|
|
Dimitrios N. Konispoliatis, Spyridon A. Mavrakos and Georgios M. Katsaounis
|
|
|
|
|
Nikoletta L. Trivyza, Athanasios Rentizelas and Gerasimos Theotokatos
|
|
|
|
|
|
Lim Seungtaek, Lee Hoseang and Kim Hyeonju
|
|
|
|
|
Laura Castro-Santos, A. Rute Bento, Dina Silva, Nadia Salvação and C. Guedes Soares
|
|
|
|
|
|
Dimitra E. Anevlavi, Evangelos S. Filippas, Angeliki E. Karperaki and Kostas A. Belibassakis
|
|
|
|
|
Jesbin George, V. Sanil Kumar, R. Gowthaman and Jai Singh
|
|
|
|
|
Lei Shi, Liujuan Tang and Edward Myers
|
|
|
|
|
Thomas Oh, Jittiwat Sermsripong and Barry W. Hicks
|
|
|
|
|
Antonio Zanutta, Alessandro Lambertini and Luca Vittuari
|
|
|
|
|
Su-Won Son, Jong-Chan Yoon and Jin-Man Kim
|
|
|
|
|
Zbigniew Pietrzykowski, Miroslaw Wielgosz and Marcin Breitsprecher
|
|
|
|
|
Antonello Sergej Sirigu, Federico Gallizio, Giuseppe Giorgi, Mauro Bonfanti, Giovanni Bracco and Giuliana Mattiazzo
|
|
|
|
|
Vasileios A. Mamatsopoulos, Constantine Michailides and Efstathios E. Theotokoglou
|
|
|
|
|
Kourosh Koushan, Vladimir Krasilnikov, Marco Nataletti, Lucia Sileo and Silas Spence
|
|
|
|
|
|
Bonguk Koo and Yong-Duck Kang
|
|
|
|
|
Qiang Tu, Fei Yuan, Weidi Yang and En Cheng
|
|
|
|
|
Noriyuki Sasaki, S. Kuribayashi, M. Fukazawa and Mehmet Atlar
|
|
|
|
|
Richard Marijnissen, Matthijs Kok, Carolien Kroeze and Jantsje van Loon-Steensma
|
|
|
|
|
Andrzej Felski and Karolina Zwolak
|
|
|
|
|
Qingxi Yang, Gongbo Li, Weilei Mu, Guijie Liu and Hailiang Sun
|
|
|
|
|
Sunho Park, Woochan Seok, Sung Taek Park, Shin Hyung Rhee, Yohan Choe, Chongam Kim, Ji-Hye Kim and Byoung-Kwon Ahn
|
|
|
|
|
Jinfeng Li, Huie Chen, Xiaoqing Yuan and Wenchong Shan
|
|
|
|
|
Carlos Coelho, Pedro Narra, Bárbara Marinho and Márcia Lima
|
|
|
|
|
Ainal Hoque Gazi, Subhrangshu Purkayastha and Mohammad Saud Afzal
|
|
|
|
|
Josh Davidson and Ronan Costello
|
|
|
|
|
Agnieszka Blokus and Przemyslaw Dziula
|
|
|
|
|
Enzo Pranzini, Irene Cinelli, Luigi E. Cipriani and Giorgio Anfuso
|
|
|
|
|
Ioannis K. Chatjigeorgiou, Eva Loukogeorgaki, Eirini Anastasiou and Nikos Mantadakis
|
|
|
|
|
Anna Maria Kozlowska, Øyvind Øksnes Dalheim, Luca Savio and Sverre Steen
|
|
|
|
|
Honggui Wang and Zhaolin Wu
|
|
|
|
|
Giuseppe Giorgi, Rui P. F. Gomes, Giovanni Bracco and Giuliana Mattiazzo
|
|
|
|
|
Lotan Arad Ludar and Alon Gany
|
|
|
|
|
Sven Smolders, Maria João Teles, Agnès Leroy, Tatiana Maximova, Patrick Meire and Stijn Temmerman
|
|
|
|
|
Felice Rubino, Antonio Nisticò, Fausto Tucci and Pierpaolo Carlone
|
|
|
|
|
Aditi Mitra, V. Sanil Kumar and V. Simhadri Naidu
|
|
|
|
|
Wenyu Sun, Qiong Hu, Shiliang Hu, Jia Su, Jie Xu, Jinfang Wei and Guofu Huang
|
|
|
|
|
Nico Valentini and Yann Balouin
|
|
|
|
|
Eun-Young Park and Jungho Choi
|
|
|
|
|
Luca Savio, Lucia Sileo and Sigmund Kyrre Ås
|
|
|
|
|
Pablo Muñoz López, Andrés Payo, Michael A. Ellis, Francisco Criado-Aldeanueva and Gareth Owen Jenkins
|
|
|
|
|
Anna Maria Mannino and Carla Micheli
|
|
|
|
|
Pawel S. Dabrowski, Cezary Specht, Andrzej Felski, Wladyslaw Koc, Andrzej Wilk, Krzysztof Czaplewski, Krzysztof Karwowski, Krzysztof Jaskólski, Mariusz Specht, Piotr Chrostowski and Jacek Szmaglinski
|
|
|
|
|
Evelin Engler, Michael Baldauf, Pawel Banys, Frank Heymann, Maciej Gucma and Frank Sill Torres
|
|
|
|
|
Harriëtte Holzhauer, Bas W. Borsje, Jan A. van Dalfsen, Kathelijne M. Wijnberg, Suzanne J.M.H. Hulscher and Peter M.J. Herman
|
|
|
|
|
Rodrigo Carballo-Bolaños, Derek Soto and Chaolun Allen Chen
|
|
|
|
|
David Osca, Valentina Tanduo, Francesco Tiralongo, Ioannis Giovos, Sara A. A. Almabruk, Fabio Crocetta and Jamila Rizgalla
|
|
|
|
|
Zhanfeng Qi, Bo Zou, Huiqiang Lu, Jian Shi, Guofu Li, Yufeng Qin and Jingsheng Zhai
|
|
|
|
|
Sara Zollini, Maria Alicandro, María Cuevas-González, Valerio Baiocchi, Donatella Dominici and Paolo Massimo Buscema
|
|
|
|
|
Yuan Hu, Shaohui Yang, Hongzhou He and Hu Chen
|
|
|
|
|
Xinlong Zhang, Zhuang Lin, Simone Mancini, Ping Li, Dengke Liu, Fei Liu and Zhanwei Pang
|
|
|
|
|
Xavier Bellsolà Olba, Winnie Daamen, Tiedo Vellinga and Serge P. Hoogendoorn
|
|
|
|
|
Nachum E. Eisen and Alon Gany
|
|
|
|
|
M. S. Patel, M. S. Liew, Zahiraniza Mustaffa, Ng Cheng Yee and Andrew Whyte
|
|
|
|
|
Jung-Hyun Jo and Sihyun Kim
|
|
|
|
|
Azzeddine Bakdi, Ingrid Kristine Glad, Erik Vanem and Øystein Engelhardtsen
|
|
|
|
|
Bingchen Liang, Shengtao Du, Xinying Pan and Libang Zhang
|
|
|
|
|
Patricia Mares-Nasarre, M. Esther Gómez-Martín and Josep R. Medina
|
|
|
|
|
Wilmer Rey, Paulo Salles, Alec Torres-Freyermuth, Pablo Ruíz-Salcines, Yi-Cheng Teng, Christian M. Appendini and Julián Quintero-Ibáñez
|
|
|
|
|
Hao Wang, Abhilash Somayajula, Jeffrey Falzarano and Zhitian Xie
|
|
|