|
|
Somayyeh Asgari and Tapio Fabritius
|
|
|
|
|
Zhengdong Lei, Laura Fasanella, Lisa Martignetti, Nicole Yee-Key Li-Jessen and Luc Mongeau
|
|
|
|
|
Yajing Xu, Haitao Yang, Si Li, Xinyi Wang and Mingfei Cheng
|
|
|
|
|
|
Mohammed Hasan, Marlia Mohd Hanafiah, Ziad Aeyad Taha, Intsar H. H. AlHilfy and Mohd Nizam Mohd Said
|
|
|
|
|
Sheng Zhang, Wei Chen, Deping Gao, Liping Xiao and Longbao Han
|
|
|
|
|
Linning Wang, Yuan Liu and Jingjing Liang
|
|
|
|
|
Hehui Zhang, Haolin You, Haishan Lu, Kun Li, Zhiyong Zhang and Liangxing Jiang
|
|
|
|
|
Mohammad Javad Moradi, Mohammad Mahdi Roshani, Amirhosein Shabani and Mahdi Kioumarsi
|
|
|
|
|
Fanxing Li, Wei Yan, Fupin Peng, Simo Wang and Jialin Du
|
|
|
|
|
Fusheng Zha, Yu Fu, Pengfei Wang, Wei Guo, Mantian Li, Xin Wang and Hegao Cai
|
|
|
|
|
Serena Artese and Raffaele Zinno
|
|
|
|
|
Kuekyeng Kim, Yuna Hur, Gyeongmin Kim and Heuiseok Lim
|
|
|
|
|
Michelina Catauro, Simona Piccolella and Cristina Leonelli
|
|
|
|
|
You-gang Sun, Si Xie, Jun-qi Xu and Guo-bin Lin
|
|
|
|
|
Bejan Hamawandi, Sedat Ballikaya, Hazal Batili, Viking Roosmark, Martina Orlovská, Aminu Yusuf, Mats Johnsson, Rafal Szukiewicz, Maciej Kuchowicz and Muhammet S. Toprak
|
|
|
|
|
Sorin Gheorghe Pavel, Virgil Maier, Claudiu Ciorca, Horia Gheorghe Beleiu and Iulian Birou
|
|
|
|
|
Cecilia Di Ruberto, Andrea Loddo and Giovanni Puglisi
|
|
|
|
|
Tudor Cosmin Iurcovschi, Viorica Vasilache, Ion Sandu, Marius Zaharia, Olga Pintilie and Andrei Victor Sandu
|
|
|
|
|
Xuelian Pang, Haoran Xue, Ming-Lang Tseng, Ming K. Lim and Kaihua Liu
|
|
|
|
|
|
|
Chengxi Li and Andrew Zhu
|
|
|
|
|
Nasim Alnuman and Mhd Ziad Altaweel
|
|
|
|
|
Xinbo Zhao, Jianjun Wang and Yue Mei
|
|
|
|
|
Carlos Camacho-Gomez, Rocio Sanchez-Montero, Diego Martínez-Villanueva, Pablo-Luís López-Espí and Sancho Salcedo-Sanz
|
|
|
|
|
Lu Zhang, Mingjiang Wang, Qiquan Zhang and Ming Liu
|
|
|
|
|
Kaiyuan Jiang, Jiawei Zhang, Haibin Wu, Aili Wang and Yuji Iwahori
|
|
|
|
|
Yutaro Iwamoto, Naoaki Hashimoto and Yen-Wei Chen
|
|
|
|
|
Radu Claudiu Fierascu, Mihaela Doni and Irina Fierascu
|
|
|
|
|
Sandra Vázquez-Martín, Thomas Kuhn and Salomon Eliasson
|
|
|
|
|
Sajid Saleem and Abdul Bais
|
|
|
|
|
Joon Yeop Lee, Woonghee Lee, Hyunsoon Kim and Hwangnam Kim
|
|
|
|
|
Jong In Han, Ho Seon Choi and Yoon Su Baek
|
|
|
|
|
Yingmei Xie, Hiroki Kurita, Ryugo Ishigami and Fumio Narita
|
|
|
|
|
Hoje Seong, Dong Sop Rhee and Inhwan Park
|
|
|
|
|
Rui Song, Fengming Li, Tianyu Fu and Jie Zhao
|
|
|
|
|
Chang Shu, Lin-Lin Li, Guoqing Li, Xi Chen and Hua Han
|
|
|
|
|
Andreas Sebastian Schmelt, Torben Marhenke, Jörg Hasener and Jens Twiefel
|
|
|
|
|
Jean Léger, Eliott Brion, Paul Desbordes, Christophe De Vleeschouwer, John A. Lee and Benoit Macq
|
|
|
|
|
Shirong Cao, Xiyuan Li, Zhe Zhou, Yingwei Wang and Hong Ding
|
|
|
|
|
Iffrah Tanseer, Nadia Kanwal, Mamoona Naveed Asghar, Ayesha Iqbal, Faryal Tanseer and Martin Fleury
|
|
|
|
|
Hanna Kim, Young-Seob Jeong, Ah Reum Kang, Woohyun Jung, Yang Hoon Chung, Bon Sung Koo and Sang Hyun Kim
|
|
|
|
|
Mahdi Naghshvarianjahromi, Shiva Kumar and M. Jamal Deen
|
|
|
|
|
Alfredo Rocha, Susana C. Pereira, Carolina Viceto, Rui Silva, Jorge Neto and Martinho Marta-Almeida
|
|
|
|
|
Mohammed Al-Ashmori and Xu Wang
|
|
|
|
|
Ol?ha O. Brovarets? and Dmytro M. Hovorun
|
|
|
|
|
Kangil Kim, Jae Keun Lee, Seung Ju Han and Sangmin Lee
|
|
|
|
|
Yaqiong Li, Tongxun Wang and Zhanfeng Deng
|
|
|
|
|
Xueqi Zhang, Meng Zhao and Rencai Dong
|
|
|
|
|
Cristiano Scandurra, Roberta Gasparro, Pasquale Dolce, Vincenzo Bochicchio, Benedetta Muzii, Gianrico Spagnuolo, Gaetano Marenzi, Gilberto Sammartino and Nelson Mauro Maldonato
|
|
|
|
|
Alberto Arteta Albert, Luis Fernando de Mingo López and Nuria Gómez Blas
|
|
|
|
|
Konstantinos Yiannopoulos, Nikos C. Sagias and Anthony C. Boucouvalas
|
|
|
|
|
Jorge L. Martínez, Mariano Morán, Jesús Morales, Alfredo Robles and Manuel Sánchez
|
|
|
|
|
Tae-Young Kwak, Ka-Hyun Park, Joonyoung Kim, Choong-Ki Chung and Sung-Ha Baek
|
|
|
|
|
Hanbing Liu, Xiang Lyu, Yuwei Zhang, Guobao Luo and Wenjun Li
|
|
|
|
|
Ali Ahmad Farooq, Zahir Shah, Poom Kumam, Ebraheem O. Alzahrani, Meshal Shutaywi and Talha Anwar
|
|
|
|
|
Nan Shao, Guobin Xu, Fang Liu, Xiang Yan, Xiaoqun Wang, Heng Deng and Zheng Zheng
|
|
|
|
|
Mulun Wu, Shi-Lu Dai and Chenguang Yang
|
|
|
|
|
Can Hao, Ying Wang, Guoming Wang and Zhizhong Zhu
|
|
|
|
|
Tatjana Trunzer, Timothy Stummvoll, Melanie Porzenheim, Paula Fraga-García and Sonja Berensmeier
|
|
|
|
|
Tomoyoshi Shimobaba, Michal Makowski, Takayuki Takahashi, Yota Yamamoto, Ikuo Hoshi, Takashi Nishitsuji, Naoto Hoshikawa, Takashi Kakue and Tomoyoshi Ito
|
|
|
|
|
Luca Di Angelo, Francesco Gherardini, Paolo Di Stefano and Francesco Leali
|
|
|
|
|
Xiao-Jun Su, Chun-Yan Zhang, Wen-Jia Li, Feng Wang, Ke-Qin Wang, Yun Liu and Qing-Ming Li
|
|
|
|
|
Mohammad Saad Salim, Muhammad Saeed and Man-Hoe Kim
|
|
|
|
|
Jianwen Zheng, Qiuhua Tao and Li Li
|
|
|
|
|
Yun Li, Yongyao Jiang, Justin C. Goldstein, Lewis J. Mcgibbney and Chaowei Yang
|
|
|
|
|
Mooyoung Yoo and Namhyuk Ham
|
|
|
|
|
Kai-Xu Han, Wei Chien, Chien-Ching Chiu and Yu-Ting Cheng
|
|
|
|
|
Nanyang Zhao, Zhiwei Mao, Donghai Wei, Haipeng Zhao, Jinjie Zhang and Zhinong Jiang
|
|
|
|
|
Snezana Agatonovic-Kustrin and David W. Morton
|
|
|
|
|
|
Zhisheng Wang, Yukari Nagai, Jiahui Liu, Nianyu Zou and Jing Liang
|
|
|
|
|
Durkhyun Cho, Jin Han Lee and Il Hong Suh
|
|
|
|
|
Jesús Luis Benito Olmeda, Javier Moreno Robles, Eugenio Sanz Pérez and Claudio Olalla Marañón
|
|
|
|
|
Duansong Wang, Mingyu Fu, Shuzhi Sam Ge and Dongyu Li
|
|
|
|
|
Birhanu Belay, Tewodros Habtegebrial, Million Meshesha, Marcus Liwicki, Gebeyehu Belay and Didier Stricker
|
|
|
|
|
Adenilson S. da Fonseca, Gabrielle S. Rocha, Márcia O. Pereira, André L. B. D. Cardoso, Eric H. F. F. Frederico, Márcia C. Moura-Fernandes, Daniel Batouli-Santos, Alexandre G. Meirelles, Carmem Santos-Fernandes, Tiago Eduardo-Santos, Marco A. S. Gama, Laisa L. Paineiras-Domingos, Danúbia C. Sá-Caputo, Redha Taiar, Nasser R. Asad and Mario Bernardo-Filho
|
|
|
|
|
Ana Martínez, Francisco A. Pujol and Higinio Mora
|
|
|
|
|
Rita Claudia Iotti and Fausto Rossi
|
|
|
|
|
Zhiqiang Guo, Shenlong Li, Wei Wu and Liuyang Zhang
|
|
|
|
|
Ali Yahyaee, Amir Sajjad Bahman and Frede Blaabjerg
|
|
|
|
|
Reep Pandi Tasho, Song-Hee Ryu and Jae-Young Cho
|
|
|
|
|
Jonathan Ibarra-Bahena, Eduardo Venegas-Reyes, Yuridiana R. Galindo-Luna, Wilfrido Rivera, Rosenberg J. Romero, Antonio Rodríguez-Martínez and Ulises Dehesa-Carrasco
|
|
|
|
|
Lei Yu, Xuewei Zhang and Yan Chu
|
|
|
|
|
G. V. Brahmendra Kumar, Palanisamy Kaliannan, Sanjeevikumar Padmanaban, Jens Bo Holm-Nielsen and Frede Blaabjerg
|
|
|
|
|
Yange Li, Xintong Liu, Zheng Han and Jie Dou
|
|
|
|
|
Yiqian Mao, Mingzhi Yang, Tiantian Wang, Fan Wu and Bosen Qian
|
|
|
|
|
Saverio Capodiferro, Angela Tempesta, Sabina Bucci, Eugenio Maiorano, Gianfranco Favia and Luisa Limongelli
|
|
|
|
|
André L.B.D. Cardoso, Éric H.F.F. Frederico, Carlos A.S. Guimarães, Aline Reis-Silva, Eliane de Oliveira Guedes-Aguiar, Arlete Francisca Santos, Márcia Cristina Moura-Fernandes, Luiz Felipe Ferreira-Souza, Tiago Eduardo-Santos, Diego Eduardo-Santos, Rubens Guimarães Mendonça, Danúbia da Cunha de Sá-Caputo, Laisa Liane Paineiras-Domingos, Redha Taiar, Nasser R. Asad and Mario Bernardo-Filho
|
|
|
|
|
Yanhong Gu, Zhaolu Zuo, Chaoyi Shi and Xueyou Hu
|
|
|
|
|
Francisco Mederos-Henry, Henok Mesfin, Yann Danlée, Rajkumar Jaiswar, Arnaud Delcorte, Christian Bailly, Sophie Hermans and Isabelle Huynen
|
|
|
|
|
Alberto Dalla Mora, Laura Di Sieno, Rebecca Re, Antonio Pifferi and Davide Contini
|
|
|
|
|
Samyeon Kim and Seung Ki Moon
|
|
|
|
|
|
Luz-María Sánchez-Reyes, Juvenal Rodríguez-Reséndiz, Sebastián Salazar-Colores, Gloria Nélida Avecilla-Ramírez and Gerardo Israel Pérez-Soto
|
|
|
|
|
Jianfang Xin, Qi Zhu, Guangjun Liang and Tianjiao Zhang
|
|
|
|
|
Hang Zhou, Keju Peng, Dongxiang Zhou, Weihong Fan and Yunhui Liu
|
|
|
|
|
Zhao Zhao, Aiying Yang, Peng Guo and Qingzhao Tan
|
|
|
|
|
Kevin Stein and Katja Mombaur
|
|
|
|
|
Marta Wisniewska, Andrzej Kulig and Krystyna Lelicinska-Serafin
|
|
|
|
|
Bilel Benjdira, Adel Ammar, Anis Koubaa and Kais Ouni
|
|
|
|
|
Llanos Tobarra, Antonio Robles-Gómez, Rafael Pastor, Roberto Hernández, Andrés Duque and Jesús Cano
|
|
|
|
|
Marco Ceresoli, Francesca Carissimi, Alessandra Piemontese, Vito Paragò, Thibaut Galvain, Giovanni A. Tommaselli and Luca Gianotti
|
|
|
|
|
Wioletta Raczkiewicz and Artur Wójcicki
|
|
|
|
|
Tatyana Tabakova, Lyuba Ilieva, Petya Petrova, Anna Maria Venezia, Yordanka Karakirova, Leonarda Francesca Liotta and Georgi Avdeev
|
|
|
|
|
Bülent Demirel, Stephan Sponar and Yuji Hasegawa
|
|
|
|
|
Néstor Lucas Martínez, José-Fernán Martínez-Ortega, Pedro Castillejo and Victoria Beltrán Martínez
|
|
|
|
|
Morteza Hamooni, Mojtaba Maghrebi, Javad Majrouhi Sardroud and Sungjin Kim
|
|
|
|
|
Anh The Pham and Mitsutaka Sugimoto
|
|
|
|
|
Shuanfeng Zhao, Guodong Han, Qingqing Zhao and Pei Wei
|
|
|
|
|
Wojciech Tutak, Karol Grab-Rogalinski and Arkadiusz Jamrozik
|
|
|
|
|
Jie Deng, Zhu Peng, Zhe Xiao, Shuang Song, Hui Dai and Luming Li
|
|
|
|
|
|
Lun-Chi Chen, Ruey-Kai Sheu, Wen-Yi Peng, Jyh-Horng Wu and Chien-Hao Tseng
|
|
|
|
|
Elisavet Tsilimantou, Ekaterini T. Delegou, Ioannis A. Nikitakos, Charalabos Ioannidis and Antonia Moropoulou
|
|
|
|
|
Qun Rong, Kai Zhong, He Huang, Chuanzhang Li, Chaolan Zhang and Xinyu Nong
|
|
|
|
|
Natalia Kryvinska and Lukas Bickel
|
|
|
|
|
Katyayani Tatiparti, Mohd Ahmar Rauf, Samaresh Sau and Arun K. Iyer
|
|
|
|
|
Josefa Morales-Morales, Miguel A. Rivera-Cruz, Pedro Cruz-Alcantar, Horacio Bautista Santos, Ilse Cervantes-Camacho and Vladimir A. Reyes Herrera
|
|
|
|
|
Dokkyun Yi, Jaehyun Ahn and Sangmin Ji
|
|
|
|
|
Roberto Algarín and Antonio Bula
|
|
|
|
|
Luis O. Polanco Vásquez, Víctor M. Ramírez and Kary Thanapalan
|
|
|
|
|
Isadora M. Garcia, Vicente C. B. Leitune, Maria S. Ibrahim, Mary Anne S. Melo, Vicente Faus Matoses, Salvatore Sauro and Fabrício M. Collares
|
|
|
|
|
Aayush Madan, Stephanie Hui Kit Yap, Varghese Paulose, Wonkeun Chang, Perry Ping Shum and Jianzhong Hao
|
|
|
|
|
Giovanni Maira, Antonio M. Chiarelli, Stefano Brafa, Sebania Libertino, Giorgio Fallica, Arcangelo Merla and Salvatore Lombardo
|
|
|
|
|
Panagiotis Oikonomou and Stylianos Pappas
|
|
|
|
|
Kotaro Tadano, Yasumasa Ishida and Hisami Takeishi
|
|
|
|
|
Wei Liu, LinLin Ci and LiPing Liu
|
|
|
|
|
Hye-Ji Oh, Paul Henning Krogh, Hyun-Gi Jeong, Gea-Jae Joo, Ihn-Sil Kwak, Sun-Jin Hwang, Jeong-Soo Gim, Kwang-Hyeon Chang and Hyunbin Jo
|
|
|
|
|
Katelyn Skornia, Steven I. Safferman, Laura Rodriguez-Gonzalez and Sarina J. Ergas
|
|
|
|
|
Tarek Berghout, Leïla-Hayet Mouss, Ouahab Kadri, Lotfi Saïdi and Mohamed Benbouzid
|
|
|
|
|
|
Fei Ren, Ansheng Li, Guiqin Shi, Xiaoling Wu and Ning Wang
|
|
|
|
|
Seyed Soheil Mousavi Ajarostaghi, Kurosh Sedighi, Mojtaba Aghajani Delavar and Sébastien Poncet
|
|
|