|
|
João Valente, Juan Jesús Roldán, Mario Garzón and Antonio Barrientos
|
|
|
|
|
Andrew Marx, Yu-Hsi Chou, Kevin Mercy and Richard Windisch
|
|
|
|
|
Jacob D. Bushaw, Kevin M. Ringelman and Frank C. Rohwer
|
|
|
|
|
Francis Canisius, Shusen Wang, Holly Croft, Sylvain G. Leblanc, Hazen A. J. Russell, Jing Chen and Rong Wang
|
|
|
|
|
Francesco Nex and Fabio Remondino
|
|
|
|
|
René H.J. Heim, Ian J. Wright, Peter Scarth, Angus J. Carnegie, Dominique Taylor and Jens Oldeland
|
|
|
|
|
Blake M. Allan, Daniel Ierodiaconou, Andrew J. Hoskins and John P.Y. Arnould
|
|
|
|
|
Claire Burke, Serge Wich, Kitso Kusin, Owen McAree, Mark E. Harrison, Bernat Ripoll, Yunsiska Ermiasi, Margarita Mulero-Pázmány and Steve Longmore
|
|
|
|
|
Hirokazu Madokoro, Kazuhito Sato and Nobuhiro Shimoi
|
|
|
|
|
|
Henning Teickner, Jan R. K. Lehmann, Patrick Guth, Florian Meinking and David Ott
|
|
|
|
|
Harry A. G. Pointon, Benjamin J. McLoughlin, Christian Matthews and Frederic A. Bezombes
|
|
|
|
|
C. Scott Watson, Jeffrey S. Kargel and Babulal Tiruwa
|
|
|
|
|
Burchan Aydin, Emre Selvi, Jian Tao and Michael J. Starek
|
|
|
|
|
Muhammad Asghar Khan, Ijaz Mansoor Qureshi and Fahimullah Khanzada
|
|
|
|
|
Salvatore Manfreda, Petr Dvorak, Jana Mullerova, Sorin Herban, Pietro Vuono, José Juan Arranz Justel and Matthew Perks
|
|
|
|
|
Paschalis Koutalakis, Ourania Tzoraki and George Zaimes
|
|
|
|
|
Saeed H. Alsamhi, Ou Ma, M. Samar Ansari and Sachin Kumar Gupta
|
|
|
|
|
J. Pablo Arroyo-Mora, Margaret Kalacska, Deep Inamdar, Raymond Soffer, Oliver Lucanus, Janine Gorman, Tomas Naprstek, Erica Skye Schaaf, Gabriela Ifimov, Kathryn Elmer and George Leblanc
|
|
|
|
|
Gabriel Laupré, Mehran Khaghani and Jan Skaloud
|
|
|
|
|
Jesús Jiménez López and Margarita Mulero-Pázmány
|
|
|
|
|
Lorna Hernandez-Santin, Mitchel L. Rudge, Renee E. Bartolo and Peter D. Erskine
|
|
|
|
|
|
Ricardo Díaz-Delgado, Gábor Ónodi, György Kröel-Dulay and Miklós Kertész
|
|
|
|
|
Asier R. Larrinaga and Lluis Brotons
|
|
|
|
|
Bethany Melville, Arko Lucieer and Jagannath Aryal
|
|
|
|
|
Tauã M. Cabreira, Lisane B. Brisolara and Paulo R. Ferreira Jr.
|
|
|
|
|
Ricardo Díaz-Delgado, Constantin Cazacu and Mihai Adamescu
|
|
|
|
|
Marion Jaud, Sophie Passot, Pascal Allemand, Nicolas Le Dantec, Philippe Grandjean and Christophe Delacourt
|
|
|
|
|
Ori Ganoni, Ramakrishnan Mukundan and Richard Green
|
|
|