|
|
Joakim Aalstad Alslie, Aril Bernhard Ovesen, Tor-Arne Schmidt Nordmo, Håvard Dagenborg Johansen, Pål Halvorsen, Michael Alexander Riegler and Dag Johansen
|
|
|
|
|
Smita Khade, Shilpa Gite and Biswajeet Pradhan
|
|
|
|
|
Stephen A. Allegri, Kevin McCoy and Cassie S. Mitchell
|
|
|
|
|
Nilufa Yeasmin, Nosin Ibna Mahbub, Mrinal Kanti Baowaly, Bikash Chandra Singh, Zulfikar Alom, Zeyar Aung and Mohammad Abdul Azim
|
|
|
|
|
Saman Fattahi, Sharifu Ura and Md. Noor-E-Alam
|
|
|
|
|
Vassilis Poulopoulos and Manolis Wallace
|
|
|
|
|
Pegah Salehi, Syed Zohaib Hassan, Myrthe Lammerse, Saeed Shafiee Sabet, Ingvild Riiser, Ragnhild Klingenberg Røed, Miriam S. Johnson, Vajira Thambawita, Steven A. Hicks, Martine Powell, Michael E. Lamb, Gunn Astrid Baugerud, Pål Halvorsen and Michael A. Riegler
|
|
|
|
|
Jacqueline D. Bailey and Karen L. Blackmore
|
|
|
|
|
Fabrizio Terenzio Gizzi and Maria Rosaria Potenza
|
|
|
|
|
Maria Trigka, Andreas Kanavos, Elias Dritsas, Gerasimos Vonitsanos and Phivos Mylonas
|
|
|
|
|
Yosra Didi, Ahlam Walha and Ali Wali
|
|
|
|
|
Arwa A. Al Shamsi and Sherief Abdallah
|
|
|
|
|
Changwon Yoo, Efrain Gonzalez, Zhenghua Gong and Deodutta Roy
|
|
|
|
|
Francesco Chiossi, Robin Welsch, Steeven Villa, Lewis Chuang and Sven Mayer
|
|
|
|
|
Mohammed Amin Belarbi, Saïd Mahmoudi, Ghalem Belalem, Sidi Ahmed Mahmoudi and Aurélie Cools
|
|
|
|
|
Massimo Stella and Yoed N. Kenett
|
|
|
|
|
Massimo Stella, Michael S. Vitevitch and Federico Botta
|
|
|
|
|
Ali Akbar Kekha Javan, Assef Zare, Roohallah Alizadehsani and Saeed Balochian
|
|
|
|
|
Arjun M. Kumar, Jasmine Y. Q. Goh, Tiffany H. H. Tan and Cynthia S. Q. Siew
|
|
|
|
|
Cornelia A. Gyorödi, Diana V. Dumse-Burescu, Doina R. Zmaranda and Robert S. Gyorödi
|
|
|
|
|
Safaa M. Khabour, Qasem A. Al-Radaideh and Dheya Mustafa
|
|
|
|
|
Sweta Bhattacharya, Rajeswari Chengoden, Gautam Srivastava, Mamoun Alazab, Abdul Rehman Javed, Nancy Victor, Praveen Kumar Reddy Maddikunta and Thippa Reddy Gadekallu
|
|
|
|
|
Puspa Eosina, Aniati Murni Arymurthy and Adila Alfa Krisnadhi
|
|
|
|
|
Alexandre Costa Henriques, Thiago Barros Murari, Jennifer Callans, Alexandre Maguino Pinheiro Silva, Antonio Lopes Apolinario, Jr. and Ingrid Winkler
|
|
|
|
|
Ranjeet Vasant Bidwe, Sashikala Mishra, Shruti Patil, Kailash Shaw, Deepali Rahul Vora, Ketan Kotecha and Bhushan Zope
|
|
|
|
|
Shih Yu Chang, Hsiao-Chun Wu and Yifan Wang
|
|
|
|
|
Khalid Alfalqi and Martine Bellaiche
|
|
|
|
|
Maya Hilda Lestari Louk and Bayu Adhi Tama
|
|
|
|
|
Ayad Rodhan Abbas, Bashar Saadoon Mahdi and Osamah Younus Fadhil
|
|
|
|
|
Wenwei Zhao, Suprith Reddy Gurudu, Shayan Taheri, Shajib Ghosh, Mukhil Azhagan Mallaiyan Sathiaseelan and Navid Asadizanjani
|
|
|
|
|
Sikha Bagui, Mary Walauskis, Robert DeRush, Huyen Praviset and Shaunda Boucugnani
|
|
|
|
|
|
Patricia Takako Endo, Guto Leoni Santos, Maria Eduarda de Lima Xavier, Gleyson Rhuan Nascimento Campos, Luciana Conceição de Lima, Ivanovitch Silva, Antonia Egli and Theo Lynn
|
|
|
|
|
Pejman Ebrahimi, Marjan Basirat, Ali Yousefi, Md. Nekmahmud, Abbas Gholampour and Maria Fekete-Farkas
|
|
|
|
|
Pejman Ebrahimi, Aidin Salamzadeh, Maryam Soleimani, Seyed Mohammad Khansari, Hadi Zarea and Maria Fekete-Farkas
|
|
|
|
|
Muchammad Naseer, Jauzak Hussaini Windiatmaja, Muhamad Asvial and Riri Fitri Sari
|
|
|