|
|
Kharchenko, K. Lischka, K. Schmidegg, H. Sitter, J. Bethke, and J. Woitok
|
Pág. -
|
|
|
|
Jörg Enderlein and Ingo Gregor
|
Pág. -
|
|
|
|
Bhaskar Chandra Mohanty and S. Kasiviswanathan
|
Pág. -
|
|
|
|
J. C. J. Koelemeij, W. Hogervorst, and W. Vassen
|
Pág. -
|
|
|
|
E. Hansis, T. Cubel, J.-H. Choi, J. R. Guest, and G. Raithel
|
Pág. -
|
|
|
|
Ale Benda, Martin Hof, Michael Wahl, Matthias Patting, Rainer Erdmann, and Peter Kapusta
|
Pág. -
|
|
|
|
Nabeel A. Riza, Maarten Bakker, and Amana Bokhari
|
Pág. -
|
|
|
|
Ryan N. Favors, Yanan Jiang, Yvette L. Loethen, and Dor Ben-Amotz
|
Pág. -
|
|
|
|
Pawe Kruk, Andrzej Noga, Teresa Trepka, Jerzy Zachorowski, and Wojciech Gawlik
|
Pág. -
|
|
|
|
M. Noorma, P. Kärhä, A. Lamminpää, S. Nevas, and E. Ikonen
|
Pág. -
|
|
|
|
Detlef Nickel, Christian Stolzenburg, Angelika Beyertt, Adolf Giesen, Jürgen Häußermann, Frank Butze, and Martin Leitner
|
Pág. -
|
|
|
|
S. Okumura, K. Arakawa, M. Fukuda, Y. Nakamura, W. Yokota, T. Ishimoto, S. Kurashima, I. Ishibori, T. Nara, T. Agematsu, M. Sano, and T. Tachikawa
|
Pág. -
|
|
|
|
Nobuteru Nariyama and Shingo Taniguchi
|
Pág. -
|
|
|
|
J. G. Neumann, J. R. Harris, B. Quinn, and P. G. O'Shea
|
Pág. -
|
|
|
|
Zhehui Wang, Paul D. Beinke, Cris W. Barnes, Michael W. Martin, Edward Mignardot, Glen A. Wurden, Scott C. Hsu, Thomas P. Intrator, and Carter P. Munson
|
Pág. -
|
|
|
|
E. I. Toader and V. N. Covlea
|
Pág. -
|
|
|
|
T. Katabuchi, S. Buscemi, J. M. Cesaratto, T. B. Clegg, T. V. Daniels, M. Fassler, R. B. Neufeld, and S. Kadlecek
|
Pág. -
|
|
|
|
K. E. Stump, L. A. DeWerd, D. A. Rudman, and S. A. Schima
|
Pág. -
|
|
|
|
Stéphane Lefèvre and Sebastian Volz
|
Pág. -
|
|
|
|
Tatsuo Nozokido, Ryohei Iibuchi, Jongsuck Bae, Koji Mizuno, and Hiroyuki Kudo
|
Pág. -
|
|
|
|
C. S. Own, L. D. Marks, and Wharton Sinkler
|
Pág. -
|
|
|
|
C. Haumann, Ch. Pelargus, H. G. Frey, R. Ros, D. Anselmetti, J. Toquant, and D. W. Pohl
|
Pág. -
|
|
|
|
Kotone Akiyama, T. Eguchi, T. An, Y. Fujikawa, Y. Yamada-Takamura, T. Sakurai, and Y. Hasegawa
|
Pág. -
|
|
|
|
M. Theo Rekveldt, Jeroen Plomp, Wim G. Bouwman, Wicher H. Kraan, Serguei Grigoriev, and Menno Blaauw
|
Pág. -
|
|
|
|
Takeshi Morita, Tomoko Masakawa, Asako Ayusawa Arai, Masato Nakagawa, and Keiko Nishikawa
|
Pág. -
|
|
|
|
Debasis Bera, Erik Brinley, Suresh C. Kuiry, Matthew McCutchen, Sudipta Seal, Helge Heinrich, and Bradley Kabes
|
Pág. -
|
|
|
|
Xiaodong Li, Xinnan Wang, Wei-Che Chang, Yuh J. Chao, and Ming Chang
|
Pág. -
|
|
|
|
F. A. Selim, D. P. Wells, and J. F. Harmon
|
Pág. -
|
|
|
|
M. Song, A. Yoneda, and E. Ito
|
Pág. -
|
|
|
|
C. Kasl and M. J. R. Hoch
|
Pág. -
|
|
|
|
Kiyoshi Torizuka and Hiroyuki Tajima
|
Pág. -
|
|
|
|
Sven Bossuyt, Jan Schroers, Won-Kyu Rhim, and William L. Johnson
|
Pág. -
|
|
|
|
Mark S. Anderson, Jason M. Andringa, Robert W. Carlson, Pamela Conrad, Wayne Hartford, Michael Shafer, Alejandro Soto, Alexandre I. Tsapin, Jens Peter Dybwad, Winthrop Wadsworth, and Kevin Hand
|
Pág. -
|
|
|
|
H. Oku, N. Ogawa, M. Ishikawa, and K. Hashimoto
|
Pág. -
|
|
|
|
Marcus H. Henderson, Jennifer J. Peters, David K. Walmer, Grace M. Couchman, and David F. Katz
|
Pág. -
|
|
|
|
Claes af Klinteberg, Markus Andreasson, Ola Sandström, Stefan Andersson-Engels, and Sune Svanberg
|
Pág. -
|
|
|
|
Frank van Kann and John Winterflood
|
Pág. -
|
|
|
|
A. Salazar and A. Oleaga
|
Pág. -
|
|
|
|
|
D. Devaprakasam and S. K. Biswas
|
Pág. -
|
|
|
|
J. Enrique Juliá, Wouter K. Harteveld, Robert F. Mudde, and Harrie E. A. Van den Akker
|
Pág. -
|
|
|
|
JongKwan Park, Takumi Shimomura, Minako Yamanaka, Satoshi Watauchi, Isao Tanaka, and Kohji Kishio
|
Pág. -
|
|
|
|
B. Stuhrmann, M. Gögler, T. Betz, A. Ehrlicher, D. Koch, and J. Käs
|
Pág. -
|
|
|
|
|
H. Tanno, M. Kodera, T. Komuro, K. Sato, M. Takahasi, and K. Itoh
|
Pág. -
|
|
|
|
J. E. Labs, J. Filley, E. Jepsen, and T. E. Parker
|
Pág. -
|
|
|
|
Craig N. Boyer, Glenn E. Holland, and John F. Seely
|
Pág. -
|
|