|
|
Dmitriy Shishlyannikov and Ivan Zvonarev
|
|
|
|
|
Hao Gu, Tengfei Wang, Yantao Zhu, Cheng Wang, Dashan Yang and Lixian Huang
|
|
|
|
|
Zhe Xiang, Nong Zhang, Zhengzheng Xie and Chenghao Zhang
|
|
|
|
|
Feng Hu, Zhiqing Li, Yifan Tian and Ruilin Hu
|
|
|
|
|
Petra Otevrelová and Barbora Brodská
|
|
|
|
|
Eulalie Fleurot, Franck Scuiller and Jean-Frédéric Charpentier
|
|
|
|
|
Chansong Hwang, Changyeun Mo, Youngwook Seo, Jongguk Lim, Insuck Baek and Moon S. Kim
|
|
|
|
|
Josep M. Duró and Josep M. Bergadà
|
|
|
|
|
Yanglong Zhong, Liang Gao, Xiaopei Cai, Bolun An, Zhihan Zhang, Janet Lin and Ying Qin
|
|
|
|
|
Simone Buffa, Mohammad Hossein Fouladfar, Giuseppe Franchini, Ismael Lozano Gabarre and Manuel Andrés Chicote
|
|
|
|
|
Adil Mazar, Naceur Jemaa, Waleed Wafa Al Dajani, Mariya Marinova and Michel Perrier
|
|
|
|
|
Hana Pacaiová, Miriam Andrejiová, Michaela Bala?iková, Marianna Toma?ková, Tomá? Gazda, Katarína Chomová, Ján Hijj and Luká? Salaj
|
|
|
|
|
Long-Jun Ren, Connie Lok-Kan Cheng, Christina Zong-Hao Ma and Yong-Ping Zheng
|
|
|
|
|
Gaëlle Petit, Gina Villamonte, Marie de Lamballerie and Vanessa Jury
|
|
|
|
|
Jinfu Liu, Mingliang Bai, Na Jiang, Ran Cheng, Xianling Li, Yifang Wang and Daren Yu
|
|
|
|
|
Honglei Zhu, Lian Jin, Yanqi Huang and Xiaomei Wu
|
|
|
|
|
Rosalba Argumedo-Delira, Mario J. Gómez-Martínez and Ramiro Uribe-Kaffure
|
|
|
|
|
|
Quan Chen, Jiajia Zhang, Anguo Huang and Pengyu Wei
|
|
|
|
|
|
Arjun Ravikumar, Paul Rostron, Nader Vahdati and Oleg Shiryayev
|
|
|
|
|
Guangqi Liu, Qinghai Ding, Haibo Luo, Moran Ju, Tianming Jin, Miao He and Gang Dong
|
|
|
|
|
Calin Jianu, Radu Moleriu, Daniela Stoin, Ileana Cocan, Gabriel Bujanca, Georgeta Pop, Alexandra Teodora Lukinich-Gruia, Delia Muntean, Laura-Cristina Rusu and Delia Ioana Horhat
|
|
|
|
|
Eun Ju Kim, Ho Kim and Eunsil Lee
|
|
|
|
|
Johannes Leidner, Fabrizio Murtas and Marco Silari
|
|
|
|
|
Simon Ingelsten, Andreas Mark, Roland Kádár and Fredrik Edelvik
|
|
|
|
|
Andreea Nedelcu, Ofelia Mosteanu, Teodora Pop, Teodora Mocan and Lucian Mocan
|
|
|
|
|
Muhammad Haseeb Arshad, Mahmoud Kassas, Alaa E. Hussein and Mohammad A. Abido
|
|
|
|
|
Nastasia Belc, Denisa Eglantina Duta, Alina Culetu and Gabriela Daniela Stamatie
|
|
|
|
|
Gilberto Garcia Del Angel, Ali Aghajanian, Pablo Tamayo, Jokin Rico and Carlos Thomas
|
|
|
|
|
Luca Spolladore, Ivan Wyss, Riccardo Rossi and Pasquale Gaudio
|
|
|
|
|
Francisco José Sánchez de la Flor, Enrique Ángel Rodríguez Jara, Álvaro Ruiz Pardo, José Manuel Salmerón Lissén and Maria Kolokotroni
|
|
|
|
|
Simona Di Meo, Giulia Matrone and Marco Pasian
|
|
|
|
|
Jae-In Lee, Eun-Ji Cho, Fritz Ndumbe Lyonga, Chang-Hee Lee, Sue-Yun Hwang, Dock-Hwan Kim, Chang-Gu Lee and Seong-Jik Park
|
|
|
|
|
Hassan Hadi Mehdi Al Rubaiy, Ammar Altemimi, Ali Khudair Jaber Al Rikabi, Naoufal Lakhssassi and Anubhav Pratap-Singh
|
|
|
|
|
Min-Su Kim, Youngoo Yang, Hyungmo Koo and Hansik Oh
|
|
|
|
|
Donghoon Oh, Jeong-Sik Park, Ji-Hwan Kim and Gil-Jin Jang
|
|
|
|
|
|
Puyong Xu, Ning Wang, Shi-Lu Dai and Lei Zuo
|
|
|
|
|
Osama Moaaz, Ioannis Dassios, Haifa Bin Jebreen and Ali Muhib
|
|
|
|
|
Kun Yan, Shiyou Wu, Shengbo Ye and Guangyou Fang
|
|
|
|
|
Katarzyna Cyran and Michal Kowalski
|
|
|
|
|
Xiaoheng Liu, Ke Wan, Donghai Jin and Xingmin Gui
|
|
|
|
|
Sunghwan Kim and Haiyoung Jung
|
|
|
|
|
Ivan Julio Apolonio Callejas, Raquel Moussalem Apolonio, Emeli Lalesca Aparecida da Guarda, Luciane Cleonice Durante, Karyna de Andrade Carvalho Rosseti, Filipa Roseta and Leticia Mendes do Amarante
|
|
|
|
|
Milena Djukanovic, Ardijan Mavric, Jovana Jovanovic, Milovan Roganovic and Velibor Bo?kovic
|
|
|
|
|
Lei Gao, Chuan Han, Omar Abdulhafidh, Yunhao Gong and Yingjie Jin
|
|
|
|
|
Babak Saravi, Zhen Li, Judith Pfannkuche, Laura Wystrach, Sonja Häckel, Christoph E. Albers, Sibylle Grad, Mauro Alini, Robert Geoffrey Richards, Corinna Lang, Norbert Südkamp, Hagen Schmal and Gernot Lang
|
|
|
|
|
Mengmeng Liu, Zhifeng Liu, Junmin Chen, Liang Jiang, Caixia Zhang and Xianyong Li
|
|
|
|
|
Kyungki Kim, Sining Li, Milad Heydariaan, Nour Smaoui, Omprakash Gnawali, Wonho Suh, Min Jae Suh and Jung In Kim
|
|
|
|
|
Muhammad Firdaus and Kyung-Hyune Rhee
|
|
|
|
|
Yi-Bo Li, Hong-Bao Sang, Xiang Xiong and Yu-Rou Li
|
|
|
|
|
Kestutis Ikamas, Dmytro B. But and Alvydas Lisauskas
|
|
|
|
|
Naushad Ahmad, Abdulaziz Ali Alghamdi, Hessah A. AL-Abdulkarim, Ghulam M. Mustafa, Neazar Baghdadi and Fahad A. Alharthi
|
|
|
|
|
Yu-Hsien Lin, Yu-Ting Lin and Yen-Jun Chiu
|
|
|
|
|
Jaejoong Lee, Chiho Lee, Hyeon Hwi Lee, Kyung Tae Park, Hyun-Kyo Jung and Kangwook Kim
|
|
|
|
|
Sayed Abdel-Khalek, Kamal Berrada and Abeer S. Altowyan
|
|
|
|
|
|
Young Woo Lee, Hye Seung Lee, Moon Sik Jeong, Jinhyung Cho and Kun Sang Lee
|
|
|
|
|
Daniel Alcala-Gonzalez, Eva Maria García del Toro, María Isabel Más-López and Santiago Pindado
|
|
|
|
|
Fabio Tarricone, Antonio Brunetti, Domenico Buongiorno, Nicola Altini, Vitoantonio Bevilacqua, Antonio Del Vecchio and Flavia Petrillo
|
|
|
|
|
Can Candan, Mehmet Tiken, Halil Berberoglu, Elif Orhan and Aydin Yeniay
|
|
|
|
|
Valeriy Gornyakov, Yongle Sun, Jialuo Ding and Stewart Williams
|
|
|
|
|
Rajiv Punmiya and Sangho Choe
|
|
|
|
|
María Bufalá Pérez, Miriam O?Connor Esteban, Álvaro Zubizarreta-Macho, Elena Riad Deglow, Sofía Hernández Montero, Francesc Abella Sans and Alberto Albaladejo Martínez
|
|
|
|
|
Juan María Terrones-Saeta, Jorge Suárez-Macías, Francisco Javier Iglesias-Godino and Francisco Antonio Corpas-Iglesias
|
|
|
|
|
Martin Garan, Vladimír Chmelko, Miroslav ?ulko and Milo? Musil
|
|
|
|
|
Roghayyeh Alizadeh, Tatsushi Nishi, Jafar Bagherinejad and Mahdi Bashiri
|
|
|
|
|
Robert Jurczak and Filip Szmatula
|
|
|
|
|
Antonio Scarano, Francesco Inchingolo, Biagio Rapone, Alberta Greco Lucchina, Erda Qorri and Felice Lorusso
|
|
|
|
|
Taewan Kim, Ki-Young Seo, Choonghyun Kang and Tak-Kee Lee
|
|
|
|
|
Claudia Barile, Caterina Casavola, Giovanni Pappalettera and Paramsamy Kannan Vimalathithan
|
|
|
|
|
Karnpimon Krorakai, Supannika Klangphukhiew, Sirinan Kulchat and Rina Patramanon
|
|
|
|
|
Riya Aggarwal, Bishnu P. Lamichhane, Michael H. Meylan and Chris M. Wensrich
|
|
|
|
|
Beom-Rak Choi, Il-Je Cho, Su-Jin Jung, Jae-Kwang Kim, Dae-Geon Lee, Sae-Kwang Ku and Ki-Moon Park
|
|
|
|
|
Toma? Kosar, Zhenli Lu, Marjan Mernik, Marjan Horvat and Matej Crepin?ek
|
|
|
|
|
Yu-Ting Wu, Zhen Qin, Amre Eizad and Sung-Ki Lyu
|
|
|
|
|
San-Fu Wang, Hua-Pin Chen, Yitsen Ku and Yi-Fang Li
|
|
|
|
|
Moon Young Jun, Rajendra Karki, Keshav Raj Paudel, Nisha Panth, Hari Prasad Devkota and Dong-Wook Kim
|
|
|
|
|
Mario Ortega, Eugenio Ivorra, Alejandro Juan, Pablo Venegas, Jorge Martínez and Mariano Alcañiz
|
|
|
|
|
Jeong Hwan Lee, Jun Cong Ge and Jun Hee Song
|
|
|
|
|
Natalia Koteleva and Ilia Frenkel
|
|
|
|
|
Hong Jiang, Chengchong Wang, Zhongxing Li and Chenlai Liu
|
|
|
|
|
Radoslav Majdan, Rudolf Abrahám, Zdenko Tkác, Róbert Drlicka, Eva Matejková, Katarína Kollárová and Jan Marecek
|
|
|
|
|
Xiaoyi Ma, Xiaowei Hu, Stephan Schweig, Jenitta Pragalathan and Dieter Schramm
|
|
|
|
|
Ramasamy Krishnamoorthy, Aritra Roy Choudhury, Polpass Arul Jose, Kathirvel Suganya, Murugaiyan Senthilkumar, James Prabhakaran, Nellaiappan Olaganathan Gopal, Jeongyun Choi, Kiyoon Kim, Rangasamy Anandham and Tongmin Sa
|
|
|
|
|
Grigorios Koutsoukis, Ivan Alic, Antonios Vavouliotis, Ferry Kienberger and Kamel Haddadi
|
|
|
|
|
Michele Scarpiniti, Enzo Baccarelli, Alireza Momenzadeh and Sima Sarv Ahrabi
|
|
|
|
|
Giacomo Cillari, Fabio Fantozzi and Alessandro Franco
|
|
|
|
|
Parth Chholak, Semen A. Kurkin, Alexander E. Hramov and Alexander N. Pisarchik
|
|
|
|
|
Alessia Catalano, Domenico Iacopetta, Maria Stefania Sinicropi and Carlo Franchini
|
|
|
|
|
|
Alessandro Nota, Alexander N. Ryakhovsky, Floriana Bosco and Simona Tecco
|
|
|
|
|
Masaaki Komatsu, Akira Sakai, Reina Komatsu, Ryu Matsuoka, Suguru Yasutomi, Kanto Shozu, Ai Dozen, Hidenori Machino, Hirokazu Hidaka, Tatsuya Arakaki, Ken Asada, Syuzo Kaneko, Akihiko Sekizawa and Ryuji Hamamoto
|
|
|
|
|
Jesús Las-Heras-Casas, Luis M. López-Ochoa, Luis M. López-González and Pablo Olasolo-Alonso
|
|
|
|
|
Izabela Koniuszewska, Malgorzata Czatzkowska, Monika Harnisz and Ewa Korzeniewska
|
|
|
|
|
Joong Hee Lee, Yong Min Kim, Ilsun Rhiu and Myung Hwan Yun
|
|
|
|
|
Pablo Blanco-Medina, Eduardo Fidalgo, Enrique Alegre, Roberto A. Vasco-Carofilis, Francisco Jañez-Martino and Victor Fidalgo Villar
|
|
|
|
|
Pithchai Pandian Sivakumar, Stijn Matthys, Nele De Belie and Elke Gruyaert
|
|
|
|
|
Shahab Khakpour, Petri Tanska, Amir Esrafilian, Mika E. Mononen, Simo Saarakkala, Rami K. Korhonen and Timo Jämsä
|
|
|
|
|
Ahmed Khater, Dong Luo, Moustafa Abdelsalam, Yanchao Yue, Yueqin Hou and Mohamed Ghazy
|
|
|
|
|
Juan Jesús Roldán-Gómez, Eduardo González-Gironda and Antonio Barrientos
|
|
|
|
|
Duy Le Nguyen Doan, Quoc Cuong Nguyen, Federico Marini and Alessandra Biancolillo
|
|
|
|
|
Georgiana Magu, Radu Lucaciu and Alexandru Isar
|
|
|
|
|
Carla Loreto and Rosario Caltabiano
|
|
|