|
|
Sónia Rolland Sobral and Catarina Félix de Oliveira
|
|
|
|
|
Sotiris Angelis, Konstantinos Kotis and Dimitris Spiliotopoulos
|
|
|
|
|
Radha Nila Meghanathan, Patrick Ruediger-Flore, Felix Hekele, Jan Spilski, Achim Ebert and Thomas Lachmann
|
|
|
|
|
Anis Malekzadeh, Assef Zare, Mahdi Yaghoobi and Roohallah Alizadehsani
|
|
|
|
|
Asra Fatima, Ying Li, Thomas Trenholm Hills and Massimo Stella
|
|
|
|
|
Satoshi Yazawa, Kikue Sakaguchi and Kazuo Hiraki
|
|
|
|
|
Aulia Fadli, Wisnu Ananta Kusuma, Annisa, Irmanida Batubara and Rudi Heryanto
|
|
|
|
|
Ervin Gubin Moung, Chong Joon Hou, Maisarah Mohd Sufian, Mohd Hanafi Ahmad Hijazi, Jamal Ahmad Dargham and Sigeru Omatu
|
|
|
|
|
Mohamed Chetoui, Moulay A. Akhloufi, Bardia Yousefi and El Mostafa Bouattane
|
|
|
|
|
Maya Hilda Lestari Louk and Bayu Adhi Tama
|
|
|
|
|
Balqis Albreiki, Tetiana Habuza, Zaid Shuqfa, Mohamed Adel Serhani, Nazar Zaki and Saad Harous
|
|
|
|
|
Oz Pirvandy, Moti Fridman and Gur Yaari
|
|
|
|
|
Jordi Morales-i-Gras, Julen Orbegozo-Terradillos, Ainara Larrondo-Ureta and Simón Peña-Fernández
|
|
|
|
|
Mahdi Nasrollahi, Javaneh Ramezani and Mahmoud Sadraei
|
|
|
|
|
Shirin Dora and Nikola Kasabov
|
|
|
|
|
Khaled Al Rabaiei, Fady Alnajjar and Amir Ahmad
|
|
|
|
|
Nasim Ahmed, Andre L. C. Barczak, Mohammad A. Rashid and Teo Susnjak
|
|
|
|
|
Catarina Félix de Oliveira, Sónia Rolland Sobral, Maria João Ferreira and Fernando Moreira
|
|
|
|
|
Pilar Rosado, Rubén Fernández and Ferran Reverter
|
|
|
|
|
Hanna Svennevik, Michael A. Riegler, Steven Hicks, Trude Storelvmo and Hugo L. Hammer
|
|
|
|
|
Younis Al-Anqoudi, Abdullah Al-Hamdani, Mohamed Al-Badawi and Rachid Hedjam
|
|
|
|
|
Jasmir Jasmir, Siti Nurmaini and Bambang Tutuko
|
|
|
|
|
Ahmed Aliwy, Ayad Abbas and Ahmed Alkhayyat
|
|
|
|
|
Saman Fattahi, Takuya Okamoto and Sharifu Ura
|
|
|
|
|
Yusuf Sermet and Ibrahim Demir
|
|
|
|
|
Yixue Hao, Yiming Miao, Min Chen, Hamid Gharavi and Victor C. M. Leung
|
|
|
|
|
Anastasiia Kolevatova, Michael A. Riegler, Francesco Cherubini, Xiangping Hu and Hugo L. Hammer
|
|
|
|
|
Usman Alhaji Abdurrahman, Shih-Ching Yeh, Yunying Wong and Liang Wei
|
|
|
|
|
Sonain Jamil, MuhibUr Rahman and Amir Haider
|
|
|
|
|
Huseyn Huseynov, Tarek Saadawi and Kenichi Kourai
|
|
|
|
|
Easwaramoorthy Rangaswamy, Girija Periyasamy and Nishad Nawaz
|
|
|
|
|
Rafik Gouiaa, Moulay A. Akhloufi and Mozhdeh Shahbazi
|
|
|
|
|
Aminollah Khormali and Jiann-Shiun Yuan
|
|
|
|
|
Damianos P. Sakas and Nikolaos Th. Giannakopoulos
|
|
|
|
|
Michael S. Vitevitch, Leo Niehorster-Cook and Sasha Niehorster-Cook
|
|
|
|
|
Veronica S. Moertini and Mariskha T. Adithia
|
|
|