|
|
Maria Tsourma, Alexandros Zamichos, Efthymios Efthymiadis, Anastasios Drosou and Dimitrios Tzovaras
|
|
|
|
|
Minda Hu, Ashwin Rao, Mayank Kejriwal and Kristina Lerman
|
|
|
|
|
Basel Barakat, Ahmad Taha, Ryan Samson, Aiste Steponenaite, Shuja Ansari, Patrick M. Langdon, Ian J. Wassell, Qammer H. Abbasi, Muhammad Ali Imran and Simeon Keates
|
|
|
|
|
Konstantinos Sikelis, George E. Tsekouras and Konstantinos Kotis
|
|
|
|
|
Jari Jussila, Anu Helena Suominen, Atte Partanen and Tapani Honkanen
|
|
|
|
|
Romy Müller, Franziska Kessler, David W. Humphrey and Julian Rahm
|
|
|
|
|
Fareed Ud Din, David Paul, Joe Ryan, Frans Henskens and Mark Wallis
|
|
|
|
|
Andrei Butnaru, Alexios Mylonas and Nikolaos Pitropakis
|
|
|
|
|
Adina Cretan, Cristina Nica, Carlos Coutinho, Ricardo Jardim-Goncalves and Ben Bratu
|
|
|
|
|
Raúl Rodríguez-Ferrándiz, Cande Sánchez-Olmos, Tatiana Hidalgo-Marí and Estela Saquete-Boro
|
|
|
|
|
Josué Padilla-Cuevas, José A. Reyes-Ortiz and Maricela Bravo
|
|
|
|
|
Simón Peña-Fernández, Miguel Ángel Casado-del-Río and Daniel García-González
|
|
|
|
|
Yaqin Song, Hong Ni and Xiaoyong Zhu
|
|
|
|
|
Traian Mihai Popescu, Alina Madalina Popescu and Gabriela Prostean
|
|
|
|
|
Yanbo Chen, Jingsha He, Wei Wei, Nafei Zhu and Cong Yu
|
|
|
|
|
Somdip Dey, Amit Kumar Singh and Klaus McDonald-Maier
|
|
|
|
|
Alessandro Massaro, Daniele Giannone, Vitangelo Birardi and Angelo Maurizio Galiano
|
|
|
|
|
Ghadah Aldabbagh, Nikos Dimitriou, Samar Alkhuraiji and Omaimah Bamasag
|
|
|
|
|
Louis Shekhtman and Erez Waisbard
|
|
|
|
|
Matthew Spradling, Jeremy Straub and Jay Strong
|
|
|
|
|
Cristina Sánchez-Romero and Eva María Muñoz-Jiménez
|
|
|
|
|
William Villegas-Ch., Milton Roman-Cañizares, Santiago Sánchez-Viteri, Joselin García-Ortiz and Walter Gaibor-Naranjo
|
|
|
|
|
Francesco Contu, Andrea Demontis, Stefano Dessì, Marco Muscas and Daniele Riboni
|
|
|
|
|
Traianos-Ioannis Theodorou, Alexandros Zamichos, Michalis Skoumperdis, Anna Kougioumtzidou, Kalliopi Tsolaki, Dimitris Papadopoulos, Thanasis Patsios, George Papanikolaou, Athanasios Konstantinidis, Anastasios Drosou and Dimitrios Tzovaras
|
|
|
|
|
Dinara Dikhanbayeva, Akmaral Tokbergenova, Yevgeniy Lukhmanov, Essam Shehab, Zbigniew Pastuszak and Ali Turkyilmaz
|
|
|