|
|
G. Alberti, E. Fainelli, F. Maracci, M. Mastropietro, R. Platania, and L. Avaldi
|
Pág. -
|
|
|
|
Toyotaka Osakabe and Kazuhiko Soyama
|
Pág. -
|
|
|
|
J. Olejníek, J. Píchal, J. Blaek, and P. patenka
|
Pág. -
|
|
|
|
N. C. J. van der Valk, R. N. Schouten, and P. C. M. Planken
|
Pág. -
|
|
|
|
J. Braun, H. Bruhns, M. Trinczek, J. R. Crespo López-Urrutia, and J. Ullrich
|
Pág. -
|
|
|
|
W. R. Donaldson, M. Millecchia, and R. Keck
|
Pág. -
|
|
|
|
B. Schulz, J. Bäckström, D. Budelmann, R. Maeser, M. Rübhausen, M. V. Klein, E. Schoeffel, A. Mihill, and S. Yoon
|
Pág. -
|
|
|
|
Christoph Affolderbach and Gaetano Mileti
|
Pág. -
|
|
|
|
J. T. Rhee and M. Jamil
|
Pág. -
|
|
|
|
Jin-Soo Kim, Roger Miller, and Christopher Nantista
|
Pág. -
|
|
|
|
L. Catani, A. Cianchi, G. Di Pirro, and K. Honkavaara
|
Pág. -
|
|
|
|
Glenn E. Holland, Craig N. Boyer, John F. Seely, J. N. Tan, J. M. Pomeroy, and J. D. Gillaspy
|
Pág. -
|
|
|
|
Takuya Nayuki, Takashi Fujii, Yuji Oishi, Kei Takano, Xiaofang Wang, Alexander Alekseevitch Andreev, Koshichi Nemoto, and Ken-ichi Ueda
|
Pág. -
|
|
|
|
J. A. Nolen, C. B. Reed, V. J. Novick, J. R. Specht, J. M. Bogaty, P. Plotkin, and Y. Momozaki
|
Pág. -
|
|
|
|
J. Y. Zevallos-Chávez, F. A. Genezini, C. B. Zamboni, M. T. F. da Cruz, M. N. Martins, V. R. Vanin, Z. O. Guimarães-Filho, and P. R. Pascholati
|
Pág. -
|
|
|
|
Hideaki Nozato and Shigeru Morita et al. (LHD Experimental Group)
|
Pág. -
|
|
|
|
S. Zoletnik, G. Petravich, A. Bencze, M. Berta, S. Fiedler, K. McCormick, and J. Schweinzer
|
Pág. -
|
|
|
|
R. A. Forties and F. J. Marshall
|
Pág. -
|
|
|
|
Yu. V. Gott and M. M. Stepanenko
|
Pág. -
|
|
|
|
|
Takashi Hiraga, Yoshinori Iketaki, Takeshi Watanabe, Hideyuki Ohyi, Kazumasa Kobayashi, Noritaka Yamamoto, Toshiko Mizokuro, and Masaaki Fujii
|
Pág. -
|
|
|
|
T. Katsumata, T. Suzuki, H. Aizawa, E. Matashige, S. Komuro, and T. Morikawa
|
Pág. -
|
|
|
|
R. M. West, S. Meng, R. G. Aykroyd, and R. A. Williams
|
Pág. -
|
|
|
|
Minoru Kobayashi, Katsumasa Fujita, Osamu Nakamura, and Satoshi Kawata
|
Pág. -
|
|
|
|
S. Zabler, P. Cloetens, J.-P. Guigay, J. Baruchel, and M. Schlenker
|
Pág. -
|
|
|
|
Dongmin Kim, Dongwoo Kang, Jongyeop Shim, Incheon Song, and Daegab Gweon
|
Pág. -
|
|
|
|
A. J. Fleming and S. O. R. Moheimani
|
Pág. -
|
|
|
|
J. A. Koch, T. W. Barbee, Jr., N. Izumi, R. Tommasini, R. C. Mancini, L. A. Welser, and F. J. Marshall
|
Pág. -
|
|
|
|
Yanbin Wang, Takeyuki Uchida, Frank Westferro, Mark L. Rivers, Norimasa Nishiyama, Jeff Gebhardt, Charles E. Lesher, and Steve R. Sutton
|
Pág. -
|
|
|
|
A. K. Gangopadhyay, G. W. Lee, K. F. Kelton, J. R. Rogers, A. I. Goldman, D. S. Robinson, T. J. Rathz, and R. W. Hyers
|
Pág. -
|
|
|
|
G. Urretavizcaya, V. Fuster, and F. J. Castro
|
Pág. -
|
|
|
|
Tatsuo Hasegawa, Reiji Kumai, Yukihiro Takahashi, Yoshinori Tokura, and Hiroshi Sawa
|
Pág. -
|
|
|
|
V. Morchshakov, M. Annaorazov, I. V. Medvedeva, and K. Baerner
|
Pág. -
|
|
|
|
D. Lützenkirchen-Hecht, K. Bruder, U. Haake, P. Keil, C. Markert, C. Ringpfeil, and R. Frahm
|
Pág. -
|
|
|
|
D. B. Baker and Mark S. Conradi
|
Pág. -
|
|
|
|
J. van Tol, L.-C. Brunel, and R. J. Wylde
|
Pág. -
|
|
|
|
Milo Poledníek, Vladimír Majer, Vladimír Hynek, and Jacques Jose
|
Pág. -
|
|
|
|
Rainer Brüning, Peter Scholz, and Bernd Ondruschka
|
Pág. -
|
|
|
|
Sameh A. El-Difrawy, Roger Lam, James H. Aborn, Mark Novotny, Elizabeth A. Gismondi, Paul Matsudaira, Brian K. Mckenna, Thomas O'Neil, Philip Streechon, and Daniel J. Ehrlich
|
Pág. -
|
|
|
|
Andrea Vinante, Renato Mezzena, Giovanni Andrea Prodi, Stefano Vitale, Massimo Cerdonio, Michele Bonaldi, and Paolo Falferi
|
Pág. -
|
|
|
|
Michael Mück, Matthias Korn, C. G. A. Mugford, and J. B. Kycia
|
Pág. -
|
|
|
|
Marc Scheffler and Martin Dressel
|
Pág. -
|
|
|
|
T. H. Chang, C. F. Yu, and C. T. Fan
|
Pág. -
|
|
|
|
D. F. He, M. Yoshizawa, and M. Nakamura
|
Pág. -
|
|
|
|
B. Z. Azmi, H. S. Liaw, and Z. Abbas
|
Pág. -
|
|
|
|
M. Depriester, P. Hus, S. Delenclos, and A. Hadj Sahraoui
|
Pág. -
|
|
|
|
Takaaki Oiwa and Ryosuke Suzuki
|
Pág. -
|
|
|
|
R. Kormann, R. Königstedt, U. Parchatka, J. Lelieveld, and H. Fischer
|
Pág. -
|
|
|
|
Steven C. Seel and Carl V. Thompson
|
Pág. -
|
|
|
|
Gabriel Ascanio, Alberto Caballero-Ruiz, Leopoldo Ruiz-Huerta, Mario Gonzalez-Cardel, and Rufino Diaz-Uribe
|
Pág. -
|
|
|
|
D. Z. Wang, S. N. Jayasinghe, and M. J. Edirisinghe
|
Pág. -
|
|
|
|
Kee-Bong Choi and Jae Jong Lee
|
Pág. -
|
|
|
|
S. C. Russev and Y. S. Stefanov
|
Pág. -
|
|
|
|
Tarek El-Aguizy, Jean-Sebastien Plante, Alexander H. Slocum, and John D. Vogan
|
Pág. -
|
|
|
|
Naoto Kakuta, Mayu Watanabe, Yukio Yamada, Naoki Okuyama, and Kunihiko Mabuchi
|
Pág. -
|
|
|
|
Stephan Barth, Holger Koch, Achim Kittel, Joachim Peinke, Jörg Burgold, and Helmut Wurmus
|
Pág. -
|
|
|
|
Arthur Tay, Weng Khuen Ho, Ni Hu, and Xiaoqi Chen
|
Pág. -
|
|
|
|
Shane C. Woody, Stuart T. Smith, Xiaoning Jiang, and Paul W. Rehrig
|
Pág. -
|
|