|
|
Guoqing Wang, Jianyun Zhang and Qinli Yang
|
|
|
|
|
Qiutong Jin, Jutao Zhang, Mingchang Shi and Jixia Huang
|
|
|
|
|
Shang-Shu Shih, Shang-Shang Hong and Tsang-Jung Chang
|
|
|
|
|
Miguel Ángel López Zavala, Ricardo Castillo Vega and Rebeca Andrea López Miranda
|
|
|
|
|
Paolo Reggiani, Gabriele Coccia and Biswajit Mukhopadhyay
|
|
|
|
|
Jeng-Wen Lin, Chih-Wei Huang and Yin-Sung Hsu
|
|
|
|
|
Joshua K. Adkins, Christopher D. Barton, Scott Grubbs, Jeffrey W. Stringer and Randall K. Kolka
|
|
|
|
|
Robert Jubach and A. Sezin Tokar
|
|
|
|
|
Murali Krishna Gumma, Birhanu Zemadim Birhanu, Irshad A. Mohammed, Ramadjita Tabo and Anthony M. Whitbread
|
|
|
|
|
F. Javier Martínez-Solano, Pedro L. Iglesias-Rey, Juan G. Saldarriaga and Daniel Vallejo
|
|
|
|
|
D. Clay Barrett and Amy E. Frazier
|
|
|
|
|
Mariana Simão, Jesus Mora-Rodriguez and Helena M. Ramos
|
|
|
|
|
Vu Duy Vinh, Sylvain Ouillon, Nguyen Van Thao and Nguyen Ngoc Tien
|
|
|
|
|
Alfonso Expósito and Julio Berbel
|
|
|
|
|
Maksud Bekchanov and John P. A. Lamers
|
|
|
|
|
Ottfried Dietrich, Susanne Schweigert, Jörg Steidl and Gunnar Lischeid
|
|
|
|
|
Haoxin Li, Dongguo Shao, Baoli Xu, Shu Chen, Wenquan Gu and Xuezhi Tan
|
|
|
|
|
Mia Øhlenschlæger, Sarah C.B. Christensen, Henrik Bregnhøj and Hans-Jørgen Albrechtsen
|
|
|
|
|
Yi Ji, Xiaohui Lei, Siyu Cai and Xu Wang
|
|
|
|
|
Latisha Mapp, Yildiz Chambers, Prisca Takundwa, Vincent R. Hill, Chandra Schneeberger, Jackie Knee, Malik Raynor, Patricia Klonicki, Kenneth Miller, Misty Pope and Nina Hwang
|
|
|
|
|
Jonathan T. Barge and Hatim O. Sharif
|
|
|
|
|
Rashid Mahmood and Shaofeng Jia
|
|
|
|
|
Marzieh Motallebi, Caela O?Connell, Dana L. Hoag and Deanna L. Osmond
|
|
|
|
|
Peter Nichols, Terry Lucke, Darren Drapper and Chris Walker
|
|
|
|
|
|
Hyon Wook Ji and Sang-Il Lee
|
|
|
|
|
Chao Xue, Peishi Qi, Mengsha Li and Yunzhi Liu
|
|
|
|
|
James H. Roberts, Gregory B. Anderson and Paul L. Angermeier
|
|
|
|
|
Magaly Koch and Thomas M. Missimer
|
|
|
|
|
Jian-Hao Hong, Wen-Dar Guo, Yee-Meng Chiew and Cheng-Hsin Chen
|
|
|
|
|
Jianhua Wang, Baodeng Hou, Dachuan Jiang, Weihua Xiao, Yongxiang Wu, Yong Zhao, Yuyan Zhou, Chongshan Guo and Gaoxu Wang
|
|
|
|
|
Cheng-Li Cheng, Jr-Jie Peng, Ming-Chin Ho, Wan-Ju Liao and Szu-Jen Chern
|
|
|
|
|
Tafadzwanashe Mabhaudhi, Sylvester Mpandeli, Amos Madhlopa, Albert T. Modi, Gerhard Backeberg and Luxon Nhamo
|
|
|
|
|
Modesto Pérez-Sánchez, Francisco Javier Sánchez-Romero, Helena M. Ramos and P. Amparo López-Jiménez
|
|
|
|
|
Soheil Fatehi Pouladi, Bruce C. Anderson, Brent Wootton and Lloyd Rozema
|
|
|
|
|
Allyson Beall King and Melanie Thornton
|
|
|
|
|
Warish Ahmed, Bridie Hughes and Valerie J. Harwood
|
|
|
|
|
Zbigniew Walczak, Mariusz Sojka, Rafal Wrózynski and Ireneusz Laks
|
|
|
|
|
Karl Havens, Hans Paerl, Edward Phlips, Mengyuan Zhu, John Beaver and Akeapot Srifa
|
|
|
|
|
Lucila Candela, Karim Tamoh, Gonzalo Olivares and Manuel Gómez
|
|
|
|
|
Fan Yang, Fenghua An, Hongyuan Ma, Zhichun Wang, Xia Zhou and Zhijun Liu
|
|
|
|
|
A. Ertug Ercin and Arjen Y. Hoekstra
|
|
|
|
|
Isabel Flores-Montoya, Álvaro Sordo-Ward, Luis Mediero and Luis Garrote
|
|
|
|
|
Julia Baird, Ryan Plummer, Ryan Bullock, Diane Dupont, Tim Heinmiller, Marilyne Jollineau, Wendee Kubik, Steven Renzetti and Liette Vasseur
|
|
|
|
|
Aijun Guo, Jianxia Chang, Yimin Wang and Qiang Huang
|
|
|
|
|
Jac Van der Gun, Alice Aureli and Andrea Merla
|
|
|
|
|
Hui Tao, Thomas Fischer, Yan Zeng and Klaus Fraedrich
|
|
|
|
|
Yunyun Li, Jianxia Chang, Yimin Wang, Wenting Jin and Aijun Guo
|
|
|
|
|
Zakir Bekturganov, Kamshat Tussupova, Ronny Berndtsson, Nagima Sharapatova, Kapar Aryngazin and Maral Zhanasova
|
|
|
|
|
Weixin Duan, Shenglian Guo, Jun Wang and Dedi Liu
|
|
|
|
|
Jens Arle, Volker Mohaupt and Ingo Kirst
|
|
|