|
|
Tae-Rim Kim, Min-Su Kim, Tae Sik Goh, Jung Sub Lee, Yun Hak Kim, Seog-Young Yoon and Chi-Seung Lee
|
|
|
|
|
Dinh-Hieu Vu, Hoang-Bac Bui, Bahareh Kalantar, Xuan-Nam Bui, Dinh-An Nguyen, Qui-Thao Le, Ngoc-Hoan Do and Hoang Nguyen
|
|
|
|
|
Fabian Thornton, Michael Döllinger, Stefan Kniesburges, David Berry, Christoph Alexiou and Anne Schützenberger
|
|
|
|
|
Jiangbo Luo, Yongpeng Wu, Yunna Sun, Guilian Wang, Yanmei Liu, Xiaolin Zhao and Guifu Ding
|
|
|
|
|
Cheng-Jen Chen, Pei-Kwei Tsay, Shiu-Feng Huang, Po-Hsiang Tsui, Wan-Ting Yu, Tse-Hwa Hsu, Jennifer Tai and Dar-In Tai
|
|
|
|
|
Yosoon Choi, Jangwon Suh and Sung-Min Kim
|
|
|
|
|
Juan He, Susu Zhu, Bingquan Chu, Xiulin Bai, Qinlin Xiao, Chu Zhang and Jinyan Gong
|
|
|
|
|
John Kyriakopoulos, Eleana Kordouli, Kyriakos Bourikas, Christos Kordulis and Alexis Lycourghiotis
|
|
|
|
|
Shanhai Jin, Xiaogang Xiong, Dejin Zhao, Changfu Jin and Motoji Yamamoto
|
|
|
|
|
Mohammad Ali Humayun, Ibrahim A. Hameed, Syed Muslim Shah, Sohaib Hassan Khan, Irfan Zafar, Saad Bin Ahmed and Junaid Shuja
|
|
|
|
|
He Yin, Keming Mao, Jianzhe Zhao, Huidong Chang, Dazhi E and Zhenhua Tan
|
|
|
|
|
Qi Wu and Chang-Myung Lee
|
|
|
|
|
Muhammad Akbar Malik, Manas Sarkar, Shilang Xu and Qinghua Li
|
|
|
|
|
|
Shijun Xie, Yu Zhang, Huaiyuan Yang, Hao Yu, Zhou Mu, Chenmeng Zhang, Shupin Cao, Xiaoqing Chang and Ruorong Hua
|
|
|
|
|
Qiang Wang, Yang Yue, Jian Yao and Jon Anderson
|
|
|
|
|
Sen Han, Mengmei Liu, Weigong Shang, Xiang Qi, Zhuang Zhang and Shihao Dong
|
|
|
|
|
Zhixin Yu and Yingfang Zhou
|
|
|
|
|
Sungroul Kim, Sujung Park and Jeongeun Lee
|
|
|
|
|
Oleksandr Skrylnyk, Emilie Courbon, Nicolas Heymans and Marc Frère
|
|
|
|
|
Qifan Xue, Xuanpeng Li, Dong Wang and Weigong Zhang
|
|
|
|
|
Rafal Piotrowski and Andrzej Szychowski
|
|
|
|
|
Lifei Wei, Ziran Yuan, Yanfei Zhong, Lanfang Yang, Xin Hu and Yangxi Zhang
|
|
|
|
|
Sumei Liu, Hanshan Ding, Luc Taerwe and Wouter De Corte
|
|
|
|
|
Kai-Jun Yuan and André D Bandrauk
|
|
|
|
|
Chi-Tho Cao, Van-Phu Do and Byung-Ryong Lee
|
|
|
|
|
Yadong Yang, Xiaofeng Wang, Quan Zhao and Tingting Sui
|
|
|
|
|
Styliani Papatzani and Kevin Paine
|
|
|
|
|
Yinyan Chen, Peng Jin, Zhiwen Cui, Tao Xu, Ruojin Zhao and Zhanwang Zheng
|
|
|
|
|
Chiara Bedon and Marco Fasan
|
|
|
|
|
Jung-Ho Kim, Jong-Hyun Sung, Chan-Soo Jeon, Sae-Hyun Lee and Han-Soo Kim
|
|
|
|
|
Takao Sato, Itaru Hayashi, Yohei Horibe, Ramon Vilanova and Yasuo Konishi
|
|
|
|
|
Hongxia Liu, Xinxin Feng, Xin Ma, Jinzhuo Xie and Chi He
|
|
|
|
|
Aurelio Muñoz-Rubio, David Bienvenido-Huertas, Francisco Javier Bermúdez-Rodríguez and Manuel Tornell-Barbosa
|
|
|
|
|
Hui Liu, Shanjun Mao, Mei Li and Shuangyong Wang
|
|
|
|
|
Sibel Arslan and Celal Ozturk
|
|
|
|
|
Bong-Ho Cho, Jae-Sub Lee, Hongjin Kim and Dae-Jin Kim
|
|
|
|
|
Zhi-Peng Zhang, Yasuo Kudo, Tetsuya Murai and Yong-Gong Ren
|
|
|
|
|
Kaida Dai, Han Liu, Pengwan Chen, Baoqiao Guo, Dalin Xiang and Jili Rong
|
|
|
|
|
Ahmed A. Ibrahim, Ashraf Amin, Ahmed S. Al-Fatesh, Nadavala Siva Kumar, Samsudeen Olajide Kasim, Abdulrhman S. Al-Awadi, Ahmed M. El-Toni, Ahmed Elhag Abasaeed and Anis H. Fakeeha
|
|
|
|
|
Er Shi, Farkhondeh Jabari, Amjad Anvari-Moghaddam, Mousa Mohammadpourfard and Behnam Mohammadi-ivatloo
|
|
|
|
|
|
Biqiang Jiang, Zhen Hao, Dingyi Feng, Kaiming Zhou, Lin Zhang and Jianlin Zhao
|
|
|
|
|
Tae Woo Hwang, Young Yun Woo, Sang Wook Han and Young Hoon Moon
|
|
|
|
|
Dongwoo Nam, Miyeon Kwon, Juhea Kim and Bummo Ahn
|
|
|
|
|
Christoph Gielisch, Karl-Peter Fritz, Anika Noack and André Zimmermann
|
|
|
|
|
Nam-Gyoon Kim and Beom-Su Kim
|
|
|
|
|
Daria Kurakina, Mikhail Kirillin, Valeriya Perekatova, Vladimir Plekhanov, Anna Orlova, Ekaterina Sergeeva, Aleksandr Khilov, Anastasiya Nerush, Pavel Subochev, Srivalleesha Mallidi, Ilya Turchin and Tayyaba Hasan
|
|
|
|
|
Fatemeh Mohammadi and Jonathan Kofman
|
|
|
|
|
Tiantian Huang, Hui Jiang, Zhuoyang Zou, Lingyun Ye and Kaichen Song
|
|
|
|
|
Shiplu Sarker, Jacob J. Lamb, Dag R. Hjelme and Kristian M. Lien
|
|
|
|
|
Hao-Kai Peng, Yanting Wang, Ting-Ting Li, Ching-Wen Lou, Qi He and Jia-Horng Lin
|
|
|
|
|
Alessandro Dell?Era, Francesca A. Scaramuzzo, Marco Stoller, Carla Lupi, Marco Rossi, Daniele Passeri and Mauro Pasquali
|
|
|
|
|
Ramón de la Rosa, Albano Carrera, Alonso Alonso, Benito Peñasco-Martín, Angel Gil-Agudo and Evaristo J. Abril
|
|
|
|
|
Yuan-Kang Wu, Wen-Chin Wu and Jyun-Jie Zeng
|
|
|
|
|
Changfeng Fu, Zhijie Sun, Lianfu Han, Chao Liu, Tao Sun and Paul K. Chu
|
|
|
|
|
Hai Van Pham, Farzin Asadi, Nurettin Abut and Ismet Kandilli
|
|
|
|
|
Yan Zhang, Jinxiao Wen, Guanshu Yang, Zunwen He and Jing Wang
|
|
|
|
|
Abdul Ali, Jongwon Yun, Herman Jalli Ng, Dietmar Kissinger, Franco Giannini and Paolo Colantonio
|
|
|
|
|
Bo Li, Dayuan Zhang, Jixu Liu, Yifu Tian, Qiang Gao and Zhongshan Li
|
|
|
|
|
Masato Morita, Shigeyuki Yamada, Tomohiro Agou, Toshio Kubota and Tsutomu Konno
|
|
|
|
|
Mingjian Sun, Depeng Hu, Wenxue Zhou, Yang Liu, Yawei Qu and Liyong Ma
|
|
|
|
|
Yuta Takatsu, Sharon Y. L. Lau, Li Li and Yasuyuki Hashidoko
|
|
|
|
|
|
Federica Vurchio, Pietro Ursi, Francesco Orsini, Andrea Scorza, Rocco Crescenzi, Salvatore A. Sciuto and Nicola P. Belfiore
|
|
|
|
|
Shuangyi Wang, Richard James Housden, Yohan Noh, Anisha Singh, Lukas Lindenroth, Hongbin Liu, Kaspar Althoefer, Joseph Hajnal, Davinder Singh and Kawal Rhode
|
|
|
|
|
JoungDu Shin, SangWon Park and SunIl Lee
|
|
|
|
|
Yongsoo Kim, Sungwon Ju, MinJu Kim, Minsu Park, Sangho Jun and Jinsoo Ahn
|
|
|
|
|
|
Kyo-Seung Keum, Young-Mi Park and Jae-Hoon Choi
|
|
|
|
|
Oves Badami, Cristina Medina-Bailon, Salim Berrada, Hamilton Carrillo-Nunez, Jaeyhun Lee, Vihar Georgiev and Asen Asenov
|
|
|
|
|
Zhi-Peng Zhang, Yasuo Kudo, Tetsuya Murai and Yong-Gong Ren
|
|
|
|
|
Chia-Nan Wang, Po-Chih Chiu, I-Fang Cheng and Ying-Fang Huang
|
|
|
|
|
Hseng-Tsong Wang, Chi-Feng Chen and Sien Chi
|
|
|
|
|
Xiao Liu, Fan Yang, Maokun Li and Shenheng Xu
|
|
|
|
|
Lin Zhao, Yipeng Wang and Jianhua Cheng
|
|
|
|
|
Zhen Qu, Ivan B. Djordjevic and Jon Anderson
|
|
|
|
|
Yongqiang Duan, Chengdong Wang, Yong Chen and Peisen Liu
|
|
|
|
|
Ziyang Li, Pei-Luen Patrick Rau and Dinglong Huang
|
|
|
|
|
Viet-Khoa Vo-Ho, Quoc-An Luong, Duy-Tam Nguyen, Mai-Khiem Tran and Minh-Triet Tran
|
|
|
|
|
Kaiying Luo, Wanhua Wu, Sihang Xie, Yasi Jiang, Shengzu Liao and Donghuan Qin
|
|
|
|
|
Mohammad Shahidul Islam, Mohammad Tariqul Islam, Ali F. Almutairi, Gan Kok Beng, Norbahiah Misran and Nowshad Amin
|
|
|
|
|
Przemyslaw Hawro, Tadeusz Kwater, Robert Pekala and Boguslaw Twaróg
|
|
|
|
|
Xuehui Chen, Xiang Li, Chao Wu, Yuping Ma, Yao Zhang, Lei Huang and Wei Liu
|
|
|
|
|
|
Xiaoming Huang, Dong Zhou and Weizong Xu
|
|
|
|
|
Kai Feng, Xitian Pi, Hongying Liu and Kai Sun
|
|
|
|
|
Bozena Hola and Mariusz Szóstak
|
|
|
|
|
M. M. Sarafraz, Iskander Tlili, Mohammad Abdul Baseer and Mohammad Reza Safaei
|
|
|
|
|
Zheng Li, Anbo Ming, Wei Zhang, Tao Liu, Fulei Chu and Yin Li
|
|
|