|
|
Meseret Dawit, Bilisummaa Dirriba Olika, Fiseha Behulu Muluneh, Olkeba Tolessa Leta and Megarsa Olumana Dinka
|
|
|
|
|
Salam Hussein Ewaid, Salwan Ali Abed, Nadhir Al-Ansari and Riyadh M. Salih
|
|
|
|
|
Biliana Mircheva, Milen Tsekov, Ulrich Meyer and Guergana Guerova
|
|
|
|
|
Evangelos Rozos, Panayiotis Dimitriadis, Katerina Mazi, Spyridon Lykoudis and Antonis Koussis
|
|
|
|
|
Mun-Ju Shin, Soo-Hyoung Moon, Kyung Goo Kang, Duk-Chul Moon and Hyuk-Joon Koh
|
|
|
|
|
Sirikanya Cheevaprasert, Rajeshwar Mehrotra, Sansarith Thianpopirug and Nutchanart Sriwongsitanon
|
|
|
|
|
Konstantinos Babakos, Dimitris Papamichail, Panagiotis Tziachris, Vassilios Pisinaras, Kleoniki Demertzi and Vassilis Aschonitis
|
|
|
|
|
Abelardo A.A. Montenegro, Thayná A.B. Almeida, Cleene A. de Lima, João R.C.B. Abrantes and João L.M.P. de Lima
|
|
|
|
|
Qais Al-Madhlom, Nadhir Al-Ansari, Bashar Abid Hamza, Jan Laue and Hussain Musa Hussain
|
|
|
|
|
Omar Haji Kombo, Santhi Kumaran, Yahya H. Sheikh, Alastair Bovim and Kayalvizhi Jayavel
|
|
|
|
|
Henry Zimba, Miriam Coenders-Gerrits, Banda Kawawa, Hubert Savenije, Imasiku Nyambe and Hessel Winsemius
|
|
|
|
|
Mohammad Nazari-Sharabian, Moses Karakouzian and Donald Hayes
|
|
|
|
|
Haiyun Shi, Erhu Du, Suning Liu and Kwok-Wing Chau
|
|
|
|
|
Tommaso Caloiero and Ilaria Guagliardi
|
|
|
|
|
Lucy Mtilatila, Axel Bronstert, Pallav Shrestha, Peter Kadewere and Klaus Vormoor
|
|
|
|
|
Larry Pax Chegbeleh, Delali Kwasi Aklika and Bismark Awinbire Akurugu
|
|
|
|
|
Farhana Islam and Monzur Alam Imteaz
|
|
|
|
|
Khamis Sayl, Ammar Adham and Coen J. Ritsema
|
|
|
|
|
Mirka Mobilia, Marius Schmidt and Antonia Longobardi
|
|
|
|
|
Seeke C. Mohuba, Tamiru A. Abiye, Molla B. Demlie and Moneri. J. Modiba
|
|
|
|
|
Thigesh Vather, Colin S. Everson and Trenton E. Franz
|
|
|
|
|
Álvaro González-Álvarez, José Molina-Pérez, Brandon Meza-Zúñiga, Orlando M. Viloria-Marimón, Kibrewossen Tesfagiorgis and Javier A. Mouthón-Bello
|
|
|
|
|
Sami A. Malek, Roger C. Bales and Steven D. Glaser
|
|
|
|
|
José Antonio Palenzuela Baena, John Soto Luzuriaga and Clemente Irigaray Fernández
|
|
|
|
|
Getachew Tegegne, Assefa M. Melesse, Dereje H. Asfaw and Abeyou W. Worqlul
|
|
|
|
|
Mouhamed Idrissou, Bernd Diekkrüger, Bernhard Tischbein, Boubacar Ibrahim, Yacouba Yira, Gero Steup and Thomas Poméon
|
|
|
|
|
Pasquale Filianoti, Luana Gurnari, Demetrio Antonio Zema, Giuseppe Bombino, Marco Sinagra and Tullio Tucciarelli
|
|
|
|
|
Eric A. Sproles, Andrew Mullen, Jordy Hendrikx, Charles Gatebe and Suzi Taylor
|
|
|
|
|
Kalpana Hamal, Shankar Sharma, Nitesh Khadka, Binod Baniya, Munawar Ali, Mandira Singh Shrestha, Tianli Xu, Dibas Shrestha and Binod Dawadi
|
|
|
|
|
Salem S. Gharbia, Laurence Gill, Paul Johnston and Francesco Pilla
|
|
|
|
|
Steven R. Fassnacht, Glenn G. Patterson, Niah B.H. Venable, Mikaela L. Cherry, Anna K.D. Pfohl, Jessica E. Sanow and Molly E. Tedesche
|
|
|
|
|
Dario Costanzo and Clemente Irigaray
|
|
|