallis, Anastasios Doulamis, Nikolaos Doulamis and Athanasios Voulodimos
|
|
|
|
|
Ana C. Borbon-Almada, Jorge Lucero-Alvarez, Norma A. Rodriguez-Muñoz, Manuel Ramirez-Celaya, Samuel Castro-Brockman, Nicolas Sau-Soto and Mario Najera-Trejo
|
|
|
|
|
Jose E. Naranjo, Diego G. Sanchez, Angel Robalino-Lopez, Paola Robalino-Lopez, Andrea Alarcon-Ortiz and Marcelo V. Garcia
|
|
|
|
|
Mykola Beshley, Peter Veselý, Andrii Pryslupskyi, Halyna Beshley, Marian Kyryk, Vasyl Romanchuk and Ihor Kahalo
|
|
|
|
|
Yide Su, Weiwei Zhang, Aili Zhang and Wenju Shao
|
|
|
|
|
Wouter De Corte, Kizzy Van Meirvenne, Veerle Boel and Luc Taerwe
|
|
|
|
|
Areeba Umair, Muhammad Shahzad Sarfraz, Muhammad Ahmad, Usman Habib, Muhammad Habib Ullah and Manuel Mazzara
|
|
|
|
|
Andrea Menapace, Ariele Zanfei, Manuel Felicetti, Diego Avesani, Maurizio Righetti and Rudy Gargano
|
|
|
|
|
Miroslav ?melko, Katarína Draganová, Pavol Lipovský, Karol Semrád, Monika Bli?tanová and Patrik Ka?per
|
|
|
|
|
Carolina Belver-Aguilar, Saverio Braccini, Tommaso Stefano Carzaniga, Andreas Gsponer, Philipp Daniel Häffner, Paola Scampoli and Matthias Schmid
|
|
|
|
|
Alessandro Ugolini, Federico Garbarino, Luca Di Vece, Francesca Silvestrini-Biavati and Valentina Lanteri
|
|
|
|
|
Katarzyna Tkacz, Monika Modzelewska-Kapitula, Adam Wiek and Zenon Nogalski
|
|
|
|
|
Ting Feng, Yunhao Zhu, Kenneth M. Kozloff, Basma Khoury, Yejing Xie, Xueding Wang, Meng Cao, Jie Yuan, Dean Ta and Qian Cheng
|
|
|
|
|
Yoojin Kang, Eunna Jang, Jungho Im, Chungeun Kwon and Sungyong Kim
|
|
|
|
|
Claudio Durastanti and Laura Moretti
|
|
|
|
|
Àlex Navó and Josep M. Bergada
|
|
|
|
|
Alexander S. Brand and Ebenezer O. Fanijo
|
|
|
|
|
Shihao Zhou, Peifeng Lin, Wei Zhang and Zuchao Zhu
|
|
|
|
|
David Blanco, Eva María Rubio, José Manuel Sáenz de Pipaón and Marta María Marín
|
|
|
|
|
Chun Fai Yiu, Yoo-Jun Kim, WoonSeong Jeong, Hung-Lin Chi and Min-Koo Kim
|
|
|
|
|
Darjan Smajla, ?iga Kozinc and Nejc ?arabon
|
|
|
|
|
Yoshiyuki Doi, Toshihide Yoshimatsu, Yasuhiko Nakanishi, Satoshi Tsunashima, Masahiro Nada, Shin Kamei, Kimikazu Sano and Yuzo Ishii
|
|
|
|
|
|
Jorge Alvarez, Mikel Zatarain, David Barrenetxea, Jose Ignacio Marquinez and Borja Izquierdo
|
|
|
|
|
|
Callum G. Littlejohns, David J. Rowe, Han Du, Ke Li, Weiwei Zhang, Wei Cao, Thalia Dominguez Bucio, Xingzhao Yan, Mehdi Banakar, Dehn Tran, Shenghao Liu, Fanfan Meng, Bigeng Chen, Yanli Qi, Xia Chen, Milos Nedeljkovic, Lorenzo Mastronardi, Rijan Maharjan, Sanket Bohora, Ashim Dhakal, Iain Crowe, Ankur Khurana, Krishna C. Balram, Luca Zagaglia, Francesco Floris, Peter O?Brien, Eugenio Di Gaetano, Harold M.H. Chong, Frederic Y. Gardes, David J. Thomson, Goran Z. Mashanovich, Marc Sorel and Graham T. Reedadd Show full author list remove Hide full author list
|
|
|
|
|
Yubo Zhu, Jili Rong, Qianqiang Song and Zhipei Wu
|
|
|
|
|
Luis Martín Sánchez-Adame, José Fidel Urquiza-Yllescas and Sonia Mendoza
|
|
|
|
|
Anna Knitter-Piatkowska and Arkadiusz Dobrzycki
|
|
|
|
|
Prabhakar Sathujoda, Aneesh Batchu, Bharath Obalareddy, Giacomo Canale, Angelo Maligno and Roberto Citarella
|
|
|
|
|
Younyoung Choi and Cayce McClenen
|
|
|
|
|
Minerva C. García-Vargas, María del Mar Contreras and Eulogio Castro
|
|
|
|
|
Frantisek Prochaska, Karel Nejezchleb, Jiri Benes, Ondrej Matousek and David Tomka
|
|
|
|
|
Thanaroat Timudom, Chaiyavat Chaiyasut, Bhagavathi Sundaram Sivamaruthi, Pratya Tiampasook and Duangporn Nacapunchai
|
|
|
|
|
Minghua Wei, Shaopeng Wu, Peide Cui, Tianyuan Yang and Yang Lv
|
|
|
|
|
Damien Young, Jim Kilty, Liam Hennessy and Giuseppe Coratella
|
|
|
|
|
Ruijia Cao and Jianping Yuan
|
|
|
|
|
Sunmin Lee, Won-Kyung Baek, Hyung-Sup Jung and Saro Lee
|
|
|
|
|
Benjamin Aziz, Jeyong Jung, Julak Lee and Yong-Tae Chun
|
|
|
|
|
Francesco Di Caprio, Andrea Sellitto, Salvatore Saputo, Michele Guida and Aniello Riccio
|
|
|
|
|
Sang-Sup Lee, Keum-Sung Park, Ju-Seong Jung and Kang-Seok Lee
|
|
|
|
|
Peter C. Chu and Chenwu Fan
|
|
|
|
|
Ana J. Cavaleiro, Andreia F. Salvador, Gilberto Martins, Cláudia C. Oliveira, Yuchen Liu, Valdo R. Martins, Ana Rita Castro, Olívia Salomé G. P. Soares, Manuel Fernando R. Pereira, Luciana Pereira, Alette A. M. Langenhoff, Maria Alcina Pereira and M. Madalena Alves
|
|
|
|
|
Osama Bagi Aljewaw, Muhammad Khalis Abdul Karim, Halimah Mohamed Kamari, Mohd Hafiz Mohd Zaid, Noramaliza Mohd Noor, Iza Nurzawani Che Isa and Mohammad Hasan Abu Mhareb
|
|
|
|
|
|
Mladen Bo?njakovic and Nazaruddin Sinaga
|
|
|
|
|
|
Young Hwan Choi, Ali Sadollah and Joong Hoon Kim
|
|
|
|
|
Zerong Wang, Xiaokai Hou, Jiandong Bai and Junmin Wang
|
|
|
|
|
Pietro Rizzo, Chiara Cappadonia, Edoardo Rotigliano, Paola Iacumin, Anna Maria Sanangelantoni, Giulia Zerbini and Fulvio Celico
|
|
|