|
|
Carlo Giudicianni, Mohammed N. Assaf, Sara Todeschini and Enrico Creaco
|
|
|
|
|
Gaige Swanson, Jeff B. Langman, Andrew W. Child, Frank M. Wilhelm and James G. Moberly
|
|
|
|
|
Menwagaw T. Damtie, Marshet B. Jumber, Fasikaw A. Zimale and Seifu A. Tilahun
|
|
|
|
|
|
Mohamed Elsayed Gabr, Nadhir Al-Ansari, Ali Salem and Ahmed Awad
|
|
|
|
|
Katerina Mazi, Antonis D. Koussis, Spyridon Lykoudis, Basil E. Psiloglou, Georgios Vitantzakis, Nikolaos Kappos, Dimitrios Katsanos, Evangelos Rozos, Ioannis Koletsis and Theodora Kopania
|
|
|
|
|
Zaved Khan, Ataur Rahman and Fazlul Karim
|
|
|
|
|
Wenzhao Li, Dongfeng Li and Zheng N. Fang
|
|
|
|
|
Bahram Malekmohammadi, Cintia Bertacchi Uvo, Negar Tayebzadeh Moghadam, Roohollah Noori and Soroush Abolfathi
|
|
|
|
|
Yakob Umer, Victor Jetten, Janneke Ettema and Gert-Jan Steeneveld
|
|
|
|
|
Zavi?a ?imac, Nina Loncar and Sanja Faivre
|
|
|
|
|
Ali Eliawa, Asli Numanoglu Genç, Hakan Tora and Hadi Hakan Maras
|
|
|
|
|
Francesco Maria De Filippi and Giuseppe Sappa
|
|
|
|
|
Olga Druzhinina, Maxim Napreenko, Tatiana Napreenko-Dorokhova, Alexandra Golyeva and Leyla Bashirova
|
|
|
|
|
Tiffany A. Aldworth, Michele L. W. Toucher, Alistair D. Clulow and Anthony M. Swemmer
|
|
|
|
|
Radu Drobot, Aurelian Florentin Draghia, Nicolai Sîrbu and Cristian Dinu
|
|
|
|
|
Ravindu Panditharathne, Miyuru B. Gunathilake, Imiya M. Chathuranika, Upaka Rathnayake, Mukand S. Babel and Manoj K. Jha
|
|
|
|
|
Saulo Folharini, António Vieira, António Bento-Gonçalves, Sara Silva, Tiago Marques and Jorge Novais
|
|
|
|
|
N?da Jocelyne Maryse Christine Amichiatchi, Gneneyougo Emile Soro, Jean Hounkpè, Tie Albert Goula Bi and Agnidé Emmanuel Lawin
|
|
|
|
|
|
Nadezhda Popova, Grigoriy Artemiev, Inga Zinicovscaia, Nikita Yushin, Ludmila Demina, Kirill Boldyrev, Denis Sobolev and Alexey Safonov
|
|
|
|
|
Laura Ducci, Pietro Rizzo, Riccardo Pinardi, Augusto Solfrini, Alessandro Maggiali, Mattia Pizzati, Fabrizio Balsamo and Fulvio Celico
|
|
|
|
|
Karl Payne, Peter Chami, Ivanna Odle, David Oscar Yawson, Jaime Paul, Anuradha Maharaj-Jagdip and Adrian Cashman
|
|
|
|
|
Francesco Granata, Fabio Di Nunno, Mohammad Najafzadeh and Ibrahim Demir
|
|
|