|
|
K. L. Ekinci and M. L. Roukes
|
Pág. -
|
|
|
|
Jaime C. Grunlan, Ali R. Mehrabi, and Radislav A. Potyrailo
|
Pág. -
|
|
|
|
George J. Havrilla and Thomasin C. Miller
|
Pág. -
|
|
|
|
Richard Hoogenboom and Ulrich S. Schubert
|
Pág. -
|
|
|
|
Torsten Zech, Andreas Sundermann, Ringo Födisch, and Michael Saupe
|
Pág. -
|
|
|
|
Thomas Erichsen, Sabine Reiter, Victoria Ryabova, Eva Maria Bonsen, Wolfgang Schuhmann, Wolfgang Märkle, Carsten Tittel, Günther Jung, and Bernd Speiser
|
Pág. -
|
|
|
|
J. X. Ma, Yang-fang Li, De-long Xiao, Jing-ju Li, and Yi-ren Li
|
Pág. -
|
|
|
|
Frank Tsui and Liang He
|
Pág. -
|
|
|
|
Christopher M. Stafford, Shu Guo, Christopher Harrison, and Martin Y. M. Chiang
|
Pág. -
|
|
|
|
Frederic Clerc, Mourad Lengliz, David Farrusseng, Claude Mirodatos, Sílvia R. M. Pereira, and Ricco Rakotomalala
|
Pág. -
|
|
|
|
Oden L. Warren, Arpit Dwivedi, Thomas J. Wyrobek, Olugbenga O. Famodu, and Ichiro Takeuchi
|
Pág. -
|
|
|
|
Seung-ho Moon, Arnaud Chiche, Aaron M. Forster, Wenhua Zhang, and Christopher M. Stafford
|
Pág. -
|
|
|
|
Michael A. R. Meier and Ulrich S. Schubert
|
Pág. -
|
|
|
|
Chunyong Wu and Douglas A. Wicks
|
Pág. -
|
|
|
|
Rongzhong Jiang and Deryn Chu
|
Pág. -
|
|
|
|
Joe-Lahai Sormana, Santanu Chattopadhyay, and J. Carson Meredith
|
Pág. -
|
|
|
|
Torsten Zech, Gunilla Bohner, Oliver Laus, Jens Klein, and Michael Fischer
|
Pág. -
|
|
|
|
Tobias Cull, Mark Goulding, and Mark Bradley
|
Pág. -
|
|
|
|
J. O. Choo, R. A. Adomaitis, L. Henn-Lecordier, Y. Cai, and G. W. Rubloff
|
Pág. -
|
|
|
|
M. Ohtani, M. Lippmaa, T. Ohnishi, and M. Kawasaki
|
Pág. -
|
|
|
|
Kwang Seok Oh, Yong Ki Park, and Seong Ihl Woo
|
Pág. -
|
|
|
|
Paul E. Henning, Anna Benko, Alan W. Schwabacher, Peter Geissinger, and Robert J. Olsson
|
Pág. -
|
|
|
|
James S. Cooper, Guanghai Zhang, and Paul J. McGinn
|
Pág. -
|
|
|
|
Radislav A. Potyrailo and Ronald J. Wroczynski
|
Pág. -
|
|
|
|
I. Takeuchi, C. J. Long, O. O. Famodu, M. Murakami, J. Hattrick-Simpers, G. W. Rubloff, M. Stukowski, and K. Rajan
|
Pág. -
|
|
|
|
|
Radislav A. Potyrailo and Lamyaa Hassib
|
Pág. -
|
|
|
|
Yusuke Yamada, Tomoki Akita, Atsushi Ueda, Hiroshi Shioyama, and Tetsuhiko Kobayashi
|
Pág. -
|
|
|
|
Shrisudersan Jayaraman, Sung-Hyeon Baeck, Thomas F. Jaramillo, Alan Kleiman-Shwarsctein, and Eric W. McFarland
|
Pág. -
|
|
|
|
Gregory C. Firestone, Anurag Jain, and Allen Y. Yi
|
Pág. -
|
|
|
|
Philip A. Heimann, Masato Koike, and Howard A. Padmore
|
Pág. -
|
|
|
|
X. G. Ren, C. G. Ning, J. K. Deng, S. F. Zhang, G. L. Su, F. Huang, and G. Q. Li
|
Pág. -
|
|
|
|
A. R. B. de Castro and T. Möller
|
Pág. -
|
|
|
|
N. Ahmed, Ali Nadeem, M. Nawaz, S. A. Bhatti, M. Iqbal, and M. A. Baig
|
Pág. -
|
|
|
|
Wen Li, Steven D. Chambreau, Sridhar A. Lahankar, and Arthur G. Suits
|
Pág. -
|
|
|
|
|
Kaiwei Wang and Lijiang Zeng
|
Pág. -
|
|
|
|
R. Stiepel, R. Ostendorf, C. Benesch, and H. Zacharias
|
Pág. -
|
|
|
|
Andreas Bergner, Udo Heugen, Erik Bründermann, Gerhard Schwaab, Martina Havenith, Danielle R. Chamberlin, and Eugene E. Haller
|
Pág. -
|
|
|
|
Angelo Giglia, Nicola Mahne, Maddalena Pedio, Stefano Nannarone, Maria Guglielmina Pelizzo, Giampiero Naletto, and Paolo Zambolin
|
Pág. -
|
|
|
|
E. A. Donley, T. P. Heavner, F. Levi, M. O. Tataw, and S. R. Jefferts
|
Pág. -
|
|
|
|
C. A. Stan and W. Ketterle
|
Pág. -
|
|
|
|
David Pulford, Craig Robillard, and Elanor Huntington
|
Pág. -
|
|
|
|
A. Bjeoumikhov, N. Langhoff, S. Bjeoumikhova, and R. Wedell
|
Pág. -
|
|
|
|
H. Huck, H. Somacal, D. E. DiGregorio, J. O. Fernández Niello, M. Igarzábal, H. DiPaolo, and M. Reinoso
|
Pág. -
|
|
|
|
|
R. W. van Boeyen and J. F. Williams
|
Pág. -
|
|
|
|
|
G. Seferiadis, M. Pouchet, and M. P. Gough
|
Pág. -
|
|
|
|
D. Axen, R. Hackenburg, A. Hoffmann, S. Kane, D. Lissauer, D. Makowiecki, T. Muller, D. Pate, V. Radeka, D. Rahm, M. Rehak, S. Rescia, K. Sexton, J. Sondericker, P. Birney et al.
|
Pág. -
|
|
|
|
W. Xiang, P. Spädtke, R. Hollinger, M. Galonska, and F. Heymach
|
Pág. -
|
|
|
|
J. Pozimski and O. Meusel
|
Pág. -
|
|
|
|
Alexandre S. Chuvatin, Leonid I. Rudakov, Bruce V. Weber, Frédéric Bayol, and René Cadièrgues
|
Pág. -
|
|
|
|
Asim Kumar Chattopadhyay, Arun Anand, and C. V. S. Rao
|
Pág. -
|
|
|
|
Samuel J. E. Brockington, Robert D. Horton, David Q. Hwang, Russell W. Evans, Stephen J. Howard, and Y. C. Francis Thio
|
Pág. -
|
|
|
|
F. Linke and R. Merkel
|
Pág. -
|
|
|
|
A. Cady, D. Haskel, J. C. Lang, G. Srajer, P. Chupas, R. Osborn, J. F. Mitchell, J. S. Ahn, N. Hur, S. Park, and S.-W. Cheong
|
Pág. -
|
|
|
|
Bincheng Li, Derrick Shaughnessy, and Andreas Mandelis
|
Pág. -
|
|
|
|
Stefan Hoppe, Georgios Ctistis, Jens J. Paggel, and Paul Fumagalli
|
Pág. -
|
|
|
|
A. Volodin, D. Buntinx, S. Brems, and C. Van Haesendonck
|
Pág. -
|
|
|
|
Christine Meyer, Omar Sqalli, Heribert Lorenz, and Khaled Karrai
|
Pág. -
|
|
|
|
Ph. Troussel, B. Meyer, R. Reverdin, B. Angelier, G. Lidove, P. Salvatore, and A. Richard
|
Pág. -
|
|
|
|
Hirokatsu Yumoto, Hidekazu Mimura, Satoshi Matsuyama, Hideyuki Hara, Kazuya Yamamura, Yasuhisa Sano, Kazumasa Ueno, Katsuyoshi Endo, Yuzo Mori, Makina Yabashi, Yoshinori Nishino, Kenji Tamasaku, Tetsuya Ishikawa, and Kazuto Yamauchi
|
Pág. -
|
|
|
|
O. Hignette, P. Cloetens, G. Rostaing, P. Bernard, and C. Morawe
|
Pág. -
|
|
|
|
Musundi B. Wabuyele, Fei Yan, Guy D. Griffin, and Tuan Vo-Dinh
|
Pág. -
|
|
|
|
W. Yi, I. I. Kaya, I. B. Altfeder, I. Appelbaum, D. M. Chen, and V. Narayanamurti
|
Pág. -
|
|
|
|
F. Gromball, C. Groth, and J. Müller
|
Pág. -
|
|
|
|
J. T. Lau, A. Achleitner, H.-U. Ehrke, U. Langenbuch, M. Reif, and W. Wurth
|
Pág. -
|
|
|
|
James R. T. Seddon, Michael S. Thurlow, Matthew J. Lees, and Peter G. J. Lucas
|
Pág. -
|
|
|
|
Mikhail Merzlyakov, Sindee L. Simon, and Gregory B. McKenna
|
Pág. -
|
|
|
|
Alexander F. Goncharov and Jonathan C. Crowhurst
|
Pág. -
|
|
|
|
Chen Chao, Zhihong Wang, Weiguang Zhu, and Ooikiang Tan
|
Pág. -
|
|
|
|
L. L. A. Adams and A. M. Goldman
|
Pág. -
|
|
|
|
K. Sakai, H. Honda, and Y. Hiraoka
|
Pág. -
|
|
|
|
Konstantin A. Lokshin and Yusheng Zhao
|
Pág. -
|
|
|
|
Bum Joon Kim, Hyeong-Do Kim, Deok-Yong Cho, Myongjin Kim, S.-J. Oh, and Changyoung Kim
|
Pág. -
|
|
|
|
Yan Liu, Linfeng Chen, C. Y. Tan, H. J. Liu, and C. K. Ong
|
Pág. -
|
|
|
|
Olivier Masson, Alexandre Boulle, René Guinebretière, André Lecomte, and Alain Dauger
|
Pág. -
|
|
|
|
Yejun Feng, M. S. Somayazulu, R. Jaramillo, T. F. Rosenbaum, E. D. Isaacs, Jingzhu Hu, and Ho-kwang Mao
|
Pág. -
|
|
|
|
Jun Matsumoto, Naohiro Kosugi, Hidekazu Imai, and Yoshizumi Kajii
|
Pág. -
|
|
|
|
William A. Harris, Peter T. A. Reilly, William B. Whitten, and J. Michael Ramsey
|
Pág. -
|
|
|
|
Takamasa Seta, Masakazu Nakajima, and Akira Miyoshi
|
Pág. -
|
|
|
|
Nicusor V. Iftimia, Brett E. Bouma, Martha B. Pitman, Brian Goldberg, Jason Bressner, and Guillermo J. Tearney
|
Pág. -
|
|
|
|
Anna Markidou, Wan Y. Shih, and Wei-Heng Shih
|
Pág. -
|
|
|
|
E. Bräuer-Krisch, A. Bravin, L. Zhang, E. Siegbahn, J. Stepanek, H. Blattmann, D. N. Slatkin, J.-O. Gebbers, M. Jasmin, and J. A. Laissue
|
Pág. -
|
|
|
|
J. D. Phillips and R. D. Reasenberg
|
Pág. -
|
|
|
|
Mikhail Rachev, Ralf Srama, Rainer Fettig, Uwe Köhler, Dieter Maas, and Eberhard Grün
|
Pág. -
|
|
|
|
S. González-Martínez, J. Castillo-Torres, J. C. Mendoza-Santos, and R. Zamorano-Ulloa
|
Pág. -
|
|
|
|
G. Annino, M. Cassettari, and M. Martinelli
|
Pág. -
|
|
|
|
C. Pradère, J. M. Goyhénèche, J. C. Batsale, S. Dilhaire, and R. Pailler
|
Pág. -
|
|
|
|
Jon G. P. Binner, Duncan M. Price, Mike Reading, and Bala Vaidhyanathan
|
Pág. -
|
|
|
|
T. A. Harroun, H. Fritzsche, M. J. Watson, K. G. Yager, O. M. Tanchak, C. J. Barrett, and J. Katsaras
|
Pág. -
|
|
|
|
Yuji Yamada, Shinji Tokonami, and Keizo Yamasaki
|
Pág. -
|
|
|
|
|
A. F. Lopeandía, L l. Cerdó, M. T. Clavaguera-Mora, Leonel R. Arana, K. F. Jensen, F. J. Muñoz, and J. Rodríguez-Viejo
|
Pág. -
|
|
|
|
Sumanth Chikkamaranahalli, R. Ryan Vallance, Afzal Khan, Eric R. Marsh, Osamah A. Rawashdeh, J. E. Lumpp, and Bruce L. Walcott
|
Pág. -
|
|
|
|
Andrea Bertoldi, Davide Bassi, Leonardo Ricci, Daniele Covi, and Stefano Varas
|
Pág. -
|
|
|
|
Marta Argüeso, Guillermo Robles, and Javier Sanz
|
Pág. -
|
|
|
|
Gareth M. B. Parkes and Howard M. Williams
|
Pág. -
|
|
|
|
Jun Lim and Seungyu Rah
|
Pág. -
|
|
|
|
T. W. Ng, S. L. Foo, and H. Y. Tan
|
Pág. -
|
|
|
|
|
Roberto Di Salvo, Robert A. Frederick, Jr., and Marlow D. Moser
|
Pág. -
|
|