|
|
Thiago Lucas, Maycon Ferreira, Rychard Plachta, Gabriel Ferreira and Kelton Costa
|
|
|
|
|
Peter Thompson and Neil Davies
|
|
|
|
|
Diego Montes , Juan A. Añel , David C. H. Wallom , Peter Uhe , Pablo V. Caderno and Tomás F. Pena
|
|
|
|
|
Elena Kuleshova, Anatoly Marukhlenko, Vyacheslav Dobritsa and Maxim Tanygin
|
|
|
|
|
Aleksandr Moshnikov and Vladimir Bogatyrev
|
|
|
|
|
Natalya Verzun, Mikhail Kolbanev and Alexey Shamin
|
|
|
|
|
Conor Pirry, Hector Marco-Gisbert and Carolyn Begg
|
|
|
|
|
Alexander Vodyaho, Saddam Abbas, Nataly Zhukova and Michael Chervoncev
|
|
|
|
|
Markus-Oliver Tamm, Yar Muhammad and Naveed Muhammad
|
|
|
|
|
Abdelkader Benmir, Ahmed Korichi, Abdelhabib Bourouis, Mohammed Alreshoodi and Laith Al-Jobouri
|
|
|
|
|
Muath A. Obaidat, Suhaib Obeidat, Jennifer Holst, Abdullah Al Hayajneh and Joseph Brown
|
|
|
|
|
Francesco G. Lavacca, Pierpaolo Salvo, Ludovico Ferranti, Andrea Speranza and Luca Costantini
|
|
|
|
|
Vladimir Bogatyrev and Aleksey Derkach
|
|
|
|
|
Niccolò Mora, Federico Cocconcelli, Guido Matrella and Paolo Ciampolini
|
|
|
|
|
Stepan Lemak, Viktor Chertopolokhov, Ivan Uvarov, Anna Kruchinina, Margarita Belousova, Leonid Borodkin and Maxim Mironenko
|
|
|
|
|
Wan Muhd Hazwan Azamuddin, Rosilah Hassan, Azana Hafizah Mohd Aman, Mohammad Kamrul Hasan and Ahmed Salih Al-Khaleefa
|
|
|
|
|
Piotr Artiemjew and Aleksandra Kislak-Malinowska
|
|
|
|
|
Luca Cappelletti, Tommaso Fontana, Guido Walter Di Donato, Lorenzo Di Tucci, Elena Casiraghi and Giorgio Valentini
|
|
|
|
|
Tessfu Geteye Fantaye, Junqing Yu and Tulu Tilahun Hailu
|
|
|
|
|
Danijel Mlinaric, Vedran Mornar and Boris Mila?inovic
|
|
|
|
|
Mashael M. Alsulami and Arwa Yousef Al-Aama
|
|
|
|
|
Firgan Feradov, Iosif Mporas and Todor Ganchev
|
|
|
|
|
|
Davide Coluzzi, Massimo W. Rivolta, Alfonso Mastropietro, Simone Porcelli, Marco L. Mauri, Marta T. L. Civiello, Enrico Denna, Giovanna Rizzo and Roberto Sassi
|
|
|
|
|
Valery Sizikov, Aleksandra Dovgan and Aleksei Lavrov
|
|
|
|
|
Mohamed Loey, Mukdad Naman and Hala Zayed
|
|
|
|
|
Salvatore Cavalieri and Marco Giuseppe Salafia
|
|
|
|
|
|
David Megías, Minoru Kuribayashi and Amna Qureshi
|
|
|
|
|
Odilbek Urmonov and HyungWon Kim
|
|
|
|
|
Henning Schnoor and Wilhelm Hasselbring
|
|
|
|
|
Fernando Zorilla, Marcel Ritter, Johannes Sappl, Wolfgang Rauch and Matthias Harders
|
|
|