|
|
Madushi H. Pathmaperuma, Yogachandran Rahulamathavan, Safak Dogan and Ahmet Kondoz
|
|
|
|
|
Akrivi Krouska, Katerina Kabassi, Christos Troussas and Cleo Sgouropoulou
|
|
|
|
|
Martin Fraga, Matías Micheletto, Andrés Llinás, Rodrigo Santos and Paula Zabala
|
|
|
|
|
Cheng Qian, Xing Liu, Colin Ripley, Mian Qian, Fan Liang and Wei Yu
|
|
|
|
|
Fernando Almeida, Jorge Simőes and Sérgio Lopes
|
|
|
|
|
Matteo Zubani, Luca Sigalini, Ivan Serina, Luca Putelli, Alfonso E. Gerevini and Mattia Chiari
|
|
|
|
|
Dania Marabissi, Lorenzo Mucchi and Andrea Stomaci
|
|
|
|
|
Zhixi Hu, Yi Zhu, Xiaoying Chen and Yu Zhao
|
|
|
|
|
Haruna Umar Adoga and Dimitrios P. Pezaros
|
|
|
|
|
Tanmaya Mahapatra and Syeeda Nilofer Banoo
|
|
|
|
|
Cristian D?Ortona, Daniele Tarchi and Carla Raffaelli
|
|
|
|
|
Venushini Rajendran, R Kanesaraj Ramasamy and Wan-Noorshahida Mohd-Isa
|
|
|
|
|
Khumbelo Muthavhine and Mbuyu Sumbwanyambe
|
|
|
|
|
|
Future Internet Editorial Office
|
|
|
|
|
Souad Marir, Faiza Belala and Nabil Hameurlain
|
|
|
|
|
Helmer Augusto de Souza Mourăo and Horácio Antonio Braga Fernandes de Oliveira
|
|
|
|
|
Yaojie Zhang, Huahu Xu, Junsheng Xiao and Minjie Bian
|
|
|
|
|
Kenneth Li Minn Ang, Jasmine Kah Phooi Seng and Ericmoore Ngharamike
|
|
|
|
|
Abdelkader Tayeb Herouala, Chaker Abdelaziz Kerrache, Benameur Ziani, Carlos T. Calafate, Nasreddine Lagraa and Abdou el Karim Tahari
|
|
|
|
|
Huanliang Xiong, Muxi Chen, Canghai Wu, Yingding Zhao and Wenlong Yi
|
|
|
|
|
Haoxuan Qiu, Yanhui Du and Tianliang Lu
|
|
|
|
|
Grigorios Kakkavas, Vasileios Karyotis and Symeon Papavassiliou
|
|
|
|
|
Ons Aouedi, Kandaraj Piamrat and Benoît Parrein
|
|
|
|
|
Liewu Cai, Lei Zhu, Hongyan Zhang and Xinghui Zhu
|
|
|
|
|
Rashmi Munjal, William Liu, Xuejun Li, Jairo Gutierrez and Peter Han Joo Chong
|
|
|
|
|
Jialin Shi, Chenyi Guo and Ji Wu
|
|
|
|
|
Cunwei Yang, Weiqing Wang, Fengying Li and Degang Yang
|
|
|
|
|
Meng Wu, Tingting Jiang, Chenyang Bu and Bin Zhu
|
|
|
|
|
Yingjie Duan, Hong Ni, Xiaoyong Zhu and Xu Wang
|
|
|
|
|
Xiu Fang, Suxin Si, Guohao Sun, Quan Z. Sheng, Wenjun Wu, Kang Wang and Hang Lv
|
|
|
|
|
Andreas Giannakoulopoulos, Minas Pergantis, Nikos Konstantinou, Alexandros Kouretsis, Aristeidis Lamprogeorgos and Iraklis Varlamis
|
|
|
|
|
|
Michael Mackay, Alessandro Raschella and Ogeen Toma
|
|
|
|
|
Tianchi Zhou, Peng Sun and Rui Han
|
|
|
|
|
Jiagang Song, Jiayu Song, Xinpan Yuan, Xiao He and Xinghui Zhu
|
|
|
|
|
Darius Kianersi, Suraj Uppalapati, Anirudh Bansal and Jeremy Straub
|
|
|
|
|
Youpeng Tu, Haiming Chen, Linjie Yan and Xinyan Zhou
|
|
|