|
|
Xinhe Zhang, Wenbo Lv and Haoran Tan
|
|
|
|
|
Karam Eddine Bilami and Pascal LORENZ
|
|
|
|
|
Shrisha H. S. and Uma Boregowda
|
|
|
|
|
Bert Cox, Chesney Buyle, Daan Delabie, Lieven De Strycker and Liesbet Van der Perre
|
|
|
|
|
Ahad ZareRavasan, Taha Mansouri, Michal Krcál and Saeed Rouhani
|
|
|
|
|
Ioannis Manolopoulos, Dimitrios Loukatos and Kimon Kontovasilis
|
|
|
|
|
Roseline Oluwaseun Ogundokun, Sanjay Misra, Mychal Douglas, Robertas Dama?evicius and Rytis Maskeliunas
|
|
|
|
|
Yazhi Liu, Dongyu Wei, Chunyang Zhang and Wei Li
|
|
|
|
|
Duc Nguyen, Nam Pham Ngoc and Truong Cong Thang
|
|
|
|
|
Alexandru-Ioan Florea, Ionut Anghel and Tudor Cioara
|
|
|
|
|
Sonya Leech, Jonathan Dunne and David Malone
|
|
|
|
|
Siti Fatimah Abdul Razak, Sumendra Yogarayan, Mohd Fikri Azli Abdullah and Afizan Azman
|
|
|
|
|
Olga Papadopoulou , Themistoklis Makedas , Lazaros Apostolidis , Francesco Poldi , Symeon Papadopoulos and Ioannis Kompatsiaris
|
|
|
|
|
Arghavan Asad, Rupinder Kaur and Farah Mohammadi
|
|
|
|
|
Mauro Tropea, Mattia Giovanni Spina, Floriano De Rango and Antonio Francesco Gentile
|
|
|
|
|
Kleanthis G. Gatziolis, Nikolaos D. Tselikas and Ioannis D. Moscholios
|
|
|
|
|
Benjamin Agbo, Hussain Al-Aqrabi, Richard Hill and Tariq Alsboui
|
|
|
|
|
Muhammad Atif and Valentina Franzoni
|
|
|
|
|
Jie Zhao, Fangwei Xiong and Peiquan Jin
|
|
|
|
|
Luisanna Cocco, Roberto Tonelli and Michele Marchesi
|
|
|
|
|
Jose Alberto Del Puerto-Flores, José Luis Naredo, Fernando Peña-Campos, Carolina Del-Valle-Soto, Leonardo J. Valdivia and Ramón Parra-Michel
|
|
|
|
|
Zheyi Chen, Weixian Liao, Pu Tian, Qianlong Wang and Wei Yu
|
|
|
|
|
Sana Sahar Guia, Abdelkader Laouid, Mohammad Hammoudeh, Ahcène Bounceur, Mai Alfawair and Amna Eleyan
|
|
|
|
|
Evgenia Kapassa and Marinos Themistocleous
|
|
|
|
|
Lijun Wei, Yuhan Yang, Jing Wu, Chengnian Long and Yi-Bing Lin
|
|
|
|
|
Jo?e Ro?anec, Elena Trajkova, Inna Novalija, Patrik Zajec, Klemen Kenda, Bla? Fortuna and Dunja Mladenic
|
|
|
|
|
Erkin Altuntas, Peter A. Gloor and Pascal Budner
|
|
|
|
|
|
Hassan Mahmood Khan, Fang-Fang Chua and Timothy Tzen Vun Yap
|
|
|
|
|
Hua Yang, Teresa Gonçalves, Paulo Quaresma, Renata Vieira, Rute Veladas, Cátia Sousa Pinto, João Oliveira, Maria Cortes Ferreira, Jéssica Morais, Ana Raquel Pereira, Nuno Fernandes and Carolina Gonçalves
|
|
|
|
|
Vetle Ryen, Ahmet Soylu and Dumitru Roman
|
|
|
|
|
Bianca Goia, Tudor Cioara and Ionut Anghel
|
|
|
|
|
Maria Kamariotou and Fotis Kitsios
|
|
|
|
|
Dejan Rav?elj, Lan Umek, Ljupco Todorovski and Aleksander Aristovnik
|
|
|
|
|
Deeraj Nagothu, Ronghua Xu, Yu Chen, Erik Blasch and Alexander Aved
|
|
|
|
|
Emmanouil Krasanakis and Andreas Symeonidis
|
|
|
|
|
Annamaria Ficara, Giacomo Fiumara, Salvatore Catanese, Pasquale De Meo and Xiaoyang Liu
|
|
|
|
|
Ruibin Zeng, Jiali You, Yang Li and Rui Han
|
|
|