|
|
Yann Le Gallo and José Carlos De Dios
|
|
|
|
|
|
Vittorio Scribano, Serafina Carbone and Fabio Carmelo Manuella
|
|
|
|
|
Giuseppe Sappa, Stefania Vitale and Flavia Ferranti
|
|
|
|
|
Neda Darbeheshti, Florian Wöske, Matthias Weigelt, Christopher Mccullough and Hu Wu
|
|
|
|
|
Paola Fermo, Sara Goidanich, Valeria Comite, Lucia Toniolo and Davide Gulotta
|
|
|
|
|
Giuseppe Esposito, Fabio Matano and Marco Sacchi
|
|
|
|
|
Arian Loli and Chiara Bertolin
|
|
|
|
|
Punit Kumar Bhola, Jorge Leandro and Markus Disse
|
|
|
|
|
Jeffrey R. Chiarenzelli, Marian V. Lupulescu, Sean P. Regan and Jared W. Singer
|
|
|
|
|
Marco Delle Rose, Corrado Fidelibus and Paolo Martano
|
|
|
|
|
Jogendra Nath Sarma and Shukla Acharjee
|
|
|
|
|
Louis-César Pasquier, Nassima Kemache, Julien Mocellin, Jean-François Blais and Guy Mercier
|
|
|
|
|
Hubert Chanson and Richard Brown
|
|
|
|
|
Marcelo Cando Jácome and Antonio Martínez-Graña
|
|
|
|
|
Elissavet Dotsika, Dafni Kyropoulou, Vassilios Christaras and Georgios Diamantopoulos
|
|
|
|
|
George L. Guice, Iain McDonald, Hannah S. R. Hughes, Denis M. Schlatter, Kathryn M. Goodenough, John M. MacDonald and John W. Faithfull
|
|
|
|
|
Enrico Miccadei, Cristiano Carabella, Giorgio Paglia and Tommaso Piacentini
|
|
|
|
|
Myriam Belvaux, Kristel Meza-Fajardo, Jaime Abad, Didier Bertil, Agathe Roullé, Santiago Muñoz and Claude Prépetit
|
|
|
|
|
Antonio Prieto-Campos, Pilar Díaz-Cuevas, Miriam Fernandez-Nunez and José Ojeda-Zújar
|
|
|
|
|
Frances Wiig, Michael J. Harrower, Alexander Braun, Smiti Nathan, Joseph W. Lehner, Katie M. Simon, Jennie O. Sturm, John Trinder, Ioana A. Dumitru, Scott Hensley and Terence Clark
|
|
|
|
|
Daniel B. Bung and Daniel Valero
|
|
|
|
|
Manar B. Hasan and Abdul-Sahib T. Al-Madhhachi
|
|
|
|
|
Dario Gioia, Marcello Schiattarella and Salvatore Ivo Giano
|
|
|
|
|
Marc Jolivet, Philippe Boulvais, Laurie Barrier, Cécile Robin, Gloria Heilbronn, Julie Ledoyen, Quentin Ventroux, Yingying Jia, Zhaojie Guo and Elena A. Bataleva
|
|
|
|
|
|
Juan Miguel Guotana, Tomoaki Morishita, Ryoko Yamaguchi, Ikuya Nishio, Akihiro Tamura, Kenichiro Tani, Yumiko Harigane, Kristoffer Szilas and D. Graham Pearson
|
|
|
|
|
Mike Romano, Neil D. L. Clark and Stephen L. Brusatte
|
|
|
|
|
Thilanki Dahigamuwa, Manjriker Gunaratne and Mingyang Li
|
|
|
|
|
Dolev Bashi, Ravit Helled and Shay Zucker
|
|
|