|
|
Karen Garcia Angulo and Kwan Tun Lee
|
|
|
|
|
Qihui Liang, Xinxi Fu, Ping Wang, Xinxian Li and Peiyuan Zheng
|
|
|
|
|
|
Jing Li, Fan Song, Zhicheng Bao, Hongxiang Fan and Huawu Wu
|
|
|
|
|
Tilak Chhetri, Gary Cunningham, Dhananjay Suresh, Bruce Shanks, Raghuraman Kannan, Anandhi Upendran and Zahra Afrasiabi
|
|
|
|
|
Yan Kong, Kun Han, Yuan Zhuang and Baoyou Shi
|
|
|
|
|
Chenyan Hu, Qiangbing Wang, Yi-Li Lin, Yeye Zhu, Cun Xiong, Dandan Huang and Ling Xu
|
|
|
|
|
Elena Manini, Elisa Baldrighi, Fabio Ricci, Federica Grilli, Donato Giovannelli, Michele Intoccia, Silvia Casabianca, Samuela Capellacci, Nadia Marinchel, Pierluigi Penna, Fabrizio Moro, Alessandra Campanelli, Angelina Cordone, Monica Correggia, Deborah Bastoni, Luigi Bolognini, Mauro Marini and Antonella Penna
|
|
|
|
|
Maria Pia Gervasio, Elisa Soana, Fabio Vincenzi and Giuseppe Castaldelli
|
|
|
|
|
Anurag Sharma, Bimlesh Kumar and Giuseppe Oliveto
|
|
|
|
|
Shuai Zhong, Yidong Zhu, Jianan Zhao and Lei Shen
|
|
|
|
|
Chen Yi-Ron, Hou Wen-Shang, Huang Chen-Kang and Chou Chu-Yang
|
|
|
|
|
Serafeim Poulos, Aikaterini Karditsa, Maria Hatzaki, Athina Tsapanou, Christos Papapostolou and Konstantinos Chouvardas
|
|
|
|
|
Muhammad Waseem, Ali Hasan Jaffry, Muhammad Azam, Ijaz Ahmad, Adnan Abbas and Jae-Eun Lee
|
|
|
|
|
Kun Hou, Jiping Wang and Xiuru Wang
|
|
|
|
|
Dao Riao, Xingpeng Liu, Suri Guga, Jie Xu, Kaiwei Li, Mingxi Zhang and Jiquan Zhang
|
|
|
|
|
Mohammad Najafzadeh and Giuseppe Oliveto
|
|
|
|
|
Jiayue Gu, Shuguang Liu, Zhengzheng Zhou, Sergey R. Chalov and Qi Zhuang
|
|
|
|
|
Md. Shafiquzzaman, Saad Mohammed A. Alqarawi, Husnain Haider, Md. Rafiquzzaman, Meshal Almoshaogeh, Fawaz Alharbi and Yassine El-Ghoul
|
|
|
|
|
|
Agnieszka Karczmarczyk and Weronika Kowalik
|
|
|
|
|
Thais Fujita, Marcos Vinicius Bueno de Morais, Vanessa Cristina Dos Santos, Anderson Paulo Rudke, Marilia Moreira de Eiras, Ana Carolina Freitas Xavier, Sameh Adib Abou Rafee, Eliane Barbosa Santos, Leila Droprinchinski Martins, Cintia Bertacchi Uvo, Rodrigo Augusto Ferreira de Souza, Edmilson Dias de Freitas and Jorge Alberto Martins
|
|
|
|
|
Nguyen Dinh Giang Nam, Nguyen Thanh Giao, Minh N. Nguyen, Nigel K. Downes, Nguyen Vo Chau Ngan, Le Hoang Hai Anh and Nguyen Hieu Trung
|
|
|
|
|
Nick van Kats, Carel Dieperink, Marleen van Rijswick and Lisette de Senerpont Domis
|
|
|
|
|
Taeuk Kang, Sangho Lee, Namjoo Lee and Youngkyu Jin
|
|
|
|
|
Marguerite Parnis, Fabiana Elena García, Melanie Victoria Toledo, Víctor Nahuel Montesinos and Natalia Quici
|
|
|
|
|
Maged El Osta, Milad Masoud, Abdulaziz Alqarawy, Salah Elsayed and Mohamed Gad
|
|
|
|
|
Rafal Kroczak, Tomasz Bryndal and Józef Zychowski
|
|
|
|
|
Chitao Sun, Di Feng, Chao Yu, Jingsheng Sun, Xin Han, Mingming Zhang, Peng Zhang, Huifang Han, Weibing Mao and Xiaojun Shen
|
|
|
|
|
Christoph Zielhofer, Johannes Schmidt, Niklas Reiche, Marie Tautenhahn, Helen Ballasus, Michael Burkart, Anja Linstädter, Elisabeth Dietze, Knut Kaiser and Natascha Mehler
|
|
|
|
|
Fong-Zuo Lee, Jihn-Sung Lai and Tetsuya Sumi
|
|
|
|
|
Hanbeen Kim, Taereem Kim, Ju-Young Shin and Jun-Haeng Heo
|
|
|
|
|
Xue Yan, Jinliang Zhang, Yang Li, Yan Zhang and Long Sun
|
|
|
|
|
Sisay A. Belay, Tewodros T. Assefa, Abeyou W. Worqlul, Tammo S. Steenhuis, Petra Schmitter, Manuel R. Reyes, P. V. Vara Prasad and Seifu A. Tilahun
|
|
|
|
|
Karim Soliman, Osama M. Sallam and Christoph Schüth
|
|
|
|
|
Francisca Aguirre, Oscar Hartogensis, Francisco Meza and Francisco Suárez
|
|
|
|
|
Rafael A. Flores and Enedir Ghisi
|
|
|
|
|
Bárbara Santos Soares, Alisson Carraro Borges, Antonio Teixeira de Matos, Rubens Barrichello Gomes Barbosa and Fabyano Fonseca e Silva
|
|
|
|
|
Friedrich K. Port, David A. Goodkin, Jochen G. Raimann, Joseph M. Boaheng, Seth Johnson, Mathieu Lamolle, Linda Donald and Nathan W. Levin
|
|
|
|
|
Alessia Ruggeri and Carla Faraci
|
|
|
|
|
Kidoo Park, Younghun Jung, Yeongjeong Seong and Sanghyup Lee
|
|
|
|
|
Teck Heng Neo, Dong Xu, Harsha Fowdar, David T. McCarthy, Enid Yingru Chen, Theresa Marie Lee, Geok Suat Ong, Fang Yee Lim, Say Leong Ong and Jiangyong Hu
|
|
|
|
|
Liina Onga, Eneliis Kattel-Salusoo, Marina Trapido and Sergei Preis
|
|
|
|
|
Donghyun Kim, Heechan Han, Wonjoon Wang and Hung Soo Kim
|
|
|
|
|
Nipada Santha, Saowani Sangkajan and Schradh Saenton
|
|
|
|
|
Suresh Kumar Thappeta, Peter Fiener and Venu Chandra
|
|
|
|
|
Aifeng Zhai, Guohua Fan, Xiaowen Ding and Guohe Huang
|
|
|
|
|
Vasileios A. Tzanakakis, Aikaterini Pavlaki, Emmanouil Lekkas, Emmanouil A. Varouchakis, Nikolaos V. Paranychianakis, Giorgos Fasarakis and Andreas N. Angelakis
|
|
|
|
|
Joshua Ntajal, Britta Höllermann, Timo Falkenberg, Thomas Kistemann and Mariele Evers
|
|
|
|
|
Sanghyun Park, Hyeonjun Kim, Choelhee Jang and Deokhwan Kim
|
|
|
|
|
Chuan-Zheng Yuan and Xiang-Rong Wang
|
|
|
|
|
Weiwei Liu, Ziliang Guo, Henian Wang, Daan Wang and Manyin Zhang
|
|
|
|
|
Andreas Efstratiadis, Panagiotis Dimas, George Pouliasis, Ioannis Tsoukalas, Panagiotis Kossieris, Vasilis Bellos, Georgia-Konstantina Sakki, Christos Makropoulos and Spyridon Michas
|
|
|
|
|
|
Hangbo Duan, Linya Chen and Xiaoyu Liang
|
|
|
|
|
Kirill D. Martinson, Anna D. Beliaeva, Daria D. Sakhno, Irina D. Beliaeva, Vladislav E. Belyak, Galina G. Nianikova, Igor B. Panteleev, Vyacheslav N. Naraev and Vadim I. Popkov
|
|
|
|
|
Jesús González-Cobos, Bárbara Rodríguez-García, Mabel Torréns, Òscar Alonso-Almirall, Martí Aliaguilla, David Galí, David Gutiérrez-Tauste, Magí Galindo-Anguera, Felipe A. Garcés-Pineda and José Ramón Galán-Mascarós
|
|
|
|
|
Yuki Wakatsuki, Hideaki Nakane and Tempei Hashino
|
|
|
|
|
Thaís R. Benevides T. Aranha, Jean-Michel Martinez, Enio P. Souza, Mário U. G. Barros and Eduardo Sávio P. R. Martins
|
|
|
|
|
Mohammad Amir Khan, Nayan Sharma, Jaan H. Pu, Faisal M. Alfaisal, Shamshad Alam, Rishav Garg and Mohammad Obaid Qamar
|
|
|