|
|
Wei Wang, Guobin Cai, Yongjie Pang, Chunyu Guo, Yang Han and Guangli Zhou
|
|
|
|
|
Ben Timmermans, Andrew G. P. Shaw and Christine Gommenginger
|
|
|
|
|
Dor Shefy, Nadav Shashar and Baruch Rinkevich
|
|
|
|
|
Kyong-Hyon Kim and Kyeong-Ju Kong
|
|
|
|
|
Nicolas Guillou, Jean-Frédéric Charpentier and Mohamed Benbouzid
|
|
|
|
|
Roberto Sorgente, Dario La Guardia, Alberto Ribotti, Marco Arrigo, Alessandro Signa, Federica Pessini, Gennaro Oliva, Andrea Pes, Angelo Perilli and Antonia Di Maio
|
|
|
|
|
|
Beatrice De Felice and Marco Parolini
|
|
|
|
|
Paulo Yukio G. Sumida, Arthur Z. Güth, Cintia Organo Quintana and Ana M. S. Pires-Vanin
|
|
|
|
|
Cheng Zheng, Yiwen Wang, Xiangshao Kong, Hu Zhou, Haibao Liu and Weiguo Wu
|
|
|
|
|
Junbo Zhang, Chonglan Ren, Hu Zhang, Fang Yin, Shuo Zhang, Rong Wan and Daisuke Kitazawa
|
|
|
|
|
Qiang Li, Luke J. Prendergast, Amin Askarinejad and Ken Gavin
|
|
|
|
|
Wagner Costa, Déborah Idier, Jérémy Rohmer, Melisa Menendez and Paula Camus
|
|
|
|
|
Zhaopeng Ma, Zhangxi Hu, Yunyan Deng, Lixia Shang, Christophere J. Gobler and Ying Zhong Tang
|
|
|
|
|
Anatoly Shavykin and Andrey Karnatov
|
|
|
|
|
Yonggang Cui, Wei Haur Lam, How Tion Puay, Muhammad S. I. Ibrahim, Desmond Robinson and Gerard Hamill
|
|
|
|
|
Masaki Nimura, Shuzo Nishida, Koji Kawasaki, Tomokazu Murakami and Shinya Shimokawa
|
|
|
|
|
Tatjana Kokina and Frederic Dias
|
|
|
|
|
|
Chiara Gregorin, Luigi Musco, Emanuele Somma and Valerio Zupo
|
|
|
|
|
Diana De Padova, Mouldi Ben Meftah, Francesca De Serio and Michele Mossa
|
|
|
|
|
Cuiping Kuang, Yue Ma, Xuejian Han, Shunqi Pan and Lei Zhu
|
|
|
|
|
Panayota Makri, Eleni Stathopoulou, Demetrios Hermides, George Kontakiotis, Stergios D. Zarkogiannis, Hariklia D. Skilodimou, George D. Bathrellos, Assimina Antonarakou and Michael Scoullos
|
|
|
|
|
Gorana Mudronja, Alen Jugovic and Dunja ?kalamera-Alilovic
|
|
|
|
|
Huajun Song, Jie Song and Peng Ren
|
|
|
|
|
Alicia Takbash and Ian R. Young
|
|
|
|
|
Doupadi Bandara, Michael Woodward, Christopher Chin and Danchi Jiang
|
|
|
|
|
Yong Zhan, Huichun Tian, Jianan Xu, Shaofei Wu and Junsheng Fu
|
|
|
|
|
Christiane Eichmanns and Holger Schüttrumpf
|
|
|
|
|
Dong-Sheng Jeng, Jisheng Zhang and Özgür Kirca
|
|
|
|
|
Micol Pucci, Debora Bellafiore, Stefania Zanforlin, Benedetto Rocchio and Georg Umgiesser
|
|
|
|
|
Seunghun Choi, Jongho Won, Jung-Jun Lee, Hee-Keun Lee, Seong-Min Kim, Changhyun Cho and Dongil Kwon
|
|
|
|
|
Barbara Calcinai, Carlo Cerrano, Laura Núñez-Pons, Maurizio Pansini, Do Cong Thung and Marco Bertolino
|
|
|
|
|
Manuel Valera, Ryan K. Walter, Barbara A. Bailey and Jose E. Castillo
|
|
|
|
|
Natalia Kirsanova, Olga Lenkovets and Muhammad Hafeez
|
|
|
|
|
|
Vlatko Kne?evic, Josip Orovic, Ladislav Stazic and Jelena Culin
|
|
|
|
|
Diana Dmitrieva and Natalia Romasheva
|
|
|
|
|
Zhiying Guan, Yan Wang, Zheng Zhou and Hongbo Wang
|
|
|
|
|
Wei Lin, Cheng Su and Youhong Tang
|
|
|
|
|
Lizeth Torres, José Noguera, José Enrique Guzmán-Vázquez, Jonathan Hernández, Marco Sanjuan and Arturo Palacio-Pérez
|
|
|
|
|
|
Stergios D. Zarkogiannis, George Kontakiotis, Georgia Gkaniatsa, Venkata S. C. Kuppili, Shashidhara Marathe, Kazimir Wanelik, Vasiliki Lianou, Evanggelia Besiou, Panayiota Makri and Assimina Antonarakou
|
|
|
|
|
Knut Espen Solberg, Jan Erik Jensen, Endre Barane, Snorre Hagen, Andreas Kjøl, Gudmund Johansen and Ove Tobias Gudmestad
|
|
|
|
|
Annie Vera Hunnestad, Anne Ilse Maria Vogel, Maria Guadalupe Digernes, Murat Van Ardelan and Martin Frank Hohmann-Marriott
|
|
|
|
|
Alexey Cherepovitsyn, Anna Tsvetkova and Nadejda Komendantova
|
|
|
|
|
|
Jonas Pinault, Denis Morichon and Volker Roeber
|
|
|
|
|
Mengning Wu, Christos Stefanakos and Zhen Gao
|
|
|
|
|
Chong Wang, Kang Wang, Jiabin Tao and Yongqing Zhou
|
|
|
|
|
Diego Villa, Andrea Franceschi and Michele Viviani
|
|
|
|
|
Jun-Hua Chen, Xian-Cheng Wang, Hao Li, Chu-Hua Jiang and Ling-Jie Bao
|
|
|
|
|
Burak Can Cerik and Joonmo Choung
|
|
|
|
|
Matthias Steidel, Jan Mentjes and Axel Hahn
|
|
|
|
|
Meng-Syue Li, Cheng-Jung Hsu, Hung-Chu Hsu and Li-Hung Tsai
|
|
|
|
|
Vincent Gruwez, Corrado Altomare, Tomohiro Suzuki, Maximilian Streicher, Lorenzo Cappietti, Andreas Kortenhaus and Peter Troch
|
|
|
|
|
Chao Ji, James D. Englehardt and Cynthia Juyne Beegle-Krause
|
|
|
|
|
Seongjin Song and Sunho Park
|
|
|
|
|
Iosu Ibarra-Udaeta, Koldo Portal-Porras, Alejandro Ballesteros-Coll, Unai Fernandez-Gamiz and Javier Sancho
|
|
|
|
|
Paola Valdepeñas, María Dolores Esteban Pérez, Carlos Henche, Raúl Rodríguez-Escribano, Gonzalo Fernández and José-Santos López-Gutiérrez
|
|
|
|
|
Jose Valles, Gerald Corzo and Dimitri Solomatine
|
|
|
|
|
|
Yiwen Wang, Weiguo Wu and C. Guedes Soares
|
|
|
|
|
P. Soupy Dalyander, Rangley C. Mickey, Davina L. Passeri and Nathaniel G. Plant
|
|
|
|
|
Moisés Brito, Rui M. L. Ferreira, Luis Teixeira, Maria G. Neves and Luís Gil
|
|
|
|
|
Cong Sun, Chunyu Guo, Chao Wang, Lianzhou Wang and Jianfeng Lin
|
|
|
|
|
Hong Liu, Qiulong Yang and Kunde Yang
|
|
|
|
|
Bo Zhang, Qing Rui Zhang, Tao Wang and Zhuo Wang
|
|
|
|
|
Silke A. J. Tas, Dirk S. van Maren and Ad J. H. M. Reniers
|
|
|
|
|
Nam Kyu Park and Jung Hun Lee
|
|
|
|
|
Miles Parsons and Mark Meekan
|
|
|
|
|
Nicolo? Lombardi, Stephanie Ordonez-Sanchez, Stefania Zanforlin and Cameron Johnstone
|
|
|
|
|
Joshua J. Raine, Nick Aldred and Anthony S. Clare
|
|
|
|
|
Maria Bla?ina, Ljiljana Ive?a, Ksenija Mato?ovic, Emina Pustijanac, Massimo Devescovi, Ena Priti?anac, Maja Fafandel and Renato Batel
|
|
|
|
|
Laura Guerrero-Meseguer, Puri Veiga and Marcos Rubal
|
|
|
|
|
Jaime Arriaga, Francesca Ribas, Albert Falqués, Jantien Rutten and Gerben Ruessink
|
|
|
|
|
Shashank Keshavmurthy, Chao-Yang Kuo, Ya-Yi Huang, Rodrigo Carballo-Bolaños, Pei-Jei Meng, Jih-Terng Wang and Chaolun Allen Chen
|
|
|
|
|
Guillaume Bernard, Laura Kauppi, Nicolas Lavesque, Aurélie Ciutat, Antoine Grémare, Cécile Massé and Olivier Maire
|
|
|
|
|
Florin Pacuraru, Leonard Domnisoru and Sandita Pacuraru
|
|
|
|
|
Ana Belén Jódar-Pérez, Marc Terradas-Fernández, Federico López-Moya, Leticia Asensio-Berbegal and Luis Vicente López-Llorca
|
|
|
|
|
Joffrey Jamain, Julien Touboul, Vincent Rey and Kostas Belibassakis
|
|
|
|
|
Mikhail S. Golubkov, Vera N. Nikulina, Alexei V. Tiunov and Sergey M. Golubkov
|
|
|
|
|
David Cordal-Iglesias, Almudena Filgueira-Vizoso, Eugenio Baita-Saavedra, Manuel Ángel Graña-López and Laura Castro-Santos
|
|
|
|
|
Yanfeng Wang, Lijun Yao, Pimao Chen, Jing Yu and Qia?er Wu
|
|
|
|
|
Lingli Wang, Minglan Guo, Tao Li, Hui Huang, Sheng Liu and Simin Hu
|
|
|