|
|
Weiqiu Zhong, Wuxu Li, Tao Yang, Deming Liu and Lintao Li
|
|
|
|
|
Mohamed Elsayed Elsobeiey
|
|
|
|
|
Filipe Galiforni-Silva, Kathelijne M. Wijnberg and Suzanne J. M. H. Hulscher
|
|
|
|
|
Ji-Seok Hong, Jae-Hong Moon and Taekyun Kim
|
|
|
|
|
Jasna Prpic-Or?ic, Marko Valcic and Zoran Carija
|
|
|
|
|
Valeria Specchia, Eftychia Tzafesta, Gabriele Marini, Salvatore Scarcella, Simona D?Attis and Maurizio Pinna
|
|
|
|
|
Ana Picado, Joana Mendes, Rui Ruela, João Pinheiro and João Miguel Dias
|
|
|
|
|
Garima Kulshreshtha, Maxwell T. Hincke, Balakrishnan Prithiviraj and Alan Critchley
|
|
|
|
|
Yannis Androulidakis, Vassiliki Kourafalou, Lars Robert Hole, Matthieu Le Hénaff and HeeSook Kang
|
|
|
|
|
Damien Sous, Bruno Castelle, Arthur Mouragues and Philippe Bonneton
|
|
|
|
|
Adriana González-Silvera, Eduardo Santamaría-del-Ángel, Víctor Camacho-Ibar, Jorge López-Calderón, Jonatan Santander-Cruz and Alfredo Mercado-Santana
|
|
|
|
|
Giuseppa Ancione, Nicola Paltrinieri and Maria Francesca Milazzo
|
|
|
|
|
Maria Francesca Bruno, Alessandra Saponieri, Matteo Gianluca Molfetta and Leonardo Damiani
|
|
|
|
|
Jeho Hwang and Sihyun Kim
|
|
|
|
|
Xiuyuan Wang, Zongyu Chang, Zhongqiang Zheng, Jiakun Zhang, Zhanxia Feng and Guiqiao Lu
|
|
|
|
|
Fareha Hilaluddin, Fatimah Md. Yusoff and Tatsuki Toda
|
|
|
|
|
Oleksandr Sapronov, Pavlo Maruschak, Vitalii Sotsenko, Natalia Buketova, Antonio Bertem Da Gloria De Deus, Anna Sapronova and Olegas Prentkovskis
|
|
|
|
|
Weizhi Wang, Arun Kamath, Tobias Martin, Csaba Pákozdi and Hans Bihs
|
|
|
|
|
Rigoberto Guardado-France, Markes E. Johnson, Jorge Ledesma-Vázquez, Miguel A. Santa Rosa-del Rio and Ángel R. Herrera-Gutiérrez
|
|
|
|
|
Tongsheng Wang, Tiezhi Sun, Cong Wang, Chang Xu and Yingjie Wei
|
|
|
|
|
Imanol Touzon, Vincenzo Nava, Borja de Miguel and Victor Petuya
|
|
|
|
|
I-Fan Tseng, Chi-Shian You and Chia-Cheng Tsai
|
|
|
|
|
Yuyi Hu, Weizeng Shao, Yongliang Wei and Juncheng Zuo
|
|
|
|
|
Giada Kyaw Oo D?Amore, Alberto Marinò and Jan Ka?par
|
|
|
|
|
Babette Scheres and Holger Schüttrumpf
|
|
|
|
|
Andrija Ljulj and Vedran Slapnicar
|
|
|
|
|
Toni Bielic, Jelena Culin, Igor Poljak and Josip Orovic
|
|
|
|
|
Angus Gray-Stephens, Tahsin Tezdogan and Sandy Day
|
|
|
|
|
Artur Siqueira Nóbrega de Freitas, Alexander Alfonso Alvarez, Roberto Ramos, Jr. and Ettore Apolonio de Barros
|
|
|
|
|
|
Xiang Zhou, Ossama Abdelkhalik and Wayne Weaver
|
|
|
|
|
Bo Zhang, Zhi-quan Shang, Tao Wang and Zhuo Wang
|
|
|
|
|
Garima Kulshreshtha, Alan Critchley, Bruce Rathgeber, Glenn Stratton, Arjun H. Banskota, Jeff Hafting and Balakrishnan Prithiviraj
|
|
|
|
|
Mario Maiolo, Riccardo Alvise Mel and Salvatore Sinopoli
|
|
|
|
|
Menashe Bitan, Ehud Galili, Ehud Spanier and Dov Zviely
|
|
|
|
|
Tam Thi Trinh, Charitha Pattiaratchi and Toan Bui
|
|
|
|
|
Jie Dong, Leiping Xue, Kaiyu Cheng, Jian Shi and Chi Zhang
|
|
|
|
|
Hsien Hua Lee, Thung-Yeh Wu, Chung-You Lin and Yung-Fang Chiu
|
|
|
|
|
Gangfeng Wu, Ying-Tien Lin, Ping Dong and Kefeng Zhang
|
|
|
|
|
Giuseppe Giorgi, Josh Davidson, Giuseppe Habib, Giovanni Bracco, Giuliana Mattiazzo and Tamás Kalmár-Nagy
|
|
|
|
|
Vladimir Zalesny, Valeriy Agoshkov, Victor Shutyaev, Eugene Parmuzin and Natalia Zakharova
|
|
|
|
|
Jiahao Wang, Kefeng Mao, Xi Chen and Kelan Zhu
|
|
|
|
|
So-Sun Kim, David Nahm-Joon Kim, Chang-Ju Lee, Hae-Kyun Yoo, Soon-Gyu Byun, Hyun-Jeong Lim, Jin Choi and Jang-Su Park
|
|
|
|
|
Uk-Jae Lee, Ki-Seong Hyeong and Hong-Yeon Cho
|
|
|
|
|
Jesús Alvite-Castro, José A. Orosa, Diego Vergara, Ángel M. Costa and Rebeca Bouzón
|
|
|
|
|
Donatella Dominici and Sara Zollini
|
|
|
|
|
Taekyun Kim and Jae-Hong Moon
|
|
|
|
|
Joo Myun Park, Ralf Riedel, Hyun Hee Ju and Hee Chan Choi
|
|
|
|
|
Pedro Almeida Vinagre, Teresa Simas, Erica Cruz, Emiliano Pinori and Johan Svenson
|
|
|
|
|
Nicola Petacco and Paola Gualeni
|
|
|
|
|
Yunqi Ma, Chang-Joo Lee, So-Sun Kim, David Nahm-Joon Kim, Bo-Hye Nam, Young-Ok Kim, Cheul-Min An and Jang-Su Park
|
|
|
|
|
Jeremias Tilander, Matthew Patey and Spyros Hirdaris
|
|
|
|
|
William Voorberg and Reinout Van der Veer
|
|
|
|
|
Suchun Yang, Junwei Liu, Ankit Garg and Mingyi Zhang
|
|
|
|
|
Vera M. van Bergeijk, Jord J. Warmink and Suzanne J. M. H. Hulscher
|
|
|
|
|
Evgeny A. Pakhomov, Leonid K. Pshenichnov, Anatoly Krot, Valery Paramonov, Ilia Slypko and Pavel Zabroda
|
|
|
|
|
Francesco Gallerano, Federica Palleschi and Benedetta Iele
|
|
|
|
|
Nedeleg Bigi, Kostia Roncin, Jean-Baptiste Leroux and Yves Parlier
|
|
|
|
|
Tengfei Wang, Qing Wu, Mihai A. Diaconeasa, Xinping Yan and Ali Mosleh
|
|
|
|
|
Shannon Nudds, Youyu Lu, Simon Higginson, Susan P. Haigh, Jean-Philippe Paquin, Mitchell O?Flaherty-Sproul, Stephanne Taylor, Hauke Blanken, Guillaume Marcotte, Gregory C. Smith, Natacha B. Bernier, Phillip MacAulay, Yongsheng Wu, Li Zhai, Xianmin Hu, Jérôme Chanut, Michael Dunphy, Frédéric Dupont, David Greenberg, Fraser J. M. Davidson and Fred Pageadd Show full author list remove Hide full author list
|
|
|
|
|
Momoka Nagamine, Magdalena Osial, Krystyna Jackowska, Pawel Krysinski and Justyna Widera-Kalinowska
|
|
|
|
|
Sergej Antonello Sirigu, Ludovico Foglietta, Giuseppe Giorgi, Mauro Bonfanti, Giulia Cervelli, Giovanni Bracco and Giuliana Mattiazzo
|
|
|
|
|
Tatyana A. Kuznetsova, Boris G. Andryukov, Natalia N. Besednova, Tatyana S. Zaporozhets and Andrey V. Kalinin
|
|
|
|
|
Ivana Andelic, Romana Roje-Busatto, Ivana Ujevic, Nenad Vuletic and Slavica Matijevic
|
|
|
|
|
M. I. Lamas and C. G. Rodriguez
|
|
|
|
|
Shyang-Woei Lin, Chia-Feng Yen, Chih-Hsin Chang, Li-Jin Wang and Hung-Ju Shih
|
|
|
|
|
Evgeny I. Veremey, Sergei V. Pogozhev and Margarita V. Sotnikova
|
|
|
|
|
Yongcheng Li, Jianxin Hu, Qiuzhuo Zhao, Ziying Pan and Zheng Ma
|
|
|
|
|
Chang Liu, Yan Jia, Yaprak Onat, Alejandro Cifuentes-Lorenzen, Amin Ilia, Grant McCardell, Todd Fake and James O?Donnell
|
|
|
|
|
Geert Kapsenberg, Clève Wandji, Bulent Duz and Sungeun (Peter) Kim
|
|
|