|
|
Yu-Gang Ren, Lei Yang, Yan-Jun Liu, Bao-Hua Liu, Kai-Ben Yu and Jian-Hua Zhang
|
|
|
|
|
Kiriakos Alexiou, Efthimios G. Pariotis, Theodoros C. Zannis and Helen C. Leligou
|
|
|
|
|
Hui Li, Yan Feng, Muk Chen Ong, Xin Zhao and Li Zhou
|
|
|
|
|
Mónica M. Ramalho and Tiago A. Santos
|
|
|
|
|
Kaliyamoorthy Kalidasan, Nabikhan Asmathunisha, Venugopal Gomathi, Laurent Dufossé and Kandasamy Kathiresan
|
|
|
|
|
Kangxuan Chen, Shihao Li, Jianhai Xiang, Amir Sagi and Fuhua Li
|
|
|
|
|
Emiliano Scalercio, Francesco Sangiovanni, Alessandro Gallo and Loris Barbieri
|
|
|
|
|
Cara Rodgveller, Christiane V. Löhr and John A. Dimond
|
|
|
|
|
Pei Xu, Chao Wang, Liyu Ye, Chunyu Guo, Weipeng Xiong and Shen Wu
|
|
|
|
|
David Reiher and Axel Hahn
|
|
|
|
|
Yi Li, Jianpeng Cao and Chaojie Xie
|
|
|
|
|
Huixuan Fu, Dan Meng, Wenhui Li and Yuchao Wang
|
|
|
|
|
Alen Soldo, Igor Glavicic and Marcelo Kovacic
|
|
|
|
|
Jingang Han, Xu Li and Tianhao Tang
|
|
|
|
|
Xinyu An, Ying Chen and Haocai Huang
|
|
|
|
|
Dracos Vassalos and M. P. Mujeeb-Ahmed
|
|
|
|
|
Fahimeh Hadavimoghaddam, Mehdi Ostadhassan, Mohammad Ali Sadri, Tatiana Bondarenko, Igor Chebyshev and Amir Semnani
|
|
|
|
|
Andrea Franceschi, Benedetto Piaggio, Roberto Tonelli, Diego Villa and Michele Viviani
|
|
|
|
|
Hui Chen, Shaofeng Li, Jinbao Song and Hailun He
|
|
|
|
|
Marco Altosole, Flavio Balsamo, Ugo Campora and Luigia Mocerino
|
|
|
|
|
Kailey N. Richard, Kelli Z. Hunsucker, Harrison Gardner, Kris Hickman and Geoffrey Swain
|
|
|
|
|
Qiuwan Shen, Zicheng Shao, Shian Li, Guogang Yang, Jinliang Yuan and Xinxiang Pan
|
|
|
|
|
Sagi Knobler, Daniel Bar, Rotem Cohen and Dan Liberzon
|
|
|
|
|
Héloïse Hamel, Sébastien Lhoumeau, Magnus Wahlberg and Jamileh Javidpour
|
|
|
|
|
Jian Li, Peng Wang, Xiaoyi An, Da Lyu, Ruixuan He and Baoshou Zhang
|
|
|
|
|
Huabin Mao, Yongfeng Qi, Chunhua Qiu, Zhenhua Luan, Xia Wang, Xianrong Cen, Linghui Yu, Shumin Lian and Xiaodong Shang
|
|
|
|
|
Wei Wang, Yanjun Liu, Fagang Bai and Gang Xue
|
|
|
|
|
Shengmao Huang, Haiwen Han, Xiuren Li, Dehai Song, Wenqi Shi, Shufang Zhang and Xianqing Lv
|
|
|
|
|
Céline Labrune, Olivier Gauthier, Anxo Conde, Jacques Grall, Mats Blomqvist, Guillaume Bernard, Régis Gallon, Jennifer Dannheim, Gert Van Hoey and Antoine Grémare
|
|
|
|
|
Roberta Cardozo P. Garcia, Cecília Fernanda F. Craveiro, Caroline V. Bernabé, Maria Aparecida Silva, Paulo Henrique R. Aride, Adriano T. Oliveira, Flávia Regina S. C. Gonçalves, Jones S. Neto, Henrique D. Lavander and Caterina Faggio
|
|
|
|
|
Haitong Xu, Miguel A. Hinostroza and C. Guedes Soares
|
|
|
|
|
|
Rachel Charish, Simon Berrow and Joanne O?Brien
|
|
|
|
|
Joon Sang Park, Zhun Li, Hyun Jung Kim, Ki Hyun Kim, Kyun Woo Lee, Joo Yeon Youn, Kyeong Yoon Kwak and Hyeon Ho Shin
|
|
|
|
|
Syazani Darham, Khadijah Nabilah Mohd Zahri, Azham Zulkharnain, Suriana Sabri, Claudio Gomez-Fuentes, Peter Convey, Khalilah Abdul Khalil and Siti Aqlima Ahmad
|
|
|
|
|
Felix Paul, Tommy Mielke, Carina Schwarz, Jörg Schröder, Tokoloho Rampai, Sebastian Skatulla, Riesna R. Audh, Ehlke Hepworth, Marcello Vichi and Doru C. Lupascu
|
|
|
|
|
Andreia Pereira, Miriam Romagosa, Carlos Corela, Mónica A. Silva and Luis Matias
|
|
|
|
|
Hualong Chen, Yuanqiao Wen, Man Zhu, Yamin Huang, Changshi Xiao, Tao Wei and Axel Hahn
|
|
|
|
|
Konrad Bärfuss, Johannes Schulz-Stellenfleth and Astrid Lampert
|
|
|
|
|
Omneya Ibrahim, Bayoumy Mohamed and Hazem Nagy
|
|
|
|
|
Michele Arienzo, Luciano Ferrara and Marco Trifuoggi
|
|
|
|
|
Min-Kyu Kim, Dong-Jin Park, Yeong-Seok Oh, Jong-Hwa Kim and Jin-Kyu Choi
|
|
|
|
|
Ming Li, Ren Zhang and Kefeng Liu
|
|
|
|
|
Hong Zhang, Xiaolei Liu, Anduo Chen, Weijia Li, Yang Lu and Xingsen Guo
|
|
|
|
|
Fayun Liang, Zewang Zhang, Chen Wang, Xiaoqiang Gu, Yifeng Lin and Wei Yang
|
|
|
|
|
Zhaoqi Yang, Yonghui Cao and Jing Liu
|
|
|
|
|
Yan Li, Jiahong Guo, Xiaomin Guo, Zhiqiang Hu and Yu Tian
|
|
|
|
|
Hyeok Jin, Kideok Do, Sungwon Shin and Daniel Cox
|
|
|
|
|
Euichi Hirose and Noburu Sensui
|
|
|
|
|
Conghuan Le, Jianyu Ren, Kai Wang, Puyang Zhang and Hongyan Ding
|
|
|
|
|
Jaemin Lee, Diego Perrera and Hyun Chung
|
|
|
|
|
Nacera Bennabi, Hocine Menana, Jean-Frederic Charpentier, Jean-Yves Billard and Benoit Nottelet
|
|
|
|
|
Zhan Zhao, Jingtao Liu, Wenlong Ding, Ruiqiang Yang and Gang Zhao
|
|
|
|
|
Chang-Thi Tran, Jen-Yi Chang and Chia-Cheng Tsai
|
|
|
|
|
Pei-Chi Ho, Gwo-Ching Gong, Vladimir Mukhanov and An-Yi Tsai
|
|
|
|
|
Zhiqiang Zhang, Binke Chen and Qingnan Lan
|
|
|
|
|
Michael S. Owens, Stephen P. Kelly, Thomas A. Frankovich, David T. Rudnick, James W. Fourqurean and Jeffrey C. Cornwell
|
|
|
|
|
Shangyan Zou and Ossama Abdelkhalik
|
|
|
|
|
Antonino Cirello, Tommaso Ingrassia, Antonio Mancuso, Vincenzo Nigrelli and Davide Tumino
|
|
|
|
|
Huifang Sun, Yue Lv, Jinbing Ni, Xianyu Jiang and Zhengwei Wang
|
|
|
|
|
Zhanfeng Sun, Weizeng Shao, Wupeng Yu and Jun Li
|
|
|
|
|
Yoon-Jin Ha, Byoung-Jae Park, Yun-Ho Kim and Kang-Su Lee
|
|
|
|
|
Elisa Leone, Nobuhisa Kobayashi, Antonio Francone, Samuele De Bartolo, Davide Strafella, Felice D?Alessandro and Giuseppe Roberto Tomasicchio
|
|
|
|
|
Chunlong Ma, Dongyan Shi, Chao Li, Dongze He, Guangliang Li and Keru Lu
|
|
|
|
|
Huan Wang, Lizhong Wang, Yi Hong, Amin Askarinejad, Ben He and Hualin Pan
|
|
|
|
|
Chun Wang, Guanlin Ye, Xiannan Meng, Yongqi Wang and Chong Peng
|
|
|
|
|
Dor Shefy, Nadav Shashar and Baruch Rinkevich
|
|
|
|
|
Sophie Steinhagen, Swantje Enge, Karin Larsson, Joakim Olsson, Göran M. Nylund, Eva Albers, Henrik Pavia, Ingrid Undeland and Gunilla B. Toth
|
|
|
|
|
Yue Li, Youliang Chen, Wei Shao, Juhui Zhang, Shaoming Liao and Tomas Manuel Fernandez-Steeger
|
|
|
|
|
André Guimarães, Carlos Coelho, Fernando Veloso-Gomes and Paulo A. Silva
|
|
|
|
|
Nikola Andelic, Sandi Baressi ?egota, Ivan Lorencin, Igor Poljak, Vedran Mrzljak and Zlatan Car
|
|
|
|
|
Pilar Díaz-Carrasco, Sergio Croquer, Vahid Tamimi, Jay Lacey and Sébastien Poncet
|
|
|
|
|
Amrtatjuti Vladimirovna Sereda, Yuriy Gennadievich Mikhaylichenko, Petr Yakovlevich Baklanov, Anatoly Nikolaevich Kachur, Andrei Dorofeevich Lappo and Larisa Valentinovna Danilova
|
|
|
|
|
Shaoqing Guo, Junmin Mou, Linying Chen and Pengfei Chen
|
|
|
|
|
Monia Renzi and Cristiana Guerranti
|
|
|
|
|
Ubaldo Cella, Francesco Salvadore, Raffaele Ponzini and Marco Evangelos Biancolini
|
|
|
|
|
Zhao Zhang and Junsheng Ren
|
|
|
|
|
Craig Heatherington, Alistair Grinham, Irene Penesis, Scott Hunter and Remo Cossu
|
|
|
|
|
Du-Song Kim, Hee-Keun Lee, Woo-Jae Seong, Kwang-Hyeon Lee and Hee-Seon Bang
|
|
|
|
|
Mate Baric, David Brcic, Mate Kosor and Roko Jelic
|
|
|
|
|
Walter Leal Filho, Murukesan Krishnapillai, Henry Sidsaph, Gustavo J. Nagy, Johannes M. Luetz, Jack Dyer, Michael Otoara Ha?apio, Peni Hausia Havea, Kushaal Raj, Priyatma Singh, Tom Rogers, Chunlan Li, Monica K. Boodhan, Franziska Wolf, Desalegn Yayeh Ayal and Hossein Azadi
|
|
|
|
|
Inmaculada Rodríguez-Santalla, Alejandro Díez-Martínez and Nuria Navarro
|
|
|
|
|
Hyun Dong Kim and Shin-ichi Aoki
|
|
|
|
|
Francesc Xavier Martínez de Osés, Elisenda Ventura Jariod and Román Belmonte López
|
|
|
|
|
Antoine Marty, Franck Schoefs, Thomas Soulard, Christian Berhault, Jean-Valery Facq, Benoît Gaurier and Gregory Germain
|
|
|
|
|
Jan-Olaf Meynecke and Nikolai Liebsch
|
|
|
|
|
Murugan Ramasamy, Mohammed Abdul Hannan, Yaseen Adnan Ahmed and Arun Kr Dev
|
|
|
|
|
Américo Soares Ribeiro, Carina Lurdes Lopes, Magda Catarina Sousa, Moncho Gomez-Gesteira and João Miguel Dias
|
|
|
|
|
Tafsir Matin Johansson, Dimitrios Dalaklis and Aspasia Pastra
|
|
|
|
|
Matthew Allmark, Rodrigo Martinez, Stephanie Ordonez-Sanchez, Catherine Lloyd, Tim O?Doherty, Grégory Germain, Benoît Gaurier and Cameron Johnstone
|
|
|
|
|
Qi?an Chen, Liu Yu, Qingxuan Yang, Philip Adam Vetter, Hongzhou Xu, Qiang Xie, Huichang Jiang and Zekai Ni
|
|
|
|
|
Mirye Park, Sang Deuk Lee, Hoil Lee, Jin-Young Lee, Daeryul Kwon and Jeong-Min Choi
|
|
|
|
|
Bai-Chuan Tian, Guang-Lei Liu, Zhe Chi, Zhong Hu and Zhen-Ming Chi
|
|
|
|
|
Subhamoy Bhattacharya, Domenico Lombardi, Sadra Amani, Muhammad Aleem, Ganga Prakhya, Sondipon Adhikari, Abdullahi Aliyu, Nicholas Alexander, Ying Wang, Liang Cui, Saleh Jalbi, Vikram Pakrashi, Wei Li, Jorge Mendoza and Nathan Vimalan
|
|
|
|
|
Sompratana Ritphring, Pattrakorn Nidhinarangkoon, Keiko Udo and Hiroaki Shirakawa
|
|
|
|
|
Raphael Zaccone, Ugo Campora and Michele Martelli
|
|
|
|
|
Abdallah Tageldein Mansour, Belal Wagih Allam, Tarek Mohamed Srour, Eglal Ali Omar, Abdel Aziz Mousa Nour and Hala Saber Khalil
|
|
|
|
|
Minghao Wu, Leen De Vos, Carlos Emilio Arboleda Chavez, Vasiliki Stratigaki, Maximilian Streicher and Peter Troch
|
|
|
|
|
Bing Wang, Yixiong He, Weixuan Hu, Junmin Mou, Liling Li, Ke Zhang and Liwen Huang
|
|
|
|
|
Sewon Kim, Sangwoong Yun and Youngjun You
|
|
|
|
|
Rob Schepper, Rafael Almar, Erwin Bergsma, Sierd de Vries, Ad Reniers, Mark Davidson and Kristen Splinter
|
|
|
|
|
Hongrae Park and Sungjun Jung
|
|
|
|
|
Hualing Zhai, Dong-Sheng Jeng and Zhen Guo
|
|
|
|
|
Ming Ju, Xiaodong Xing, Liquan Wang, Feihong Yun, Xiangyu Wang and Hongqian Liao
|
|
|
|
|
Roberta Ferretti, Massimo Caccia, Massimo Coltorti and Roberta Ivaldi
|
|
|
|
|
Qing Pan, Hui-Min Yin and Kwok W. Chow
|
|
|
|
|
Yongshou Yang and Shiliang Fang
|
|
|
|
|
Anna Spinosa, Alex Ziemba, Alessandra Saponieri, Leonardo Damiani and Ghada El Serafy
|
|
|
|
|
Zhuo Liu, Tianhao Tang, Azeddine Houari, Mohamed Machmoum and Mohamed Fouad Benkhoris
|
|
|
|
|
AbdelRahman Salem, Saleh Jalbi and Subhamoy Bhattacharya
|
|
|
|
|
Luca Di Angelo, Francesco Duronio, Angelo De Vita and Andrea Di Mascio
|
|
|
|
|
Robert D. McCauley, Mark G. Meekan and Miles J. G. Parsons
|
|
|
|
|
Qingliang Jiao, Ming Liu, Pengyu Li, Liquan Dong, Mei Hui, Lingqin Kong and Yuejin Zhao
|
|
|
|
|
Su-Hyung Kim, Chun-Ki Lee and Sang-Min Lee
|
|
|
|
|
|
Alessandra Capolupo, Cristina Monterisi, Alessandra Saponieri, Fabio Addona, Leonardo Damiani, Renata Archetti and Eufemia Tarantino
|
|
|
|
|
Lianhui Wang, Pengfei Chen, Linying Chen and Junmin Mou
|
|
|
|
|
Yunja Yoo and Han-Seon Park
|
|
|
|
|
Zhe Sun, Xupeng Sui, Yanzeng Deng, Li Zou, A. Korobkin, Lixin Xu and Yichen Jiang
|
|
|
|
|
Guangyu Shi, Alexandros Priftis, Yan Xing-Kaeding, Evangelos Boulougouris, Apostolos D. Papanikolaou, Haibin Wang and Geoff Symonds
|
|
|
|
|
Marta V. Freitas, Teresa Mouga, Ana Patrícia Correia, Clélia Afonso and Teresa Baptista
|
|
|
|
|
Jiaming Wu, Shunyuan Xu, Hua Liao, Chenghua Ma, Xianyuan Yang, Haotian Wang, Tian Zhang and Xiangxi Han
|
|
|
|
|
Sulemana Nantogma, Keyu Pan, Weilong Song, Renwei Luo and Yang Xu
|
|
|
|
|
Trung-Kien Le, Ngo Van He, Ngo Van Hien and Ngoc-Tam Bui
|
|
|
|
|
Xunmeng Li, Kai Wang, Meiping Feng, Jianqu Chen, Shouyu Zhang and Yuanxin Bi
|
|
|
|
|
Michail Ragkousis, Markos Digenis, Marcelo Kovacic, Stelios Katsanevakis and Vasilis Gerovasileiou
|
|
|
|
|
Guoqing Xia, Xianxin Sun and Xiaoming Xia
|
|
|