|
|
Seyed Salar Hoseini, Gholamhassam Najafi, Barat Ghobadian, Talal Yusaf and Mohammad Taghi Ebadi
|
|
|
|
|
Songtao Lv, Shuangshuang Wang, Tong Guo, Chengdong Xia, Jianglong Li and Gui Hou
|
|
|
|
|
Ivon Drijer and Karin Schroën
|
|
|
|
|
Byeongil Kim and Jong-Yun Yoon
|
|
|
|
|
Jeffrey A. Davis, Trevor I. Hall, Ignacio Moreno, Jason P. Sorger and Don M. Cottrell
|
|
|
|
|
Yenchun Liu and Jarnchih Hsu
|
|
|
|
|
Magdalena Schreter, Matthias Neuner and Günter Hofstetter
|
|
|
|
|
Torsten E. M. Staab, Paola Folegati, Iris Wolfertz and Martti J. Puska
|
|
|
|
|
Oscar Rodriguez-Alabanda, Miguel A. Narvaez, Guillermo Guerrero-Vaca and Pablo E. Romero
|
|
|
|
|
Ryunosuke Sato, Takahiro Emoto, Yuki Gojima and Masatake Akutagawa
|
|
|
|
|
Linnea Rading, Jan Lahl, Sylvain Maclot, Filippo Campi, Hélène Coudert-Alteirac, Bart Oostenrijk, Jasper Peschel, Hampus Wikmark, Piotr Rudawski, Mathieu Gisselbrecht and Per Johnsson
|
|
|
|
|
Yunchuan Deng, Ke Huang, Dongdong Su and Zhigang Liu
|
|
|
|
|
Israel Ruiz Salmón, Nicolas Cambier and Patricia Luis
|
|
|
|
|
Shih-Chieh Hsieh, Yih-Der Lee and Yung-Ruei Chang
|
|
|
|
|
Wenjie Wang and Peter J. Thomas
|
|
|
|
|
Weijia Wang, Peng Bai, Hao Li and Xiaolong Liang
|
|
|
|
|
Qifan Tan, Penglei Dai, Zhihao Zhang and Jay Katupitiya
|
|
|
|
|
|
Jae-Sung Kwon and Je Hoon Oh
|
|
|
|
|
Xingfu Zhang, Yongyi Zhang, Bofeng Li and Guangxin Qiu
|
|
|
|
|
Xin Li, Jiming Guo and Jiyuan Hu
|
|
|
|
|
Rocío Borrego-Varillas, Lucia Ganzer, Giulio Cerullo and Cristian Manzoni
|
|
|
|
|
Krzysztof K. Cwalina, Slawomir J. Ambroziak and Piotr Rajchowski
|
|
|
|
|
Jheng-Jia Huang, Yi-Fan Tseng, Qi-Liang Yang and Chun-I Fan
|
|
|
|
|
Fco. Javier Martínez-Guardiola, Andrés Márquez, Eva M. Calzado, Sergio Bleda, Sergi Gallego, Inmaculada Pascual and Augusto Beléndez
|
|
|
|
|
Denzel Bridges, Christopher Rouleau, Zachary Gosser, Cary Smith, Zhili Zhang, Kunlun Hong, Jinquan Cheng, Yoseph Bar-Cohen and Anming Hu
|
|
|
|
|
Myeongseob Ko, Suneung Kim, Mingi Kim and Kwangtaek Kim
|
|
|
|
|
Chih-Wen Chang, Chein-Hung Liu and Cheng-Chi Wang
|
|
|
|
|
Minkyung Kim, Inki Kim, Jaehyuck Jang, Dasol Lee, Ki Tae Nam and Junsuk Rho
|
|
|
|
|
Vincent Menger, Floor Scheepers and Marco Spruit
|
|
|